Bakire Hikayeleri kategorisi, olgun ç İ ftle doyumsuz hikayesini oku.

olgun ç İ ftle doyumsuz

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
selam ben izmirden mimar kaan 28 yaş ı nda ş imdiye kadar 3 tane yaş amı ş oldugum anı ları mı paylaş mı ş tı m oldukç a yakı ş ı klı yı m bu anlatacağ ı m hikaye tamamen gerç ektir birgü n bir alı ş veriş merkezinde gezerken bir kadı nla tanı ş tı m kafede, biraz sohbet ettik ona eğ er isterse beraber gezebiliriz dedim ama kabul etmedi ve ayrı ldı k ama benim aklı mı baş ı mdan almı ş tı biliyomuş peş inden gidicemi tabi bunu bana sonradan sö ylü yo ben hatunu takip ettim 38 ila 40 yaş ları arası nda idi alsancaktan aş ağ ı yü rü dü bir siteden iç eri girerken telefonla konuş uyodu bende tü h artı k bitti derken birden dö ndü benim yü reğ im birden hopladı yerinden bana yaklaş tı benimle gel dedi o an uç tum iç eri girdik evde kimse yoktu bana rahat ol ü zerine rahat biş eyler giy dedi ve ş ort attı bana sonra bana giymemi sö yledi bende odanı n birine girdim ve soyundum tam ş ortu giyicem bi baktı m aralı k olan kapı aç ı ldı ve sibel iç eri girdi bu arada adı sibel baş ladı k dudak dudağ a seviş meye ö yle bi seviş iyodukki sanki birbirini yiyoduk resmen tam soyunduk benim aletimi ağ zı na aldı yalamaya baş ladı kapı aç ı ldı birses geldi hayatı m evdemisin baş ı mdan aş ağ ı kaynamı ş sular dö kü ldü kadı n evliymiş diye neyse kadı n bana perdenin arkası na gizlen dedi bende aynen dediğ ini yaptı m ama iç im titriyodu sonra bi baktı mkonuş ma sesleri yaklaş tı ve artı k odada burnumun dibinde idiler ve dudak dudağ a seviş iyolardı adamı iyice azdı rdı ktan sonra sibel kocası na sana bi sü rprizim var dedi hani bana keş ke birisi seni siksede izlesem diyodun ya ben ş ok olmuş tum bunlar rü ya olmalı diye iş te dedi ve perdeyiaç tı ben adamı gö rdü m ş aş ı rmı ş tı m ama adam gayet olgun bir tavı rla merhaba dedi bende merhaba dedim artı k ip kopmuş tu ve sibel benim dudakları ma bir yapı ş tı tekrar baş lamı ş tı k kocası da karş ı mı za geç miş bizi izliyodu daha ismini bile bilmiyodum halada bilmiyorum neyse ben aletimi ı slatı p sibelin amı nı n dudakları na yerleş tirdim ve yavaş ç a bastı rmaya baş ladı m ve artı k sikiş iyoduk iç ine hı zla girip ç ı kı yodum bu arada ben geç boş aldı ğ ı m iç in sibeli iki defa boş alttı m ve bende artı k dayanamadı m bende tam patlı ycam sı rada sibel yarağ ı mı ağ zı na aldı ve ç ı lgı nca emmeye baş ladı ve ben dolu dolu ağ zı na boş aldı m kocası da bitkin gö rü nü yodu oda ü ç defa bizi seyrederek boş almı ş sonra ü ç saat sikiş tik ve ben artı k ç ı kmam gerektiğ ini sö yledim ç ı karken kocası bana bir miktar para uzattı ama ben reddettim ben zevk aldı ğ ı m iç in yaptı ğ ı mı sö yledim ve sizin anlı yacağ ı nı z parası z jigololuk yaptı m izmir ve ç evresinden seks yaş amak isteyen evli,dul bayan ve ç iftleri ama ç ok gü zeldi eğ er benimle bö yle ş eyler paylaş mayı isterseniz ...beklerim
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

çok güzeldi siki

Ben 18 yaşındayım antalyada yaşıyorum güzel bi kızım 3 senelik bi ilişkim var 2 hafta önce sevgilim yanıma geldi pansiyona yerleşmişti bende sabah erkenden yanına gittim çok yakışıklıydı banyo yapmış yatmış kapıyı açtıgında üzerinde havlu vardı sadec... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

teyzem ve kızı ve salatalık

Ben halil 14 yaşındayım ...birde yiğenim var oda 15 14 yaşında ama mmanyak kız .. yiğenimin ew ine gittim anneside gezmeye gitti ...bilgisayarda o siteden bu siteye giriyorduk birden reklam geldi porno reklamı sonra bunu yiğenim gördü ben tuvalate gi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komsum cok fena

mrb oncelıkle sızlere boylesıne guzel ınsanların sırlarını paylastıgı bı sıte kurdugunuz ıcın sızlere tsklrımı dıle getıtırım benım adım guney 180 boyunda yakısıklı fırlama capkın 29 yasında sexı ve hayatı delı dolu yasamayı kadınların zorunu seven b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

havuzda sex

Bu yaz başında tatile gitmeyeceim için sevgilimle havuza gittim gayet güzel bir havuzdu etrefı cok doluydu ama herkes havuza girmek yerine güneslenmeyi tercih ediyordu , bende kız arkadasımla havuza giriyor onunla su oyunları yapıyorduk sevgilimle za... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

melikeyle

Benim adım murat 181boyunda 75 kiloyum neyse uzatmadan hikayeme geçeyim o zamanlar apatmana bi kız taşınmıştı kız 15-16 yaşlarında güzel mi güzel neyse işte kompozisyon sınavım vardı ve evde hazırlamam gerekiyordu kompozisyonu. aklıma birden melike g... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yengemi banyoda bağırta bağırta

yengemle arramızda bi bağ vardı sanki ve bi gün yengeme indim vee yengem banyodaydı seslendim içerde beklememi söledi yeni girdiğini söledibnde tmm ddm ve anahtar deliiğine yaklaştım vebir baktım yengem kıllarını kesiyodu amını gördüm ve ölücektm san... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

arkadaş ı m mine

ben ben 28 yaş ı nda yakı ş ı klı bir gencim mine adı nda esmer gü zeli bir arkadaş ı m var. mineyle ç oğ u zaman buluş ur konnuş urduk ama aramı zda hiç cinsellik gecmemiş ti bi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ah baldızım ahhhhh

adım hakan yaş 26 istanbulda yaşıyorum baldızım elif 23 yaşında ve benim büroda sekreterlik yapıyor yanındada muhteşem kalçalı yürürken kalçaları oynayan arkadaşı olan ayşe vardı ben işim gereği şehir dışına çıkar toplantılara katılır siparişleri top... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kalilüferciyle

ben handan. 25 yaşında bir bayanım. Seks delisi, fantezi çılgını biriyim. Olmadık şeylerden hemen etkileniyor, arzularıma engel olamıyorum. Bu yüzden sayısız erkekle birlikte oldum. Kaç kez başım derde girdi. Ancak yine de bu huyumdan vazgeçemedim. K... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

isteksizdi ama sonra çok istedi

Bn 18 yasında kndine özen gösteren bi gencim bnm dilara diye bir gençluk arkim wardı. onnla küçüklükten beri birbirimize çok düşkündük büyüdükçe bu düşkünlük deişik boyutlara geldi. bnm öss oldugu için ewde çok oluodum kafam çok yogun oldugu için di... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.