Aldatma Hikayeleri kategorisi, orusbu elemanı m hikayesini oku.

orusbu elemanı m

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
slm arkadaş lar bı r cogunuz uydurmuş ı ş te sı zlere gercek bı r hı kaye ben iş yerı iş leı yom iş ler cok sı kı oldugunda kı sa surelı iş i alı yordum bı r gun 140 boyları nda hafı ften etı ne dolgı un bı r bayan iş icin geldı hareketlerı hosuma gı tmemı ş tı ama ö nu gö runce bı r hoş olmuş tum onu oracı kta sı kmek ı stemı ş tı m hemem ş artları nı kabul ettı m iş e baş ladı ikicı gun ö gledogru dayanamı yordum nerdeyse dukkanda sı kmek ı stı yordum evı m dukanı n ustundeydı eve atmam lazı m ama nası l olcek dedı n eş im evdeydı eve cı kı p eş ime bı r yalan uydurdum annem gı lere yoladı m bı lı yordum anmem gı tı mı geç gelı yordu ben almaya gı tcektı m onun ı cı n rahattı m olur gı deyı m dedı eş in anen gı tı bu fı rsat kacmaz dı hemem eleama canı m canan hanı m karnı mı z acı ktı eve cı k yemek yap getı r yeyelı m olmazmı dedı m olur dedı eve cı ktı hemem arkası ndan ben cı ktı m neler yabı yorsun dı ye yemek ı cı n hazı rlı k yabı yordu elı nden tuttum benı m calı ş mqan ı cı n bı r sartı m var neymı ş o dedı senle bı r kere olmak olmaz iki genç annesı yı m o zana yenekten sona iş lerde yok gı debı lı rsı n dedı m olur dedı sana yardı m edeyı m dedı m ı yı olur bı r erkekle hı c mutfatta yemek yapmadı fantesı olur yardı m bahanesı yle surtunuyoı rdum sesı nı cı karnı ytordu bı r ara kalcaları m cok guzel dedı m eledı m sesı nı cı karmadı herkez beyenı yor amaeş im hı c bı rgun ö pü b yalamadı ona yanı yorum demesı yle saldı rdı m etegı nı yukarı kaldı rdı m baş ladı m yalamaya kudurdu bende senı arsuluyordum sen bı rden ı steyı nce korktum dedı aramı zda sı r olacaksa her fı rsatta senklle olurum dedı delı ler gı bı sevı ş tı k yaptı gı mı z yemk yanı mca iş aklı maza geldı bı r bucuk saat sevı ş tı k sikiş tı k hala sevı sı yorum arada eş ini dukkana bı rakı p evı ne gı dı yorum kı sa olur ama sı kı ş meden olmuyor ş imdı su sı ralar kö ye gı 6ttı ondan aldı gı m sezkı eş imden alamı yorum benı her an her yerde sevı ş cek bayanlar balı kesı rler bu gercek sevgı lı mle tanı ş tı ra bı lı rı m bayanlar ç itler ekleyı n gö rucelı m sexxı sevı yorum hyer ortam uygun oldukca bayanlar kö lenı z olurum bol sexxsi gunlere
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

gozler kalbin aynasidir..

Mrb...hemen hikayeme girmek istiyorum..birgun bir arkadasim sevgilisi ben ve arkadasimin sevgilisinin bir kiz arkadasi disarda eglenmek icin bulustuk arkadasim sevgilisiyle yururken opusuyor koklasiyor bende diger kizdan hoslanmadigim icin yaklasmak ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

banka guvenliği

Selam ben esma size kendimi nasıl siktirdiğimi anlatacağım şu an bile o müthiş zevki hisseder gibi oluyorum bankada hesabım ve kredi kartım vardı hesabıma para yatırıp faturalarımı ödemek için ayda 3 veya 4 defa bankaya gidiyordum.birgün arkadaşlarla... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

eşimde bulamadıgım sexs

selam hikayem 24 temmuz 2007 de iş yerimdeki tanışmayla başladı öncelikle bu tanışma sadece yemekden öteye gidecegine ben bile inanmıyordum ama şartlar ve ortam benim kocamda bulamadıgım eksikliği yemekde tanıştıgım gayet kibar bir bey olan adı tarık... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

cepden gelen teklif

merhaba yarisalim.com uyeleri bu 2. hikayem birincisini hatırlarsınız zaten evli ciftle yasadıgım olayı (kocasından gelen mesajla baslayan ilişki) hikayesini yazmısdım. bu sefer telefonuma gelen aramayla basladı bu ilişki istanbuldan sevcan adında b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

azgın ıkı bayan

MERHABA DEGERLI ARKADASLAR BEN TUGAY İSTANBULDAN 29 YASINDAYIM İSTANBULDAN YASAMIS OLDUGUM BIR ANIMI SIZINLE PAYLASMAK ISTIYORUM BIR EROTIK ARKADASLIK SITESINDEN TANISTIGIM FATMAYLA YAZISMAYA BASLAMISTIK NELERI SEVDIGIMMI NELERDEN HOSLANDIG... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

seks delisi sekreterim

Merhaba gizli hikaye okuyucuları burda bende itiraf gibi bir anımı paylaşmak istiyorum çaliskan, becerikli ve son derece güzel bir sekreterim var. O çalisirken, oteden kendisini seyretmeye doyamiyorum. Adi Canan olan ve vücudundan disilik fiskiran 30... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Kocasından zevk alamayınca benimle yattı pis orospu

Slm arkadaslar adim mehmet ankarada yasiyorum basimdan gecen bir olayimi anlatmak istiyorum yilbasi gunu arkadaslarimla koye eylenmeye gittik hilmi dayi diye koy korucusu vardi esi oleli 2 sene gecti hilmi dayi 57 yaslarinda yeni karisi 36 yaslarinda... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kendı kaşındı 2

slm ılk hıkayemı inş ınanarak ıcınızden elerek okumussunuzdur ben benım sızlere 2 hıkayem kendımden daha once bahsetmıstım yıne bahsetmeye gerek yok bence nys ceydayı ılk sıktım gecenın ustunden 3 gun fln gecmıstı benyın bulusma teklıfınde bulundum w... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

evli ama mutsuz bayanlar için

SEVGİLİ EDİTÖR... VE KIYMETLİ ALDATANLAR.COM OKURLARI ... SİTEYİ ÇOK UZUN BİR SÜREDİR TAKİP EDİYOR BAZI YAZILARA GERÇEKTEN İNANARAK BAZILARINI İSE GERÇEKLİĞİ KONUSUNDA CİDDİ ANLAMDA ŞÜPHEYE DÜŞEREK HAYRETLE OKUYORUM YAŞANMAMIŞ OLDUKLARINDAN EMİN OLMA... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

doktorumla

mrb ben 37 yaşında 2 genç annesi 14 yıllık evli 15 yıllık ta hemşireyim kumral güzel bi bayanım sexsi giyinmekten hoşlanırım eşim modern anlayışlı olduğunda bişi demez işteyken sabit beyaz formalarımız olduğu için iç çamaşırlarımı sexsi giyiyorum ha... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.