Bakire Hikayeleri kategorisi, kuzenim beni ç ı ldı rttı hikayesini oku.

kuzenim beni ç ı ldı rttı

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
ö ncelikle bu olay tamamı yla bu sene oldu bizim antalyada ailecek satı n aldı ğ ı mı z bir villa var villada teyzemlerle beraber kalı yoruz ertesi gü n gittik denize denizde meyve suyuna 3 hap attı m kı z 3 dakka iç inde kendinden geç tive bana baktı emre gel dedi gittik ewe komple soyundu sende soyun dedi ç ı rı l ç ı plak karş ı ndayı m ne yaorasan yap edi esmer teni bem beyaz gö ğ ü sleri sı caktan boncuk boncuk terliyodu ne yapcağ ı mı ş aş ı rdı m amdan mı gö tten mi meme denmi ağ ı zı ndan mı baş lı m diye dü ş ü ndem ve dedim en iyisi en baş tan ö pü ş tü k dk larca nefes almadan dilim sanki cennetteydi ö ptü m kendimden geç tim gö ğ ü slerine ö nce sı ktı m ö ptü ğ ü mde ewet emre sen bu iş i biliyorsun diye beni ç ı ldı rtı yodu yaladaı m sı ktı m ö ptü m geldim yanan amç ı ğ ı na bembeyaz soba giibi yanı yo onu ilk ö ptü m yaladı m artı k azmı ş sok artı k ş unu diye bağ ı rdı ben sus dedim komş ular duycak dedim ç ı kardı ğ ı m ç ocuğ u ama ö nce vieagra aldı m hemen ü stü ne atladı yalamaya baş ladı sanki 40 yı llı k orospu ağ zı na boş aldı m hepsini aldı yuttusonra gö ğ ü slerin arası na soktum ç ı kar dı m soktum ç ı kardı m sonra geldim gö tü nesokmaya ç alı ş tı m girmiyo sonunda bir bastı rdı m sonuna kadar girdi ö nce bağ ı rdı sonra sok sok daha hı zlı diye bağ ı rdı farkı ndaydı m 3 hap ç ok fazla gelmiş tigö tü nü kö pek pozisyonuna aldı m baş ladı m sokamaya hem sokuyordum hem gfö tü ne vuruyordum gö tü nü sonra iç ine boş aldı m yeter mi dedim yetmez dedi sonra sı rt ü stü yatı rdı gö tü ne soktukç a gö ğ ü sleri sallanı yordu yastı ğ ı sı m sı kı tı tı yordu hadi emre hadiiiiiiiiiiiiiiiiiii diye bağ ı rdı bir kez daha doş aldı m en sonuna geldik finale amı ma sok dedi kı zlı ğ ı n aman boş ver dedi zaten patlı cak sen patlat dedi ö nce yavaş yvaş a yaladı mben yaldaı kç a kafayı yiyordu sok ş unu artı k istiyorum diye yine bağ ı rdı bende 2 parmağ ı mı soktum sok artı k sok artı k dedi bende viegra olduğ u iç in dalga 20cm ulaş tı komple bir soktum bir bağ ı rdı bir yemek kaş ı ğ ı kan geldi yan villadai komş ular geldi kapı yı ç aldı bende hemen giyin dim noldu aysel teyze dedi dedi betü l niye bağ ı rdı bende dedim ayağ ı nı kapı ya vurdu yardı m edilcek bir ş ey var mı dedi bende yok dedim ç ı ktı m yukarı ya betü l ü stü me bir atladı direk oturdu kucağ ı ma ayakta sı ktı m lop lop lop ses geliyordu ewe emre hadiii hadiii tam geldi kucağ ı mdan yatağ a attı m yü zü ne boş aldı m sonra yatakata bacakları n omzuma aldı m ö le siktim taş ş akları m gö tü ne loploploplop diye ç arpı yodu amı iyice geniş lemiş ti son olarayan ç evirdim am deliğ i biraz daralmı ş ı tı ö yle soktum ve dı ş arı ya boş aldı m ç ok yorulmuş tum o ise hayatı mı n en gü zel seksi bu olur her halde dedi ver her haftada 2 veya 3 kez bö yle sikiş iyoruz
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

