Bakire Hikayeleri kategorisi, yengem bomba hikayesini oku.

yengem bomba

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
merhaba adı m eray ben 22 yaş ı nda oldukç a yakı ş ı kmı bir deliknalı yı m ist yaş ı yorum yazları edirneye dayı ları mı n yanı na gidiyorum tatil amaç lı iki dayı mı n kü ç ü k olanı nı n evinde kalı yordum yengem ç ok hoç bir kadı n benden sadece 2 yaş bü yü ktü ve tam hayallerimi sü sleyen bir kadı n,benim bihayli ilgimi ç eker onunlar her fı rsatta sohbet ederdik bazen gö z gö ze gelirdik,ben hemen gö zlerimi ç ekerdim bir gü n dayı m ist a malzeme gö tü rmeye gitmiş ti gece evde uyurken iç im irkimesine uyandı m ve gö rdü ğ ü m ş ey beni ç ok etkiledi yengem gce uyanmı ş ve benim yatağ ı mı n dibindeydi bana bakı yordu ben uyanmı ş tı m fakat hala uyur gibi davranarak onu izliyordum daha sonra elini beni aletime gö tü rmeye baş ladı ı beni penisimle oynuyordu benim penisimde hareketlenmeye baş ladı kç a o daha heyecanla oynama devam ediyordu bir yandan da gö ğ ü slerini okş uyordu bende daha sonra yeni uyanmı ş gibi yaparak onunla gö z gö ze geldim biraz ç ekindi heyecandan titriyordu diş leri titrer gibiydi daha sonra bende dayanamadı m onu bö le gö rü nce ö nce elini tuttum vee susması nı sö ledim bende ç ok istediğ imi sö ledim daha sonra boynunu ö pmeye baş ladı m irkildi geri ç ekildi ve bunu onunda ç ok istediğ ini sö ledim ve ü stü ne gittim bu sefer dudağ ı ndan ö pmeye baş ladı m ö pü ş mem hoş una gittiğ i iç in oda ö pmeye baş ladı ı ü stü ndeki geceliğ i indirdirdim sonra gö ğ ü slerini yalamaya baş ladı m evde kimse yoktu benim yatağ ı ma yatı rdı m her yerini yalamaya baş ladı m sonra benim penisimi o yaladı ğ ı sı rada boş aldı mm daha sonra hiç fı rsat kaybetmeden iç ine girdim defalarca girip ç ı ktı m kucağ ı ma aldı m bir yandan gö ğ ü slerini yalı yor bir yandanda onu kucağ ı mda zı platı yordum ı ş ı kları yaktı m seviş meye devam ettik defalarca boş aldı m. bu benim en ö nemli deneyimlerimden biriydi
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

telefonla tanıştık...

mrb arkadaşlar ben ayhan size basımdan gecen bu olayaı analatıcam ama yalansız bundan 4 5 ay once telefonla tanıstıgım bı lıse ögrencisiydi adi yasemindi yanlışlıkla mesaj atmı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

pişmanım ama oldu bi kere

Üniv yıllarında 1. sınıfta yaşadığım bi hikaye anlatacağım.ismim yağmur.bi kız arkadaşım var aslında ilk zamanlar onu pek sevmiyodum ama sonra ısındık birbirimize ortak bi çok noktalarımız olduğunu öğrendim. ben yurt ta kalıyodum o evde ama ben sürek... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ben ve öğrencim

ben yeliz 19 yaşında sexi bir kızımmatematik öğretmeniyim. bir gün biligisayar başında porno izliodum çok harikaydı. birden azmaya başladım o gün günlerden cumartesiydi ve cenk adıda bir öğrencim benden ders alıyordu. tabi ben hiç sex yapmamıştım cen... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

güven ve samimiyet

slm herkese burda sallıyacak değiliz yarisalim.com u bayadır takip ediyorum ve iki hikayemde yayınlandı adresimi vermiştim hikayemin al bölümünde ben ferhat ist dan 34 yaşında . geçenlerd... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Atolyede bakireliğim gitti

Ben 17 yaşındayım 1.78 boyum falan var fazla büyük memeleriö yok ama götüm çok fazla herneyse lise 1 den beri çıktığımız bi genç oda 180 lerde hafif kaslı daha yeni başlamıştı spora ve çok yakışıklı şuan lise3 üm işte Birgün bu nöbetciydi banada ÖĞR... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

70lik annem

merhabasizedahaöncedeyazmıştımhikayeminaningerçekbirakşamerkenyatmiştımbiruyandimteriçindekalmişimbenimkikazıkgibiolmuşbanyoyagittim31çektimveinmekbilmiyorhemenbizimihtiyargeldiak... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ateşli müdür

ben 18 yaşında bir genç kızım daha doğrusu öyle idimben fakir bir ailenin kızyım ve ünüverstede okuyorumbir gün kaldığım pansiyona yeni bir müdür geldi30 yaşlarındauzun boylu birisi idi çok hoştu geldiğinde dikkatimi çekmişti bir gün kızlarla odada t... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

selin & murat

Selam bu olay 2 sene önce nisan ayında geçekleşti ben 20 yasında başımdan geçti açık öğretim 1. sınıfta kalmıştım ve bir açık öğretim dershanesine kayıt olmaya karar verdim oturduğum semte yakın bir dershane buldum ve gittim gittiğim dershanenin güze... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

zorlaydı ama muhtesemdiiii

merhaba herkese slm benım adım kayranur sıze gecen yaz yasadıgım bı olayı anlatacagım ben heryaz karnemı aldıktan sonra teyzemlerın yanına gıderım annemle bırlıkte ama gecen yaz annem bende once gıtmıstı ben ondan sonra gıtmıstım yanı tek gıtmıstım.n... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

küçük leylanın arzuları

Anadoluda bir köy okuluna yeni atanmıştım.28 yaşında ve bekardım.Atandığım köy ilçe merkezine uzak müfettişlerin bile gelmek istemediği bir köydü.Tek derslikli ve bitişik lojmanı olan köyün en az 2 kilometre dışında yapılmış bir okul.Okulda ki, görev... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.