Diğer Hikayeler kategorisi, sevgı lı m ve ben hikayesini oku.

sevgı lı m ve ben

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
slm arkadaslar buraya yazı lan ç oğ u hı kayenı n yalan oldugunu dusunuyorum bende sı ze bası mdan gecen gercek hı kayemı yazmak ı stı yorum.lı se1 deyken bı ryle cı kmaya basladı m adı nı soylemeyı m adı memet olsun mesela benı mkı esra buarada.sevgı lı mle bı rbı rı mı zı cok sevı yoduk cı kmaya baslayalı 2 sene olmustu sureklı bı z onları n evı ne gı dı oduk annesı calı sı odu evde kı mse olmuodu evlerı okula cok yakı n oldugu ı cı n 2 gune bı r kacı p gı derdı k.bı gun yı ne evlerı ne gı ttı k.yatakodası nda sevı sı oduk her gı ttı mı zı nde sevı sı rı z.bana artı k vaktı nı n geldı gı nı ve benı bozmak ı stedgı nı soyledı .once sası rdı m ama daha sonradan neden olması n dedı m sonucta cok sevı oduk bı rbı rı mı zı ve evelenmeyı dusunuoduk.kabul ettı m.benı soymaya basladı cok utanı odum cunku benı daha once hı c cplak gormemı stı acaba vucudumu begenecekmı ydı .bende 1.72 boyunda sarı sı n cok tatlı bı kı zdı m.oda esmer benden bı raz kı sa cok yakı sı klı bı erkektı .her neyse soydu benı ve vucudumun harı ka oldugunu soyledı .erkek arkadası m daha once bı cok kı zla yatmı stı benden bı r yas buyuktu.ama benı m ı lk deneyı mı mdı heyecanlı ydı m.daha sonra ben soydu ve opusmeye basladı k.deli gı bı opuyodu benı azmı stı ı yı ce.siki cok buyuktu cok korkmustum.daha sonra agzı na alcan mı dedi ı stemedı m once ama sonra cok ı srar ettı ve kı ramadı m agzı ma almaya basladı inliodu sevgı lı m karı m benı m ası gı m sana dı odu.daha sonra o benı yalamaya basladı ben kendı mden gectı m kası lmaya basladı m.daha sonra bacakları mı ayı rmamı ı stedı .bende korktugumu ve yapmak ı stemedı mı soyledı m.oda bana bu pozı syondan geri donemeyı z dedı artı benı m olcaksı n dedı .yaragı nı amı ma dayadı aglamaya basladı m.bana aglama canı n sadece bı kere yancak daha sonra zevk alcaksı n dedı .sikinin ucunu sokmaya basladı felaket bı acı ydı kendı mı geri cektı m ı stemı yorum dedı m.oda buraya gel benı msı n dedı ustume saldı rdı resmen.cok korkmustum aglamaya basladı m.zorla ustume yattı yaragı nı hı zlı ca amı ma soktu cı glı k attı m agladı m yapma dedı m benı hı c duymuodu.delı gı bı sı kı odu benı canı m cok acı odu.daha onra ı cı me bosaldı bı sı caklı k hı ssettı mdaha cok agladı m naptı n dedı m iş te sı mdı beı m kadı nı m oldun kaltak dedı bana sevgı lı mden bunları duyduma ı nanamadm kufur edı odu bana artı k onun olmustum.devamı nı daha sonra anlatı rı m sevgı lı m tam bı psı kopat cı ktı bana defalarca tecavuz ettı sı kı stı rdı gı heryerde okulda evlerı nı n bodrumundaondan korktugum ı cı n ondan ayrı lamadı m halada ı skencelerı devam edı o:( cok mutusuzum
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

selda abla

slm ..ben yok dayanı lmaz bi erkeğ im yok ş u kadar bü yü k die yalanlar atmı cam kendi ç apı nda baş arı lı bi erkeğ im bu anlamda...oturduğ um binanı n 4. katı na birileri taş ı ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aylin hoca niyetliydi

<!--D(["mb","etti.Geldiğinde üzerinde zaten iri olan göğüslerini iyice gösteren bir tshirt giymiş olması onunda beni istediğine bir işaretti.Konuşurken birbirimizin gözünün içine bakıyor,hafif gülümsemelerle birbirimiz istediğimizi ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

muhtesem_gogusler

muhteşem göğüsler!Kendi halinde ünide okuan 20 yaşında zengin bi ailenin kızıyım. Bi gece her zaman gittiğimiz barların birindeydik. Eğlenioduk deli gibi. Karşımda bi kız gözüme çarptı. Ben çok güzeldim fakat bu muhteşemdi. Üstünde dapdar göğüslerini... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ahh komsum ozgul ahh seks hikayeleri

selam merhaba ben murat boluda sıteyı cok yakından takıp edıyorum ve begenıyorum artık konumuza baslayalım komsumdan bıras bahsedeyım sıze uzun boylu esmer guselızayıf 90 60 90 olculere sahıb bırırsıdır komsum bır gun bıze geldı ve lavabo muslugunun ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

jigalo garson

<!--D(["mb","istiyorum.mailim u003ca u003d"mailto:erkek_metin_" targetu003d"_blank" onclicku003d"return top.js.OpenExtLink(window,event,this)">erkek_metin_u003c/a> u003ca u003d"mailto:erkek76... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

azgin_koylu_kizi

azgın köylü kızıMerabalar bu anlatacağım hikaye diğer yazdığım hikayelerden çok farklı bundanbir 3aykadardı. Ben mert ve bora piknik yapmak için bir tatil köyüne gitmiştik. Oraya yerleştikten sonra çevreyi gezmek için dışarı çıkmıştık. Birden yol üze... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

mini etek ve tayt

<!--D(["mb","arkadan.böyle daha 2 saat sitim ve cıktım telefonumu aldı ve seni arayacam tekrar musait olunca dedi tamam dedim ve dükana gittim.benimle tanışmak sikişmek veyada uydu kurmak isteyen bayan varsa msn adresim u003ca u003d... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

beni_karisina_tavsiye_etti

beni karısına tavsiye ettidaha öncede yaşadıklarımı siz değerli insanlara anlatmıştım ben ercan izmirden bir arkadaşım vardı. semih konuşurken konu seksten açıldı bende benim gücümü anlattım kendisi inamıyordu ben bil karımı en fazla 3 defa sikiyorum... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bahçe evİnde

Merhabalar arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtayım adım berk 1.83 boyunda 68 kiloda 27 yaşında esmer biriyim bursa da ikamet ediyorum bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum ve güzel hikayeler okuyorum. Beni... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

am ve yarak

slm ben 18 yaşındayım . sex yapmak için deli oluyorum . arkadaşım var nilay o da sex yapmaya bayılıyor . bundan yaklaşık bir sene önce nilay ve ben ikimiz para koyuzp kilotlu yarrak aldık . ben giyiyom onu sikiyom , o giyiyo beni sikiyor . övünmek gi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.