Bire Bir Hikayeler kategorisi, stajer bayan hikayesini oku.

stajer bayan

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
Selam herkeze hiç konuyu uzatmadan ben stajer bayanla yaptı ğ ı m sex hikayemi anlatayı m. iş yerinde yanı ma bir tane stajer verdiler aman allağ ı m bö ğ le gü zellik yok yanı mdaki arkadaş ta senelik izinde olduğ undan odada yarisalim.com hoş beş derken bir iki gü n bö ğ le gitti ama sikim hiç inmiyor anı na gidiyorum birş eyler ö ğ retmek amacı yla o arada değ dirmeye ç alı ş ı yorum.ama fark etti abi ne yapı yorsun sen dedi bende hiç sana birş eyler oğ retiyorum dedim.abi sikini kaldı rmiş tin dedi benim sü rat kı pkı rmı zı oldu yo filan dedim ama pantolondan belli oluyor.bende bekar olduğ umdan ne yapayı m senin gibi bi gü zelin yanı da sik kalması nda ne yapsı n dedim.abi dedi ben ç okmu gü zelim dedi evet dedim benimle yatarmı sı n dedi bende dü nden razı yı m zaten hemen evet dedim.ö ğ le paydosuna yakı n hemen odamı arkadan kitledim bebaber iç eride seviş meye baş ladı k ben bö ğ le azgı n bayan gö rmedimben boş alana kadar 2 defa boş aldı artı k yerinde duramı yordu beni yerden yere vuruyordu ne yaptı ğ ı nı bilmiyordu ben ilk ö nce bekire olur diye sokmak istememiş tim oda bana hadi ne duruyorsun soksana diye yalvarı yordu beni karı n yap diyiyordu ben bakire değ ilim hadi soooooooooooooookkkkkkkk diyordu ben o sok dedikse ben dahada yavaş yavaş yapı yordum hep ç ı ldı rmı ş tı bir anda soktum ahlar ve ohlar arası nda yı ğ ı ldı kaldı .ama amcuğ u sular seller iç indeydi o arada ben tam onu 3 defa siktim.ondan sonra yanı mdan staji bitti gitti bir dahada gö rü ş medik zaten gizlillik prensipimdir.benimle farklı ş ekilde sexyapmak gö rü ş mek isteyen bayanlar , dul bayanlar evli ç irflere ü ç ü ncü lü k yaparı m isterseniz tabiki yin gö rü ş elim.
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

dayanamadım gittim

Merhaba.adım can29 yaşındayım ist avrupa yakasında oturuyorum.Sizlere bundan 2 yıl önce başımdan geçen ama çok heyecen verici hikayemi yazıyorum.Mirc`te yine chat yapıyordum adaparından bir çiftle yazışmaya başlamıştık yaklaşık beş saattir yazıştık s... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hayatımın kadını ve ben...

Merhaba Ben Cem uzun zamandır! bu siteyi takip eden dikkatli bir okuyucuyum. Bir gün Ben de hikayemi yazmaya karar verdim ben 21 yaşında 1.80 boyunda 78 kilo ağırlığında fiziği iyi sayılabilecek bir erkeğim Ben sexi uzun süreli yaşamayı ve sex yapark... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

2 kadın 1 adam muhteşem sikiş

Nette tanıştığım ve benim için çok özel olan arkadaşımla yaşadıklarımızdan sonra dünyanın en mutlu adamı ben oldum. Birkaç gün kaldıktan sonra yine evine döndü. Benim için ayrılmak çok zor olmuştu. Ama msn den görüşmeye devam ediyorduk. Yanımda kolla... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

müşterim ayfer istedi

Selam ben bu sitenin okyucularından biriyim gerçektende bu siteyi çok büyük bir zevkle takip ediyorum.neyse fazla uzatmadan konuya geçeyim.ben polat    170 boyunda esmer 80 kilo civarında atletik yapılı biriyim bu olay iki hafta önce gerçek... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

izine geldikten sonra olanlar

Bu olay yuzde yuz gercektir okumanızı tavsiye ederim. selam arkadaslar ben 18 yasinda almanyada stuttgart da oturan birisiyim sizlere gecen sene izne geldigimde basımdan gecen bir olayı anlatacagım daha dogrusu arkadaslarımla benim basımdan gecen bir... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

doğada ufak delikle oyunlar :)

Merhaba bu benim 2. hikayem olacak. Günlerden bi yaz günüydü eski kız arkadaşımın kankasının telefonundan bana msj geldi naber hayırsız diye? Ben numarayı hatırlamaya çalışırken kimin olduğunu hatırladım. Evet O orospunun numarasıydı. Orospu diyorum ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kaynanam[2]

Daha önçe kaynanamla olan ilişkimizi anlatmıştım yine kaynanamlardaydım ve her zaman ki gibi sikişiyorduk.o sikimi ağzına almış bir güzel kendinden    gezmiş bir şekilde yalıyordu.birden kapının açıldığını duydum kaynanam öğle bir zevkle ya... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ağlasada fayda etmedi

Merhabalar. Ben iki ay önce başımdan geçmiş bir olayı anlatacaktım. Bizim bir arakadaş grubumuz var üniv. olarak. Her zaman birlikte eğleniriz. Arada bize takılanlar olur. Bir gün bizim sınıfta zayıf ve fazla güzel olmayan bir bayan olan gülşende kat... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bar bu bar dolasiyorduk

gecenin şövalyesi |xx|0|195.175.93.62|Bundan 3 yıl önce tesadüf eseri tanıştığım bir bayandan bahsedeceğim. Askerden geleli daha 3 ay olmuştu. Arkadaşlarımla her zaman ki gibi o bar bu bar dolaşıyorduk. Gezdiğimiz her yerde birbirinden güzel alımlı v... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ıntikamin böylesi

Geçen yaz sürekli beraber tatil yaptigimiz en candan arkadaslarimizla beraber 3 aile ekonomik bir tatil yapmak üzere kas ta bir    apart otel ayarladik. Ben ve bir erkek arkadasim ile bayan arkadasimiz ayni sirkette 6 yila yakin beraber çal... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.