kuzenimin yengesini kö yde...

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
slm arkadaslar ben harbi 23 yası ndayı m bu 3. hikayem.digerlerinide okuyanlar vardı r belki.hemen konuya gircem.kuzenimin dü ğ ü nü vardı gecen ay.onun iç in kö ye gitmiş tim.kuzenimin yengesiylede orda tanı stı m daha ö nce gö rmemstim hiç .dü ğ ü nde baya karsı karsı ya geldik ikimizde kosturuyoduk.ben hoş sohbet esprili bi kiş iymdir ortalı gı senlendrdm canlandrdm biraz baya hosuna gitmiş ti bu okadar cok belli ediyodi anlamı stm.gö zlerime bakı p duruyodu gü lü msü yodu sü rekli.malum yenge gü zel vü cutlu iki cocugu olması na ragmen tas gibi kalı s bi kadı n.herneyse dü ğ ü n evi kalabalı k aksam herkes dagı lı rken bunu eve gö tü rmem gerekti eş i gelememsti.neyse sende kalı rsı n bizde dedi kimse yok mü sait hem ora kalabalı k baya dedi.bende cok yorgundum zaten olur dedimm.neyse gectim gö sterdgi odaya yatcaktı m yarı m saat olmadan gecelikleri giyinms bi ş ekilde geldi.uykum yok muhabbet edelim ayagı na bakı sları gü lü ş leri hiç tekn degildi ama :) kocası da malı n teki bö yle fı stı k gibi hatunları bö yle angutlar gö tü rü yo ya cok sası yorum deli oluyorum.neyse odaya dö nelim kadı nı n iki gü ndr gö zü mü n ö nü nden gitmeyen bü yü k ve gü zel poposu hemn yanı mda duruyodu baya heyecanlanmı stı m.cok tatlı sı n cok sekersn felan deyp duruyodu bende harbiyim ya hiç uzatmadı m onu da yormak istemedm ve sen benm aklı mı bası mdan aldı n hasta oldum sana dedm gö zleri bü yü dü beklemiyodu galiba hemn.ne felan dedi o arada elimi geceliğ inin altı ndan bacagı na koydum kulak memesinden ve boynundan ö ptü m gö zlerini yumdu.aramı zda kalcak tamm mı dedi merak etme sen dedm..yatı rdı m yataga geceliğ in etek kı smı toplandı zaten basladı m yalamaya ayak bileklerinden amı nı n dernlklerine kadar....ucuyodu zevkten bayı lacak gibiydi.kocası bö yle seylerr yasatmamı s belli.ü stten sı yı rdı m geceliğ ini ve o gü zel memeleri yalayı p yuttum uç ları nı ı sı rı rken ö yle bi inliyoduki zevkten beni daha deli etti.kadı nı n vü cudu sı cacı ktı daha fazla dayanamadı m girdim tam ortası na sert ve hı zlı bi ş ekilde dö sedm amı na ö yle bi kendne cekiyoduki beni ne kadar zevk aldı gı her halnden belliydi.cı karı p ü stü ne bosaldı m direkt gö tü rdm azı na verdm aleti hiç terddü tsü z yalamaya basladı tekrr sahlandrdı benmkini ve domaltı p gö tü ne soktum inliyodu mü thiş zevk alı yodum orayada bosaldı ktan sonra yattı k beraber gece devam ettik tabi bu sefer he o calı stı .zı pladı durdu anlarsı nı z......mü kemmel geceydi tekrar onla bi ş ekilde karsı lasmak isterdm...gü zel ş eyler paylasmak ,konusmak isteyen ekleyebilir
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

15 günden sonra sabaha kadar onunla

Bu hikayeyi bu yıl geçen hafta sonu yazdım. sevgilimle aynı evi paylaşıyoruz ve artık sex hayatımız iyice monoton olmuştu. bu yüzden 15 gün sex yapmayacaktık. sonra haftasonu sabaha kadar yapacaktık.o haftasonu ben en güzel porno cdlerini aldım. tabi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

edayla

Bu yazdıklarım tamamen gercektır ben yalnız tek basıma yasıyorum tabıı bekar hayatı arabamda var benım yakın akrabam cemıl bıze yakın bı ılceden bı kızla cıkıyodu cıkmak degıl sadece kızı kullanıyodu cemıl bana bı aksam kızın aradıgını onu almaya gıd... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşum lütfiye

Selam arkadaşlarsitenin fanatiği sayılırım.Karşı komşum lütfiye hanım ve annem çok sıkı arkadaşlardı. Lütfiyeye bayılırdım harika vücudu olan bir kadındı 2 genç annesi bir kadın.Ama kocası 4 sene önce vefat etmiş biri. Lütfiye hanım beni çok severdi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tehlike anında acele

Ben işyerinde muhasebede çalışıyorum. Aynı iş yerinde çalışan Nilgün isminde benim yaslarımda bir bayan var. Yaklaşık 6 aydır samimiyetimiz var. Nilgün ün evli olduğunu da biliyordum. İşyerinde sigara içmek yasak olduğundan sigarayı birlikte yukarıda... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

duruşmadan sonra

Ben uzun boylu,iri vücutlu, esmer, zeytin gözlü 33 yaşında bir beyim. Size anlatacağım anı henüz bir hafta önce yaşandı. benim evli bir kuzenim vardı, kocasıyla sık sık sorunlar yaşar ama bize kesinlikle anlatmazdı fakat bizler bazen onlara gittiğimi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

g...mle sınıfla baş baŞa (syl)

öncelkle selam herkese..ben izmirde yaşayan goril gibi sex yapan bir erkeğim...kışın okula bir saat erken geldim.soğuktan dışrda duramayıp içerde beklemeye karar verdim..içeri girdiğ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

benimde sekreterim oldu...

Selam arkadaşlar benim VORTAK İstanbul dan hemen konuya giriyorum.Beni tanıyorsunuz; 32 yaşında 177 boy 80 kilo kumralım. Üniversitede şirketimde tam bir afet sekreter vardı. Onu sikmek için delirirken kayış koptu. Orta boylu esmer kısa saçlıydı ve d... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

iş yerinde süper sex

Işyerimizde yeni bir bayan çalışmaya başladı, ve bu bayanı benim yanıma vermişlerdi, çok sexi bir kadındı, ilk zamanlar iş arkadaşı    diyerek hiç ilgi göstermemiştim, gayet resmi bir şekilde işlerimizi yapıyorduk, gel zaman git zaman bu ka... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ısınsunun amını somurdum ve manyalar gıbı sıktım

anlatacağım olay tamamen gerçektir.Benim bi sınıf arkadaşım var.ben onu çok arzuluyodum.bazen pasta alıp onlara giderdim.kız beni arkadaş olarak görürdü ama ben onu çok arzulardım ve kafa koymuştum onu sikmeyi.. ve olaya gelelim.bir gün pasta alıp ış... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

avukatımı inlete inlete becerdim seks hikayesi

Merhabalar bu hikayem birazcık uzun ve bir o kadar azgınca olacak.Geldiğin deuzun süre birbirimize sarıldık çünkü birbirimizi çok özlemiştik.Sonra içeri girdik vedaha ayakkabılarını çıkarmadan onu çılgınca öpmeye başladım. Zevktenkuduruyordu. Bir eli... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.