Bire Bir Hikayeler kategorisi, trakyali mini etek sibel hikayesini oku.

trakyali mini etek sibel

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
slm ben aytu,trakyadan Bir gece bir arakdaş lı k kanalı nda dolaş ı rken,bir ç iftle tanı ş tı m.Bir sü re sohbet ettiktren sonra,telefonda sex yapalı m dediler daha ö nce hiç denememiş tim Telefon numaramı verdim ve bir sü re sonra ö zel numaradan aradı lar telefonda konuş maya baş ladı k ve sohbet sexe vardı ve karş ı mdaki beyefendi telefonu eş ine vedi ç ok gü zel sesi vardı telefonda yarı m saat sez konuş tuk ve boş alarak rahatladı k.ay bu bö yle devam etti sonra buluş alı m dediler,bende kabul ettim. onlarda trakyalı sayı lı r ve bir kafede buluş tuk.adem bey ve eş i sibel geldi.Sibeli gö rü nce kü ç ü k dilimi yutacaktı m 30yş ı ndaydı mini etek giymiş ti birsü re sohbetten sonra evlerine doğ ru yol aldı k eve geldik ve sibel bize alkol hazı rladı kendide iç meya baş ladı tam karş ı mdaydı kü lot giymemeiş ti amı olduğ u gibi ortadaydı .Adem elini sibelin bacakları na attı okş amaya baş ldı amı nı okş uyordu.Biraz okş adı ktan sonra iç eri gitti:Sibel yanı ma geldi ve elini pantolona attı aleti okş ayamaya baş ladı bir yandanda ö pü ş ü yorduk.Sonra fermuarı aç tı aleti ç ı karı p yalamaya baş ladı bir sü re yaladı ktan sonra ayağ a kalktı ve hadi erkeğ i daanamı tyorum dedi elimden tuttu yatak odası na gittik Adem soyunmuş yataktaydı Sibel beni soydu ç ı rı lç ı plaktı m bernde Sibeli soymaya baş ladı m her ç ı ardı ğ ı m yeri yalı yordum memeleri limon gibi ve dimdikti yaladı m siyah topuklu terlik ve mini etek vardı ayakta eteğ ini sı yı rdı m ve amı nı yalamaya baş aldı m amı vı cı k vı cı ktı yaladı m ayakları nı elime aldı m yaladı m ayak parmakları nı emdim sonra yatağ ı n kenearı na oturdu ve ayakları yla sikime 31 ç ektirmeye baş ladı edemde memelerini sı kı yordu.sonra ademin aletitini ü zerine oturdu bende ağ zı na vermeye baş ladı m.Sonra arkası na geç tim gö tü nü n yalamaya baş ladı manlamı ş tı ama arkadan hiç vermedim dedi krem aldı m dayadı m ama bağ ı ryordu birden kö klreldim Ademin ü zerine yı ğ ı ldı gidip gelmeye baş ladı m artı k delirmiş gibi bağ ı rı yordu.20dk siktkten sonra ç ı karı p araksı na boş aldı m. Ü ç ü ncü isteyen evli ç iftler
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

sexi yapan bilir okuyun

Merhaba arkadaş lar ben mithat yani 38 yaş ı nda tipik bir aklrep burcuyum daha oncekı anı malrı mı okuyanlar bilir iş yerı mde sü reklı msn nem acı k ve chat yaparı m iş lerı mı n elverdı gı kadar ve acı ksö zlü samı mı biri oldugumdan kemkumude sev... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

melis...

Melis benim yakın komsum asıl ablmamın arkadasıam cok sexsı bır hatun neyse hıkaye su yas 18 ozmanlar,melıslerdeyız aılecek ben    sıgara içmeye cıktım bolkona ,tam sıgaram bıtecek melıs geldı `zaten ben de onu dusunuyorken ` cok sasırdım b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tahrik sonucu siktim

İş için istabuldan ankaraya gidecektim,arkadaşım bizim hanımda gitcek birlikte gidin ne olur dedi.Karısı 24 yaşında bir içim su adam 45 li yaşlardaydı.buluştuk ankaraya gittik.Sohbet gırgır şamata yolda süperdi.İnince o işleri için ben işlerim için a... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

böyle öğretmene can kurban

. Bu yaz tatilinde başımdan geçen bir gerçek olayı anlatmak istiyorum.Tatil için bir arkadaşım ile Akçay`a gitmiştik. Bir pansiyon odası kiralayarak tatilin tadını çıkarmaya başlamıştık. Bitişiğimize 2 bayan ve iki gençlu erkeksiz bir aile geldiler.... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

o gün gerçekten unutulmaz

Slm dostlar daha önce de yazmıştım buraya hikayemi neyse o geçmişte kaldı....:)Bu geçen cumartesi akşamı yani 2 gün önce gerçekleşti. Herşey gerçektir ama isim vermek istemiyorum...O akşam evli bir arkadaşın doğum günü için onlarda toplanmıştık arkad... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

en cılgını

MERHABA ADIM MELİS 21 YASINDAYIM.EMINIMKI HİÇ BİR İNSAN BENIM KADAR SEXE DUKUN DEILDIR. AMA BENIM SEX DEDIGIM SEY YATIP KALKMAKTAN SIKIP YALAMAKTAN IBARET DEIL.CILGIN OLMALI ZEVK VERMELI VE KORKUTMALI. MAZO SADO ILISKILER DEIL BUNLAR TABIKIDE BEN ERK... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sevgilimin ablası

Bu olay dun gece basimdan gecti. Sevgilim ben ve ablasi sinemaya film seyretmeye gittik. Sevgilimle film boyunca hic opusmedik (nedense canim istemedi) sanirim ablasina carpildim. Ben 17 ablasi ise 22 yasindaydi. Ama hep goz kirpiyordu bu da bana bi ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

dolgun göt

azına bi verdim burnundan çıktı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hayatımın dönüm noktası...

Ben 27 yaşında evli bir bayanım. Yaklaşık 2 yıldır çeşitli özel nedenlerden dolayı eşimle aramızda ilginç sürtüşmeler baş gösterdi. Tanıştığımız    ilk zamanlarda üzerime titreyen, hatta bir dediğimi asla iki etmeyen şu anki eşim maalesef b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bastiriyor ve o kalin yarak ka

Televiyzonda problem yasiyorum ve patronum antenden olabilir tanidigim biri var sana onun cep nosunu vereyim ara gelsin. Ya bugün Pazar adamin izini vardir dedim. A yok dedi ara birini göndersin dedi Patronum. Telefon actim. Eksi elektronik diye bir ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.