sewgilimle ü niversite bahç esinde

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
bundan 3 sene ö nce ü niversiteye ilk baş ladı ğ ı m senenin yazı ydı .21 yaş ı ndaydı m.o dö nem bir arkadaş ı mı n isteğ iyle dalgası na konyadan bi ç ocukla telefonda konuş uyordum.zamanla bu iliş ki aş ka ve konuş maları mı z gitgide sanal sexe dö nü ş tü .onu deli gibi istiyordum.nolursa olsun beni becermeliydi.bikere geldi korktuğ um ve hasta olduğ um iç in alamadı m iç ime.artı k askere gidecekti ve beni son bi kez gö rmek istiyordu.annem aksine o yaz bende kalı yordu.neyse biz kaderimize kü skü n kafelerde oturup oturup kaç amak ö pü ş ü yorduk bununla sonra biara etegimin altı ndan amı mı okş amaya baş ladı bu.ama nası l kuduruyorm utanmasam oturucam ç ocugun aletine.ü niversiteye gidelim dedim.neyse gittik ama doğ uda bir ü niv.ortada iş gö rü lecek biyer yok.mimarlı ğ ı n orda gö l gibi bir yer vardı biraz agaç lı k oraya yarisalim.comer inmez dudakları ma saldı rdı nası l ö pü yor hayvan herif artı k vericem ç aresi yok.ü stü me ç ı k dedi ben biraz kiloluyum.yok dedim olmaz.sonra bununkini ç ı karı p emmeye baş ladı m nası l tatlı biş eydi yarabbbim ilkler bö le oluyo demek derken bu artı k zı vanadan ç ı ktı beni altı na aldı heyecandan kurumuş um tü kü rü klerini akı tı yordu yukarı dan amı ma.ç abucak boş aldı dı ş arı ç ı karı p ben biş iy anlamamı ş tı m hadi boş alt beni diye kı vranı p duruyodum elini amı ma sokup ç ı karmaya baş ladı .ç ı glı k atacaktı m nerdeyse snr bi baktı m eline aş kı mm kannn!!!!dedim.bozmuş tu beni hayvan sevgilim.o gö lden biraz su alı p bacagı ma eliyle sü rdü ğ ü kanı temizledim.yine boş alamadı m tabide bizimki kastı kendini hadi kutlamaya gidelim dedi.gittik dü rü m yedik...anlayacagı nı z bekaretim gitti ü stü ne bide boş alamadı m bile...hemde bu gerzek herif gidip 3.5 sene ç ı ktı ktan sonra beni aldattı .bö yle iş te....
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

kizligini bana bozdurdu

ben 35 yasindayim bundan 10 yil önce lisede okuyan bir kizla tanistim,yaztailine gelince istanbula kizin yanina gittim ve besiktasta bir hotele yerlestim,kizi hotele cagirdim cok utaniyordu kiz ben kizi öpmeye basladim oksamaya basladim memelerini ya... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşum nefishan

SLM HERKESE BEN VANDAN GÖKHAN ESMER BİR DELİKANLIYIM 1.67 BOYUM 65 KİLODA BİRİYİM.SİZE BAŞIMDAN GEÇEN GERÇEK Bİ OLAYI ANLATMAK İSTİYORUM BUNDAN 3 YIL ÖNCE DAHA YENİ EVLENMİŞTİM BU ARADA 20 YAŞINDA EVLENDİM.KOMŞUMUZ ALİNİN KARISI NEFİSHAN ŞIRNAKLI ÇOK... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kafe tanıştıgım hatun

başımdan geçen olay tamamıla gerçek olup, hayal mahsulü değildir. bir gün mersinde bir alışveriş mağazasının kafeteryasıda yeğenlerimle yemek yerken ön masada oturan dört bayandan sırtı bana dönük olan bayan arkasını dönerek küçük yeğenimi sevme baha... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

orospu

ben mert 176 cm boyunda 73 kiloyum yakışıklı bir erkeğim günün birinde arkilerimle bir genel eve gittik.genel evin sahibine biraz fazla para verip hiç bozulmamış istedim sonra bana sadece 5 kez yapa... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

18yaşındadişi bir panter

|Bende küçük yerleşim yaşamının içini ve yaşayış tarzlarını bilirim.ben 33 yaşında ve evli biriyim. bundan iki sene önce ordayken işimin yolu üzerinde yol kenarı bir ev vardı.hersabah arabamla oradan geçerdim.yine öyle sabahlardan bi tanesi idi araba... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

patron karısıve kızı

mrb ben sansar uzunboylu yakışıklıyım neyse hikayemizi anlatalım ben bundan 1,5 sene önce çalıştıgım yerin sahibinnin bikızı vardı vede karısı hepbirlikte gezerleriler yani ane kız degil de kanka olmuşlardıneyse kız 19 yaşında hiç koklanmamış bir çiç... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

selamlar

selamlar, sitede uzun sü redir gü ncelleme yok sebebi nedir?... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

one güzel kızdı ya

|selam ben alper bu olay 1 ay önce oldu bizim mekana sema diye süper sarışın bir kız geliyordu ve ben bu kıza her zaman kötü davranmışımdır neyse birgün mekanda otururken sema geldi ve bana aksama bir işimin olup olmadığını sordu bende yok sanane ded... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karım mervenin tatlı amı

|adım şahin karımın adı merve.karım 1.65 boyunda ela gözlü sarı saçlı ve 65 kiloda dünyalar güzeli bir kadın.sizlere karımı nasıl siktiğimi anlatıcam.bir pazar günü karımla alış verişten döndük eve geldik karım hemen boynuma sarıldı.ben dur çokmu azd... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ögrencilerimin hayali

Öğrencilerin başta okul sıraları olmak üzere öğrenci arkadaşları ve öğretmenleri ile girdikleri ilişkileri konu alarak oluşturulmuş olan liseli porno larının çeşitliliğine inanamayacaksınız. Öğretmen masası üzerinde ya da okul sıralarında yer alan bu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.