tuğ bayla takı ldı k biraz

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
Tubayla kafede otururken bize gidelim dedim Tubada kabul etti Benimde canı m sikilmek istiyor dedi.Tubayı eve gö tü rdü m.tubayla beraber salona geç tik.Tubayla koltukta otururken tubanı n eli benim sikimdeydi sikimi okş uyordu.Benim elimde tubanı n amı ndaydı .Tubayı yavaş yavaş soymaya baş ladı m.Tubada beni soyuyordu.Tuba ve ben ç ı rı lç ı plak kalmı ş tı k.Tubayı yere yatı rdı m ve baş tan ihtibaren bü tü n vü cudunu ö pü yordum okş uyordum.Gö ğ ü slerine geldiğ imde ise ö pü p okuş uyordum.Tubanı n gö beğ ini ö pü p amı na doğ ru ilerliyordum bacakları nı ikiye ayı rdı m ve baş ladı m sı msı cak solan ve mis gibi kokan amı nı yalamaya baş ladı m.dilimi deliğ ine sokup sokup ç ı kartı yordum.Tuba inliyordu.Bende akan zevk suları nı iç iyordum.İ ki parmağ ı mı amı na sokup sokup ç ı kartı yordum tuba zevkten dö rt dö nü yordu sik artı k sik artı k sik artı k beni diyerek inliyordu.Bende sikmek iç in acele etmiyordum.İ yice zevkini almak istiyordum.Daha sonra ben yattı m bu sefer tuba bü tü n vü cudumu ö perek eve yalayark sikime kadar geldi eline aldı ğ ı gibi sikimi ağ zı na gö tü rü p yalamaya baş ladı .Tuba taş aları mı ve her yerimi yalı yordu Sikmi tubanı n azğ ı nda gidip geliyordum Daha sonra tubanı n bacakları nı omuzları ma atı p sikmeye baş ladı m.Ben siktikç e tuba daha ç ok sok hepsini iç inde istiyorum ahahahahahahhahahahhah diye inliyordu.Bende hı zlandı kç a daha hı zlı sokuyordum.Bir sü re sonra amı ndan ç ı karttı m ve ağ ı zı na verdim tekrar yalattı ı ktan sonra amı nı n iç ine kaldı ğ ı m yerden sikmeye devam ettim.Ben siktikç e tuba inliyor daha hı zlı sok aş kı m ahahahah dah sert sok daha hı zlı kö kü ne kadar sok diye bağ rı yodu kö kledikç e ç ı ğ lı k atı yordu. Benda daha fazla dayanamadı m tubanı n iç ine boş aldı m. Biraz dinlendikten sonra tubanı n gö tü nü yaladı m gö t deliğ ine iki parmağ ı mı sokup sokup ç ı kartı yordum.Bir mü ddet sonra tuba beni yaraağ ı mı yalamaya baş ladı ve daha sonra gö tten sikmeye baş ladı mm Gö tü ne sikimi sokup sokup ç ı kartı yordum her soktuğ umda tuba ahahahahah yapma fatih yapma acı yor diordu ben dinlemiyordum kalç aları na pat pat ş amar atı yordum ve tubanı n gö tü ne bastı rı yordum.soktukç a soktum.İ ç inde alev topu gibi patladı m. Tubayla biraz daha dinledikten sonra benim sikimi tekrar azğ ı na aldı yaladı yaladı ve sonunda kucama oturup sikimin ü stü nde hoplamaya baş ladı .Tuba daha ç ok sok daha ç ok sok diye inliyordu.Hopladı kç a hopluyordu kucama alı mı ş ken tuba sikimi gö t deliğ ini ü stü ne oturdu ve gö t deliğ ine sikimi alı rken yavaş yavaş oturup kalkı yordu ama bir anda tuba hı zlandı kç a hı zlanı yordu.Bu sefer ben tubayı yatı rdı m ayakalrı nı omzuma attı rı p defalarca siktim amı na soktum amı nı n iç inde gidip gidp geldim en sonunda eline verdim.Beni otuzbir ç ekerek boş alttı bü tü n dö llerimi yalayı p yuttu.msn adresim
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

20 yaşındaydım ...

