nette tanı ş tı ğ ı m afet

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
mrhb sizinle yeni yaş adı ğ ı m iliş kiyi paylaş mak istedim ismini vermem doğ ru olmaz gizliliğ e ö nem verdiğ im iç in gerç ek ismini paylaş mayacağ ı m arkadaş la sitede tanı ş tı k biraz sohbet muhabbet derken ikimizinde amacı gü zel bir seks yaş amaktı bunu aç ı kca sö ylü yordu ama en ö nemlisi gü ven duyması ydı bana gü vene bileceğ ini anlattı m ve karş ı lı klı gü ven sağ ladı ktan sonra bulı ş maya karar verdik ben otel dedim o evini istedi bende evine gittim gü zel bir evi vardı zevkine gö re dö ş emiş eve girdik birer kahve iç tik ü zerini değ iş ip geleceğ ini sö yledi geldiğ inde ü zerinde trans paran bir elbise giymiş muhteş em vucunu gö steriyor onu ö yle gö rü nce benimkide ayaklandı baş ladı k dudaktan ö pü ş meye meme uç ları nı elbisenin ü stü nden ı sı rı yordum bü yü k zevk alı yordu alna kilot giymemiş ti memelerini ı sı rı rken alimlede bacak arası nı okş uyordum bü yü k zevk aldı ğ ı her halinden belliydi beni hı zlı ca soydu dizlerinin ü zerine ç oktu baş ladı yalamaya bende baş ı ndan bastı rı yordum karş ı lı klı seksin tadı bir baş ka oluyor iki kiş ide zevk almak iç in yapı nca heyecan bir kat daha artı yor yatağ a uzattum bacakları nı ayı rdı m bir gü zel yalamaya baş ladı m zevk suları akmaya baş lamı ş tı muhteş em deliğ in dudakları nı birleş tiirip ö pü yordum bazen dilimi iç ine sokup ç ı kartı yordum iyice zevka gelince yeter sok iç imi doldur demeye baş ladı bende bir gü zel iç ini doldurdum ç ok gü zel ve dardı on dakikaya yakı n git gelden sonra ikimizde boş aldı k onun bir boş alması vardı inanı lmaz inliyordu herzaman sö ylerim kadı nları n boş alması na bayı lı yorum gü venilir ve zevk iç in bir seks dü ş ü nen gerç ek bayanlar varsa gizliliğ e ö nem veren gelin hem mutlu olalı m hem zevk alalı m ne dersiniz gü zel bayanlarmsn
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

sevgili dulum

Selam ben murat. Büyük bir şirkette yöneticilik yapıyorum. öğlen yemeklerini işyerine yakın bir restoranda yiyorum. Genelde bütün şirketler aynı saatlerde yemeğe çıktığı için restoran kalabalık oluyor. Rstorana her gittiğimde orta yaşlı çok güzel bir... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kenanin esmaya bagda sikisi

bir gun baga gitmistim esmalan baglarimiz yakin yakinaydi herzamanki gibi uzum dopluyorduk ve esma her zamanki gibi cok seksi giyinmisti.ondan gozumu ayirmiyordum ve onun yanina dinlenmeye gittim ve bana masj yapmasini istedim oda kabul etti.o narin ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ağlattı beni

slm arkadaşlar ben 18 yaşında yeşil gözlü dolgun kalçalı zaten erkekleri kalçalarımla etkilerim uzun saçlı sarışın bir bayanım bu anlatacağım hikaye başımdan 1 ay önce geçti sevgilim yakışıklı ve çok hoş bi genç sınıfta bütün kızların gözleri onun ü... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

figen teyze ve ben

Selam ben Gaga.19 yaşındayım.Bu yazdığım olay1ay önce başımdan geçti.Kapı komşumuz Figen Teyze 35 yaşında olmasına rağmen alımlı seksi çekici ve    duldu.Annemler 1ay tatile çıkmışlardı.Ama ben gitmek istemedim ve gitmedim.Annemler gittikte... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

taksici aşkım 2

Merhaba arkadaşlar taksici aşkımla ilgili ilk hikayemden sonra bu da ikincisi...İlk buluşmamızdan yaklaşık bir ay sonra telefonum çaldı arayan taksici aşkımdı.akşam bana geleceğini söyledi.Sevinçle kabul ettim ve beklemeye başladım.Akşam 23 gibi aşkı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bu sefer de okulda

Bu 2nci hikayem.yarisalim.com`e 1nci hikayem icin teskürler:)nyse biz hikayemize gecelim..okulun son günlerine yaklasıyorduk derste yoktu hocalarda..sınıftakilerde asagıda inmisti bende bu arada üst kata yani bizim kata tuvalete cıktım cıkarken b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

süprizdi benim için

ben slm verip konusmaya basladik 26 yasinda evli oldugunu ve esinin onu doyuramadigini anlatiyordu istanbul yeni bosnada oturuyormus benim nerde oldugumu sordu bende sisli dedim iyi bana uzak dedi benim tanidik olma ihtimalimden korktugunu esinin cok... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kuzenimin yengesini kö yde...

slm arkadaslar ben harbi 23 yası ndayı m bu 3. hikayem.digerlerinide okuyanlar vardı r belki.hemen konuya gircem.kuzenimin dü ğ ü nü vardı gecen ay.onun iç in kö ye gitmiş tim.kuzenimin yengesiylede orda ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk vurgunumu yedim (bayanlar ıcin ozel)

Bunu bana nette taniştığım bayan arkadas yazmiştı .. yaşım on sekizdi bakire genç bir kızdım artık kızlığıma bir son verip rahat bir hayat yaşamak istiyordum hayatta tutunacak kimsemde yoktu yalnızdım. Başladım seks sitelerine üye olmaya, üye oldum ü... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hülya,sinem,ben ve kuzen....

Selam. Ben meftun. Geçen ramazan bayramının 3. Günü idi. Ramazan oldugu için ne ben ne de benim kanki hiç sikişmemiştik. Benim arkadaşım hülya da benden çok hoşlanıyordu. Sınıfta falan benim ufaklıgı eline alır kendi kendine tatmin olurdu. Ben bunu f... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.