Bire Bir Hikayeler kategorisi, ü st komş um azmı ş hikayesini oku.

ü st komş um azmı ş

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
merhaba bn burak 21 yaş ı ndayı m 1.88 boyunda 80 kiLioyum her neyse ü st komş um peLinse kı sa boyLu etine doLgun ç ok tatLı ve ç ok sexy bi kı z..aramı z oLdukç a iyidir..bi gü n yine 2-3 haftada bir yaptgmz gbi gezmeye ç ı kmı ş tı k takı Ldı gı mı z ç ok gizLi bi yer vardı bizden baş ka kmse oLmazdı bunu ç ok samimi oLarak sö yLü yorum..zaten her gittiğ imizde peLinLe sex muhabbeti yapardı k bu kez biz sex yaptı k :) peLinin omzuna koLumu atmı ş tı m o da gö ğ sü me yattı bunLar oLdukç a basit ş eyLerdi bizim iç in ne onun ne de benim sevgiLim yok asLnda sevgiLi gibiydik neyse lafı uzatmadan yine sex muhabbetini yaparken bü yü k sik gö rsem korkarı m herhaLde dedi bana sikimin kaç cm oLdugunu sordu ve tahmn etmesini istedm 19 fLndı r dedi 23 cm oLdugunu sö yLeynce gö zLeri parLadı ..peLin bakireydi ona sex hakkı nda bi ç ok ş ey anLatmı ş ö ğ retmiş tim harbiden azmı ş ve burak o bü yü k yaragı nı ağ zı ma sokmanı istyrm dedi bende sen istiyosan ndn oLmasn dedim ve seviş meye baş Ladı k dudakLarı mı harika emiyordu sikimi ç ı karı nca bası nı okş adı ve harika yaLı yordu hadi burak ağ zı ma boş aL dedi ve dha fzLa dayanamadı m ağ zı na bü tü n dö Lü boş aLttm tı kanı r gbi oLduysada tü m dö Lü mü yutmuş tu..ö ğ rettiğ im her ş eyi yapmak istyrdu sanki ee sen yaLadn ş mdi sı ra bnm dedim ve sen ytrki iste amı m snn oLsun dedi grç ktn azmı ş ..amı nı yaLamaya baş ladı m am dudakları nı emdikç e titriyordu bi sü re devam ettim ve o da boş aLdı am suyunu emdim ve yuttum..o bü yü k sexy kaLç ası na bayı Lı yodm bekLedgm an buydu parmakLayı p amı nı yaLı yodum o da sikimi emiyodu 69 yapmş tk yani..bi sü re snra aynı anda boş aLdı k bu cok harikaydı iş te ve tbiki ynma aldı gı m bebek yağ ı nı gö t deliğ ine sü rü p parmakLadı m acı dı gı nı sö yLesede durmadı m ve dar oLan deLiğ ine bnm aLetin bası nı sokunca bü yü k bi ç ı ğ Lı k attı zorLadkç a bağ ı rı yor ve agLamaya basLadı ama o da aLı ş tı ve hosuna gidiyordu cı kardgı sesLer ve kaLç ası nı n gö rtü sü ne dayanamadı m gö tü ne boş aLmş tm..artk her hafta gdyrz ve sikiş iyoruz ve ş u an ç ı kı yoruz yaLaş mak ve anaL sexLe yetiniyoruz mLsf bakire ama sanı rı m bi gü n o da eLden gidicek ) ::)) hikayemi okudugunuz iç in teş ekkü r ederim saygı Lar..
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

o kalçalar

Benimki hikayeden çok bir itiraf gibi olacak ama yinede sizlerle paylaşmak istedim.yaklaşık 5 yıldır özel bir şirkette çalışıyorum .üç ay    önce şirketin yeni açılan departmanına bayan elemanlar aldık.sınavda ve mülakat aşamasında bende he... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ben çerkezköyden berk

Benim adım kısa olarak B. bu olay tamamiyle gerçek.Ben 22 yaşında 1.72 boyunda bir erkeyin.Saç rengim kumral,göz rengim mavi rengidir.Uzatmayalım    konuya girelim. Başımdan geçen olay 4 gün önce oldu.Ben bu yaz Silivri`ye tatil yapmaya git... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk ve son deneyimim

Merhaba yazdıklarım tamamiyle gerçektir ama keşke olmasaydı 23.05.2010 tarihi gecesi bu olay oldu ben 27 yaşında yakışıklı sayılacak tipte biriyim son dönemler Bio enerji Telekinezi Telepati Astral çıkış paranormal olaylara merakım artmiş bununla ilg... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

pencereden

İstanbulda iyi bir üniversitede mühendislik okuyorum. Size anlatacağım olay 3 sene önce başıma geldi. O sıralar üniversitenin hazırlık sınıfındaydım. Evde tek başıma kalıyordum. Hazırlıkta okuduğum için derslerim fazla yoğun olmadığı için evde pinekl... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

zencinin gazabı

Liseyi bitirdikten sonra Londraya lisan kursuna gitmiştim. Daha 18 yaşımda bile değildim ve hiç seks deneyimim yoktu. Sadece 31 çekiyordum. Doğru düzgün sakallarım bile çıkmamıştı. Londrada tanıştığım bazı Türklerle hafta bonu discoya gidiyor dans ed... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

webcam ıle basladı

Selam Hanımlar;ben Serter,35 yaşında kadınlar tarafından her zaman ilgi görmüş bir akrep burcu erkeğiyim,biraz göbekli olmama rağmen,uzun zaman önce yaptığım spor sayesinde halen seksi bir vücuda sahibim.İstanbulda yaşıyorum ve seksi pek çok insan gi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hayır dedi sekreterim

Selam, Ben Ankaradan 29 yaşında Altay. Size bir anımı anlatmak için sabırsızlanıyorum.Ben dış ticaret ile uğraşıyorum ofisim için bir sekreter almaya karar vermiştim ve bir bayan ofisime geldi 18 yaşlarında ismi ebru orjinal sarışın bir kız liseyi bi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tatildeki hatun

Yıllar sonra sevgilimle birlikte tatil yapma imkanı bulmuştum. Bodrum`a geldik ve hemen odamıza dinlenmeye çekildik. Saat 13.00`a gelmişti. ben uyandım    sevgilim ise hala derin bir uykuda idi. Uyurken çok seksi görünüyordu.Ayağı baldırna ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sevda teyze porno

Ben o zamanlar 18’ndeydim. Kapı komşumuz Selma teyzenin götüne hasta oluyordum. Aslında ben ona küçüklüğümden beri aşıktım. 40-45 yaşlarında vardı ama mihrap hala yerindeydi. Balık etinde ve hala çok güzel bir kadındı. İri memeleri de ağzımı sulandır... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sisman kadınları seviyorum

Merhaba hanımlar adım zafer 28 yaşındayım 174 boyunda 83 kilo bir gencim İstanbul Avcılar da oturuyorum tombul bayanlardan çok hoşlanıyorum geniş kalçalara bayılırım bence bir kadını etkileyici ve çekici yapan en önemli özellik kalçalar şişman bir ka... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.