20 yasındaydım. Yeni yeni karsı cinse ilgi duyuyordum. O zamanlarda etrafıma baktığımda bana en yakın olarak 25 yaşındaki en alt katta oturan komşumuz arzu hanım bulunuyordu. Onun füze gibi olan memeleri beni öylesine tahrik ediyordu ki adeta duvarla... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ılk defa (gökhan__)

Bu hikayem bundan 1 ay once falan oldu. Tamamen gercektir. Lise son sınıfındayız artık herkes bırbırıyle vedalasıyo falan benım cok    fazla ılıskıye gırmek ıstedıgım bı kız vardı elıf adında bu bana numarasını verdı eve gıdr gıtmez aradım ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tesettürlü selma

Selam ben serdar 28 yasında 170 boyunda 65 kg buyday tenlı seksı bır erkegım.nevsehırde ıkametkah edıyorum..hegun ısyerıne sabah 8 dolmusuyla gıdıyorum evle dolmıs duragı arası bıraz uzak oldugu ıcın 10 dk felan yol suruyor ıkı sokak altımızda oturan... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ami yanan dul

selamlar benim hikayem yaklaşık bundan 4 ay önce oldu ve tamamiyle gerçektirben ankarada vatani görevini yapan 21 yaşında normal yapılı vücduda sahibim adım kaan neyse fazla uzatmayalım askere gideli tam 8 ay olmuş artık izin zamanım da gelmişti anka... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kocasının yanında tuçeyi siktim..2..

SLM Arkadaşlar kocasının yanında tuçeyi siktim die bi hikayem vardı okuyanlar bilir sizlere devamını yazmaya kararverdim Biraz kendimden bahsedeyim ben 180 boylarında atletik vücutlu Kumral kapalı havada yeşil açık havada mavi gözlü 29 yaşıda kendime... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

avukat ve ben

Selam dostlar ben vortak İstanbul. Yazışmayalı epey oldu. Yeni bir hikaye ile buradayım, konuya giriyorum. Sıcak bir ankara günüydü. Mesleki bir konuda danışmak üzere arkadaşımızın avukatına gittik. Birkaç kişi tanışmak için ofisinde buluştuk. Konula... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

arkadaşımın güzel annesi

Yazlık komşumuz yakın arkadaşım Turanın annesi çok güzel. Her zaman hayallerimi süsleyen 43 yaşında olgun, bakımlı ve seksi bir kadındır.    Ailelerimiz de iyi görüştüğünden kışında gidip onlarda kalabileceğimizi söyledi Çiğdem teyze. Ben d... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

adrenalin yüksek vaka

öncelikle herkese meraba anlatacagım olayı kalp hastası oalnlar okumasın.... Benim hep uygulamak istegim bir fantazim vardı.Birgün yine herzamanki gibi pc de çete girmiştim yine herzamanki gibiçet yapıyordum,yaklaşık 4 sattir çetteydim artık sıkılmış... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

veda partisi..!

Apartmandan bir komşumuzun kızı eğitim için yurtdışına gideceğinden arkadaşları ona bir veda partisi düzenlemişler.Aileside tek başına izin vermediği için ben götürdüm.Gecenin ilerleyen saatlerinde alkol duvarı aşıldıkça iş çığrından çıktı.Oldukça bü... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

cerenin vay haline

selam ben ankadaradan .yasım 20 bundan yaklasık bır 6 ay önce markette calısıyordum.cevresı tarafından yakısıklı olarak görülen bır ınsan oldugum ıcın cevremde kız coktu ama biri vardıkı marketın dıger subesınden bır baskaydı o guzel gözlerı benı ken... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.