liseliyi bekar evimde defalarca siktim.

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
mrb ben 184 boyunda oldukç a yakı ş ı klı seksi biryim . bizim evin hemen 200 metre ilerisinde bi lise var . ordan geç erken ç ok gü zel mini etegiyle bi liseli beni ç ok etkiledi . onunla konuş maya karar verdim peş inden gittim. ve konuş tum.telefonlerı mı ı z aldı k . baş ladı k mesajlaş maya konuş maya. ben tabi hemen lafı cinsellige getirdim . daha ö nce birisiyle yaptı nmı diye sordum oda tabi dedi 3 kiş iyle yaptı gı nı sö yledi . bende tamam dedim ç ok gü zel bakire degtilsin yani dedim. tabi hemen bize gelirmisin dedim daveti mi kabul etti ı sra etmedi . bi gü n sabah erkenden evi tarif ettim okula gitmedi yanı ma geldi eve. kapı yı aç tı m herzamanki gibi miiiiiini eetgi dar gö mlegi vardı .. ben hemen kapı yı ö rter ö rrtmez dudakları na yapı ş tı m deli gbi somurmaya baş ladı m dudakları nı .ordan yavaş ç a boynunu yalayarak bindim bonunu somurmaya baş ladı m aynı zamanda duvara yasladı gı m kı zı eleginin altı na soktugum eliş mle amı nı okş uyorudum parmaklı yorudum ç ok acayip inliyordu bende bu sese deliriyordum. iç eri girdik ç ekyetı n ü zerine attı m bunu soymaya baş ladı m. ç ok sü per bi vucudu vardı kocaman gö gü sleri sü perdi . soydum bende soyundun . gö gü slerini okş amaka emmeye baş lamı ş tı m. bi elimlede amnı parmakliyordum . bı raktı m gö gü slerini amı na yumuldum amı nı ö yle dil darbesi atı yordum ki kı z titriyordu. saga sola kı varanı yordu. sonra tabi kalı n ve bü yü k yarragı mı sokmaya karra verdim bacakları nı ayı rdı m yaragı mı bacakları na amaı na sü reterek yavaş yavaş amı ndan iç eri girdrim yavaş yavaş tamamı nı kö kledim zevk cı glı gı deli ediyordu beni . iç inde gidip gelmeye baş ladı m . hı zladndı m hı zlandı n. kö kleyerek iç ine girip ç ı kı yordum . biraz zaman geç tikten sonra kı z boş aldı inliyerek.bende biraz sonra boş aldı m. prevarvatifi ç ı kardı m attı m. sonra uzandı k birlikte ben okş amaya devam ediyordum biraz sonra yine ş ahlandı benim ki bu kez arka pozisyondan dincektim . domalttı m ç ekyata arkası na geç tim . yarragı mı tututum kafası nı hafif ç e amı na degidirdim . sok diyordu kı z bende yavaş ç a degidirip ç ekiyordum hadi diye yalvarı yordu . bende yavaş ç a ö nce kafası nı soktum kı ç ardı m sonra hepsini kö kleyerek soktum ve kalç ası ndan tutup iç inde gidip gelmeye baş ladı m boş alana kadar bö yle devam ettik boş aldı k yine ikimizde . sonra duş a girdik duş tada 3 ü ncü yü boş aldı k giyindik ö gleni geç iyordu. yemek yedik evde . sonra kı zı evine gö nderdim arada bi sikiş meye devam bö yle sü per kı zları bekliyorum.
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

komuşum.

Ben 40 yaşında, 1.70 boyunda, evli bir erkeğim. güzel bir ağustos pazarıydı. Hava gerçekten çok sıcaktı. Balkonda oturuyordum. Sıkıntıdan çevremi izlerken 35 yaşlarında olan, dolgun vücutlu komşumuzun balkonda oturup bana baktığını gördüm. Başta pek ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

esmer güzeli

Merhaba, ben sizlere daha önce bir arkadaşımın siktiği güzel esmer Özlemle başlayan hikayemizi anlatacağım. Arkadaşım Murat çok samimi dostum olduğu için herşeyi beraber yapardık hatta bu ilk Özlemi sikmeye başladığında evide ona ben ayarlamıştım ban... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

koca_yarakli_ismailim

slm ben yeşim istanbuldan yazıyorum 19 yasındayım.lafı uzatmadan hemen baslıcam soze bılıyorum hepinizin yaraklarının kalktıgı bılıyorum.hep ismaille yatmak istiyodum ve bir gun oldu annem benı onlardan cay aldırmaya gonderdıgı bır gun gıttıgım zaman... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

13lükken patronuma verdim

biz çok fakirdik ben işi girmiştim patronum bana baba gibi davranıyordu işe başlamadan bana mini etek veya sıktırma kot giydiriyor müşterileri daha çok çekmek için ben beyaz tenli zayıf ama fizigim çok güzel13lük kızım bana sürekli seni avradım yapac... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

doyurucu

Selam arkadaşlar. Uzun ara verdim ama yine sizinleyim. Daha önce bahsettiğim gibi 23 yaşında 180 boyunda çok çok yakışıklı olmayan bir gencim. Bu anım diğerleri gibi değil; çünkü bu iş anlamında parayla yaşadığım bir ilişki değil sevgilimle aramda ge... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

nazan`ı sikmek ne hoştu yıldızların altında

İstanbul`un nezih bir açık hava eğlence ve mesire yerinde yine topluca eğlenmeye gitmiştik.Bütün gün havuz oyunlar yemek içmek bizi bir hayli yormuştu.Gece biraz yediklerimide eritebilmek için yürüyüşe çıktım.Ortam çok güzel ve egzotikti.Arkamdan bir... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

onunla ve ilk

merhabalar ben 28 yaşında ve evliyim bizim mahallede bi dul bayan vardı adı(takma) serpil bundan bayağı bi hoşlanıyordum. hayaller kurup asılıyordum bir gün çarşıya gidiyordum buda yolda yürüyordu hızlı adımlarla yetiştim hayrola serpil dedim nereye ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

dul komşum

Dul komşum Leyla ile son zamanlarda sık görüşür olmuştum.Oğlu ile beni çok sevdiği için sık sık evlerine gitmeye başladım.Leyla geçen sene kocasından ayrıldı 26 yaşında topluca bir hatun.Yazın çok sıkı bir diet ve spordan sonra baya iyi bir hatun old... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

dayanacak gücüm kalmadı artık

Merhabalar, ben sarışın, ela gözlü, 1.83 boyunda 83 kg ağırlığında dipcik gibi bir delikanlıyım. sürekli olarak bu siteye okuyucu olarak takılmaktayım. bende dayanamayıp başımdan geçen mükemmel bir anımı sizlerle paylaşmak istiyorum..yaşadığım yer kü... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

anasını oğlunu ...

Merhaba, beni tanıyanlar vardır ama tanımayanlara kendimi tarif edeyim...Esmer, 180cm, 80kg ve haşin!Buraya yazdığım 2 vukuatım bana bir hayli yaradı; beni tanımak isteyenler bir sürü mail attılar...İlginç olan hepsi gay çıktı. Vukuatlarımın hepsinin... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.