zevkten ç ı ldı rcaksanı z

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
Size baş ı mdan geç en bir olayı anlatacağ ı m. Bir gü n arkdaş lar maç tan geliyorduk biran ö nce eve gitmek istiyordum sinirli ve yorgundum. eve vardı ğ ı mda kapı yı aç tı m iç eri girdiğ imde karş ı mda ç ok sexsi bir kı z bacak bacak ü stü ne atmı ş . Oturuyordu mini bir etek ve kı rmı zı bir blü z vardı . Sanki azı m sulanmı ş tı annem geldi hoş geldin olum dedi Bunlar kim dedim yan koş umuz oğ lm dedim gidip teyzenin elini ö ptü m hoş geldiniz dedim kı zada elimi verdim merhaba dedim elini uzattı merhaba cnm dedi sanki elimi bı rakmak istemiyordu. Sı msı kı tutmuş tu gelmelerini sebebi annesinin ç ok yakı n arkdaş ı nı kaybetmiş konya ya gidecek ti burcu yuda kimsesi olmadı iç in bize bı rakacı ktı buna ç ok sevinmiş tim o gü n annesi giitktn snra sabaha kadar sohbet ettik sabah kalktı mda burcu odası nda yoktu iç erimde giitğ imde ise sü per bi sofra bekliyordu sana kahvaltı ettim annen pazara giit dedi teş ş ekkü r ettim beraber kahvaltı ettik fı rsat bu fı rsattı onu istiyordum sofrayı kaldı rı rken dudağ ı na sı msı kı yapı ş tı m ve ö pmeye baş ladı m bundn rahatsı z olmamaş tı aksine oda gö mleklerimin dü ğ melerini aç ı yordum. Hemen yatak odası na gö tü rdü m sayundum oda soyunmaya baş ladı onu yatağ a attı m yarağ ı mı ve yalamaya baş ladı bu ç ok hoş uma gitmiş ti boğ azı na kadar sokuyordum konuş amı yordu birş eyler sö ğ lemeye ç aliş iyo ama umrumda değ ildi sadece zevk almaya bakı yordum ve ç ı kardı m kucağ ı ma oturması nı sö ledim oturdu lü tfen ç ok acı tma dedi tamam diyerek geç iş tirdim ilk olarak olarak yavaş yavaş yarağ ı mı amı na sokmaya baş ladı m ç ok zevk alı yor heraldeki ben soktukç a ç ok gü zel aş kı m diye bağ rı yordu ve hı zlandı m ve sonuna kadar kö kledim amı na yarağ ı mı burcu fena helde inlemeye baş lamı ş tı aş kı m acı yo yeter sesleri beni dahada azdı rmı ş tı yarağ ı mı ç ı kardı m ve gö tü nü dö ndü rdü m ve sokmaya baş aldı m burcu artı k barmaktan sei kesilmiş ama bir yandanda zevk alı yordu takrar kucama oturdu burcu artı k alı ş mı ş ta amı na girdikç e dahada zevkleniyordu biryanda duağ ı nı ö perken ellerimlede gö ğ ü slerini okş uyordum oda amı nı okş uyordu ve boş almak ü zereydim ben boş alı yorum dedim tamam bitanem tamam aş kı m dedi ve amı na boş aldı m o hale boş almamı ş tı yağ aı mı n ü zerinde zı plı yordu aş kı m bende boş aldı m dedi ve ikimizde ç ok yorulmuş tuk yatağ a uzandı m oda yarağ ı mı n ucuna yattı aş kı m seni ç ok seviyorum dedi ve beni ö ptü aş kı m banyoya ilk benmi greyimmi senmi gircn dedim beraber girsek olmazmı dedi olur dedim banyoda sikimle oynamya baş ladı yetmedimi yinemi istiyorsn dedim evt aş kı m onu iç imde istiyorum sok onu gö tü me dedi banyoda bir kez da boş aldı m o ğ ü n hiç birş ey olmamı ş gibi davrandı k 1 ay sonrada evlendik artı k hergü n sikiş iyoruz
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

adını sen koy

Adim sinan ank 28 yaş...bu olay gecen sene arabam ile tunalı hilmide dolasırken karısıdan karsıya gecen lise bir kızla yasadım adı berna arbaya davet ettim kabul etti onunla aksam saatleri idi arbada oturup konusmaya basladık megerse bizim liseli man... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kız arkadaşımı becerdim

slm benim ismim eren bundan 3 yıl önce yani 19 yaşımda iken bi kız la çıkıyordum adı pelindi ve 2 yıllık bir birlikteliğimiz vardı sexi hiç tadmamış amı sulanan güzel mi güzel bi kzıdı pelin.Ona her defasında yakınlaşmaya çalışmıştım ve benden kaçıyo... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

halamın kızı gamze

merabalar arkadaslar size basımdan ğeçen bir hikayeyi anlatıcam bu ilişkim bnm ilk ilişkimdir we tamamen ğerçektir. henuz bu olay ğerçekleşeli bir hafta oldu. bayram tatılınde ailem on ğünlüğüne dedemlere ğitmişlerdi (dedem amaliyat oldu ona bakmak i... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk maceram

Adım kerem 19 yaşındayım size yaşadığım ilk hikayemi anlatacam.bi gün annemle birlikte kuzenimi ziyarete gittik.bende ders çalışçam bahanesiyle odaya girdim ve kilodunun tamamını gördüm ve göğsünün bir kısmını gördüm.işte o anda aletim dev gibi oldu ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

oy 15 li

Bir bira iki bira derken 5 bira yapmıstık arkadaslarla (ben bir bira içmiştim) arkadaslar(2 kız bır oglan 1de gay) tabi böyle olunca herkes ucmus aklı basında olan bır ben varım benm arkadaslar da hemen oltaya dusmeye hazır kızın bırını aldım adı tug... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşu kızı gözde

komşumuzun kızı nişanlıydı ve bir gün olan oldu nişanlısı kızı sikiyor ama kızlığı patlamıyor du ve bana da denememi söyledi kız o kadar tatlıydıki onu sikmek için çıldırıyordum ve gözde ye soktum ki gözde nin gözlerinin içinden ateş çıkıyordu ve pat... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aysuyu arabamda

Öncelikle herkese slm bu anlatacağım olay bodrumda yaşandı temmuzun ilk haftassıydı ben size 04.09.2006 da yazıyorum ailem varlıklı ve edirnede yaşıyorum 17 yaşındayım ve yakışıklıyım en azından kızlar öyle diyo bi gün siteye yeni bi taşınmıştı adı a... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

evli komşumuzla hikayem

Selam seks hikayeleri okurları, size aşırı azdığım bir gün başımdan geçen olayı anlatıcam. Olay gerçekleştiğinde 21 yaşındaydım şimdi ise 24 yaşındayın yani olay 3 yıl önce oldu. Amasyada yaşıyorum.O gün evde yalnızdım ve annem ve babam işte idiler, ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hemşire aysun antalya

slm ben antalyadan 22 yıllık murat ben sitenizi sürekli takip eder hikayelere göz atarım cogu hikaye abartı geliyor bana neyse ben basımdan gecen olayı anlatayım ben bir sitenin cinsellik sohbet sayfasına girmiştim orda kızlara yazıyordum laf atıyord... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

zenciler

iki yil once arkadasimin davetiyle parise gitiim evde 3 kisi kaliyolardi arkadasim calistigi icin evde yalnizdim diger odada mersinli biri kaliyomus geldigimde avde yoktu sabah arkadasim ise gitti ben oda uyurken yan odadan ole acayip sesler geliyodu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.