Bakire Hikayeleri kategorisi, sewgilim ç ok gü zeldi hikayesini oku.

sewgilim ç ok gü zeldi

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
merabalar bnm 16 yaş ı nda bi sewgilim var ama ç ok gü zel bnde arkadaş larla felan takı lı ordum ç ok siktirmek istiodum sewgilimi bi gü n plan yaptı m bn sewgilimi sikmeye gidiodum ç ağ ı rdı m arkadaş ı birazdan baskı n yap dedim bnm sewgilimi sik dedim o da tamam aga dedi herneyse yarı m sat snra bnm arkadaş baskı n yapmaya geldi seni babana sö yleyeceğ im deince sewgilim bana biş eyler yap dedi dö v dedi bnde saç malama dedim dö vsemde sö ler dedim bnm arkadaş ta seni sikersem sö lemem dedi kı zda ağ lamaya baş ladı intar etmeye kalktı bn durdurdum yapma dedim bı rak siksin dedim ve bana vurmaya baş ladı bnm arkadaş ta yeter lan deyip tuttu saç ları ndan tangası nı sı yı rı p sikmeye baş ladı kı z birden bire zevke gelince bni unuttu telfnla bi arkadaş daha aradı m o da geldi bnm sewgilimin amı nı gö tü nü dağ ı tmaya baş ladı lar bnde o an ç ok zevke gelmiş tim bunları kameraya aldı m sabaha kadar siktiler ve ben hala ç ı kı ordum ve hala sewiordum ve ben bu iş leri bı rakmı ş tı m kendimden ç ok utanı ordum biz yine eskisi gbi devam ediorduk br gü n sewgilimlerdeyim babası yola gitmiş ti ananeside denize kı z yalnı zdı birlikte yatı oduk sat te 4 olmuş tu bir baktı m yanı mdan sessizce kalktı bnde merak ediordum ne yapı o die bir de baktı m ki ikinci katta bnm arkadaş ı ma gel beni sik diodu bnde dinliodum bizim arkadaş fermarı nı aç tı ses ç ı karma dedi duyması n dedi sakso ç ektiriodu bu sefer zı platmaya baş ladı ve ben iç eri giridm ne oluo burda dedim arkadaş ı m bana karı ş malan dedi bu kı zı n amı na koycam dedi siktrgt dedi bana bnde dö vemiodum gö zü mü n ö nü nde bağ ı ı ttı ra bağ ı ı ttı ra inletti yatak kan olmuş tu ve sewdiğ im insanı elimden alı p kullanmaya baş lamı ş lardı her gü n sikiolardı yaklaş ı k 1 sene felan sikmiş lerdi ve sewgilim bnleç ı kmak istiodu bnde sewiodum ewet taamam olur dedim bir gü n sikiş irken lambaları kapat diodu bnde ndn diodum bir yaktı m lambaları sewgilimin gö tü nerdeyse bi sigara paketi kadar geniş lemiş amı da aynı o ş ekildeydi kı za sokuodum iş lemiodu artı k kı zı n cebinde bi kağ ı t buldum bnm arkadaş o kağ ı da biz adamı n sewgilisini hem sikeriz hemde amı na gö tü ne boru sokarı z die yazmı ş lar bunlar bizden ibaret demiş bn artı k sewgilimden komple ayrı lmaya karar verdim ve benle hep dalga geç tiler nemal verdi o kı zda deip gü ldü ler bizede sipariş versene diodu ö bü r insanlar ama bn inanı lmaz bi ş ekilde zevk almı ş tı m
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

neden

ya neden hala yenı hı kayeler hı kayeler eklenmı yor sı te neden yenı seyler yayı nlamı yor eskı seyler ookumaktan sı kı ldı m lutfen ekleyı n ya neyse tatı ldesnı z heral sı zde kend... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşum ile

mrb benim adım ela 1.65 boyunda esmer balık etli 18 yaşında bir kızım neyse bn hikayeme geçegim hikayem tamamen gerçektir komuşumun oglu adı kaan 1.75 boyunda bir çoçuk her kızın hayel ettigi bir erkektir bi gün annem,kaanın annesi ve bn bişeyler yap... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

uyuz kocasının yanında siktim

merhaba daha önce bır kac hıkayemı yazmıştım kısaca kendımı tanıtayım ben izmirde yasıyorum esmer 167 boyunda ela gozlu bır beyım şimdi başımdan gecen bır olayımı anlatmak ıstıyorumdaha once nete tanıştıgım fatıh beyle konuşuyorduk muhabetımız ılerle... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

beni azdıran adam

slm ben görkem 25yaşındayım kenimme göre cekici ve alımlı biriyim tuhafiyecilik yapıyorum cadede gözüme kestirdim bi esnafla tanışma pozisyonunu yakaladım ve onla bir dosluk kurma hayalini gerceşleştirmek icin savaştım 38yaşlarında esmer cekici bi er... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ben yasemin 18 yaşındayım

Merhaba arkadaşlar. Ben İstanbul’dan Yasemin. 17 yaşındayım .Bakireyim. Aynı sitede oturduğumuz bir amca bize misafirliğe gelip gidiyordu.Birgün bizimkiler evde yok misafirliğe geldi ben de bizimkiler tanıyor diye kuşkusuz şüphesiz aldım eve.so... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sikecem

karşı komşumuz gül çok sexsi sikecem ve size anlatıcam... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

arkadaş ı mla karı mı siktik

eş im sexhastası bi bayandı r ama bunu hiç belli etmez o dö nemlerde sex hayatı mı zda iniş ler cı kı ş lar olmaya baş lamı ş tı degiş ik arayı ş lar iç ine girmiş ti... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

dddddddd

neden hala benim denizlili şerfei hikayem eklenmedi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yengem beni baştan çıkardı

bu anlatacağım hikaye tamamen gercektir,ben doğunun güzel bir şehrinde yaşıyordum ozmanlar,okuldan ayrılmıştım çalışmıyordumda boş boş geziyordum hergün,bursada yaşıyan evli çok sevdiğim bir dayım var iş için bir kaç günlüğüne melemkete gelmişti benı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ç ok gü zel bir sex

bir gü n erkek arkadaş ı ma kalmaya gittim errkek arkadaş ı mı n evinde arkadaş ı vardı oda kalmaya gelmiş neyse benim uykum gelmiş ti yatak odası na ç ı ktı m sevgil yukarı geldi ve b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.