cılgın gamze

slm ben can 1.70 boyum 75 kiloluyum 22 yaşındayım bu olay 1 ay oldu bizim mahalede bir gamze vardı cok seksi giyinirdi birgün odamda oturuyodum bigisayar başında odamın kapısına vurdular kim diye sorduyum da ben gamze dedi ve hemen kapıyı actım gamze... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk erkeği oldum hemde unutamadığı

adım hakan 34 yasındayım evliyim bu anlatacağım olay gecen sene temmuz ayında oldu chat sitesinden bir bayanla tanışmıştım adı aysun sohbet ediyorduk ama kızın biraz tutucu olduğu belli idi. ben evli olduğumu falan söyledim ama asla seks ya da cinsel... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bakireliğimi 44 lük amcaya verdim

merhaba ben melek 18 yaşınadyım birgün öğlen okuldan çıktık arkadaşlarla eve gidiyorduk tam mahlallemize gelmişken bizim mahallede oturan 44 yaşındaki ahmet amca camdan melek diye seslinip kızım bakkaldan bi ekmek al bakkala söle ben vereceğim parası... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sperm bankasında çalışan alman kızını bozdum

Hikayelerinizi ilgiyle okuyorum. Ben de başımdan gelen bir olayı anlatmak istiyorum sizlere.Adım Erhan. Hamburg’ta yaşayan 23 yaşlarında uzun boylu ve yakışıklı bir gencim. Siyah saçlarım ve uzun kirpikli gözlerimle sürekli kadınların ilgisini çekmiş... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ah seral ah

merhabalarsize başımdan gecen olayı anlatmak istiyorum biz arkadaşlarla bir internet cafe açtık ve sonra orada yavaş yavaş çevre edinmeye başladık bu hoşuma gidiyodu çünkü çok güzel manitalar galiyodu işte seralde onlardan biriydi bir gün seralle muh... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

patron mahvetti beni

selam; uzun zamandır buradaki hikayeleri okuyorum. ben de sizinle hikayemi paylaşayım dedim. 25 yaşında 1,62 57 kiloda kumral ve güzel olduğu çok söylenen bir kadınım. Adım Selda. Yeni evlenmiştik ve bir çok borcumuz vardı. eşimin aldığı aylık borçla... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

denızde sex

Mrb arkadas ben zeyni anlatacagıım olay bu yılın hazıran ayında gerceklesmisitir.eski kız arkadaşımla ve bir cıft arkadaşlarla beraber denızee gittik vardıgımızda ben kız arkadaşımıın ustunu değisirmesinde ve mayosunu giymesinde yardımcı olduktan son... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

erkeke arkadaşim ilk defa götten sikti beni

Selam ben ızmirden cansel 24 yaşındayım halenbakireyim size ilk götten nasıl sikildiğimianlatacağım erkek arkadaşımla parklarda kuytu köşelerdeöpüşüp oynaşırdık telefonda seks falan derken benbunlara gittim yine bir gün başladık ayakta öpüşmeye o ben... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

annemı dedemın evınde

SLM. Ben emre sizlere daha once annemle olan iliskilerimden bahsetmistim.Annemle kari koca hayati yasiyor bol bol sikisiyoruz..Sizlere bir baska macerami anlatmak istiyorum.Yazin Turkiyeye izine edemlerin yanina gitmistik.Koyde iznimizi geciriyor yem... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kollarımda büyüdü

hikayem 10 yıl öncesinden başlar beraber çalışmaya başlamıştık anlayacadınız işyeri arkadaşlıgı ilk yakınlaşmamız barda 2kadeh attıktan sonra başını omuzuma yaslamasıyla ellerimin etek altına daldırma şansını yakalamıştım derhal harekete geçtim küçüc... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.