Gay-Travesti Hikayeleri kategorisi, sonunda verdim hikayesini oku.

sonunda verdim

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
Merhabalar kartaldan fı rat ben (takma ismim ) aslı nda aktif olarak tü m vazifemi yerine getiriyordum ama bir gü n izlediğ im gay bir filmi beni bendeen gö tü rdü bende denemeye karar verdim nette mı rc sohbet programı na girdim ve yazı ş maya baş ladı m neyse lafı fazla uzatmı ycam bostancı dan yaş ı 40 civarı olan aktif biriyle yazı ş maya baş ladı m uzun sohbetten sonra msn de gö rü ş meye karar verdim ama iç imdede bir korku vardı ç ü nkü ilk deneyimimim olacaktı neyse onun beni rahatlatan sohbetinden sonra onun evinde buluş maya kara verdik bende evine gittim oturduk uzun sohbetten sonra baş lamamı zı istedi ve beni soymaya baş ladı bi yadan soyuyor bi yandan ö pü yordu ben heyecandan tir tir titriyorum beni ç ı plak hale getirdikten sonra kendisi de soyunmaya baş ladı bende arada bir elimi penisine gö tü rü p okş uyordum o kadar bü yü mü ş ve kalı n olmuş tuki hayretlet iç indeydim baş ı mdam tutarak aş ağ ı eğ ilmemi istedi ben eğ ilip o kalı n vede uzun olan sikinin baş ı nı n ö pmeye baş ladı m ben sakso yaptı kç a inliyor iltifatlar ediyordu baş ı nı yalı yor gö vdesini ı sı rı yor taş akkaları nı emiyorum bi ara ağ zı ma boş almayı teklif etti bende ilk olduğ u iç in kabul ettim saç ları madan tutarak ileri geri yaptı rarak kö klemeye baş ladı ve geliyorum dedi bende heyecan iç inde ağ zı mı iyice aç tı m vede boş alttı m epey boş almı ş tı bi kı smı nı yuttum acı ve ekş i tadı vardı ağ zı mdan taş anlar ü stü me akı yordu sonra beni kaldı rdı ve teş ekkü r etti sonra yatak odası na geç tik yü zü stü yatı rdı ve kalç aları mı ö pmeye baş ladı arada bir ü stü me ç ı kı yor ensemi ve kulakları mı emiyordu bi ara farkettim ü stü me ç ı ktı ğ ı nda siki yine kocaman olmuş tu bende yemek istiyordum tekrar sı rt ü stü ç evirip ağ zı ma verdi yalamamı istedi bende bu muhteş em siki yaladı m sonra bacakları mı omuzuma alı p elindeki kremle deliğ imi yumuş attı ve yü klenmeye baş ladı acı yordu ama yavaş ç ada girmiş ti acı yorsa ç ı kartayı m dedi ama ben bı rakmadı m birden yü klendi nefesim kesilmiş ti ve hı zlı ca git gel yapmaya baş ladı artı k alı ş mı ş resmen uç uyordum nerdeyse 10 dakika kadar pompa yaptı ktan sonra nereye boş alayı m dedi bende iç ime boş alması nı istedim birden iç ime ı lı k ı lı k bı rakmaya baş ladı iş te bu muhteş emdi sonra ç ı kardı ve tuvalete gidip temizlendi tekrar baş ucuma gelip yalamamı istedi bende zevkle yalayı p kaldı rdı m ve tekrar ağ zı ma ve yü zü me boş alttı m eğ er sizde 40 yaş ve ü zeri bakı mlı temiz ve de gizliliğ e ö nem veriyorsanı z beni ekleyin buluş alı m uç alı m........
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

nevini siktim

ben 19 yasında uzun boylu düzgün vücutlu ve kaypak bir gencim.burdaki hikayeleri okuyunca bende ilk sikilişimi anlatayım bari dedim.bir gece arkadaslarla bara içmeye gitmiştik sapına kadar ibne olmama rağmen erkek arkadaşlarımın... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yedinci asansör

Merhaba arkadaşlar,sizlerle daha önce iki hikayemi paylaşmıştım.Bu seferki de çok ilginç bir hikaye olduğunu sizlere peşinen belirteyim.2003 Yılbaşıydı,eşcinsi duygularım nedense böyle özel günlerde hat safhasına ulaşıyor.Bembeyaz karların etrefı cen... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

cok hosuma gıttı..

Bıgun arkadasımın cantasında bı cd buldum tabı asırdım hemen uzerınde karılar falan vardı eve geldım cdı taktım soyundum ızlemeye basladım bı yandanda 31 cekıodum adamla kadın sevısırken adam bırden kadının donunu ındırdı ve ben sok oldu cunku karı s... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tuvaletimi yaparken

Tuvaletimi yaparken merhaba ben yine tolga, çok fazla anım yok benim ama ara sıra hatırladıklarımdan gönderiyorum size. Benim en güzel anılarıım hep tatillerde. Bu anlatacağımda Kaş`ta geçiyor. Kaş`ta yapılacak en güzel şey Kekova`da tekne gezintisid... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sex rifat ile sexim

Sex Rifat ILe Sexim Ben Hollywood´dan geldigim zaman,benim babamin arkadasi var,ismi Rifat.Rifat Aramisti Beni,naber jonny baban nerde demisti,ben sasirmistim kim bu pic dedim,ismini sordum bana ben rifat abin dedi Ben ona böyle dedim:Rifat abi babam... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ev arkadaşımı evire çevire. süper

Selam ben bundan 3 sene önce başımdan geçen ve doyamadığım anlatırken bile sikime hakim olamadığım bi anımı paylaşacağım.üniversiteye başladığım ilk seneydi lisedende tanıdığım bi arkadaşla ev tutmuştuk iki kişi kalıyorduk evde. Lisedede samimi olduğ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Travesti Buse sikiş

Merhaba arkadaşlar ben Fırat.Hayatımda ilk defa travesti ile olan seximi anlatmak istiyorum size.6 yıl önceye kadar hep merak eder ,hikaye sitelerinde okur denk geldikçede filmler vasıtasıyla travestileri duyuyordum.Uzun süre internetten antalyadaki ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

artık erkeğimi bulmak ıstiorum!!!

Herkese Merhaba Ben 18 yaşında Ankarada oturan we bi kolejde okuyan (ismi lazım diil tabiiki :)) ) bir gayim. aslında gay olduğumun yaklaşık 4 senedir farkındayım. Erkeklere ilgi duyduğumu ilk farkettiğim anda dünyam başıma yıkıldı napıcaamı bilemedi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

zoraki gay

Anlatacağım şey aslında bir nevi itiraftır. Bundan yıllar önceydi üç arkadaşımla; bülent aykut ve yaşarla pikniğe gitmiştik. Gece çadır kurup orada kalacaktık. Çadırımızı kurduk sofrayı hazırladık İçkilerimizi açtık eğlenme faslına geçmiştik ki arkad... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çetin cevize kaydım

Çetin dayımın oğlu çok yakışıklı içimi yakan birisi herhalde ben ona aşığım onun yanında kendimi daha mutlu ve güvende hissediyorum. Akrabam olmakla beraber liseyi beraber okuduk köyde oturuyorduk liseyi yatılı bi okulda okumaya başladık.Çetin benim ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.