Bakire Hikayeleri kategorisi, konserde 4 kı zı siktim hikayesini oku.

konserde 4 kı zı siktim

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
slm ben g.antep fantanı n geç lik festilvanlide ö n tarafdaki kı zlar yanı tı n sonra kı za iyice yanı n benim malı kaktı gö ttü ne dayadı n kı z ses ç ı kartmayı nca kı zı n mine etek giymiş ti ben de iyi sokuldun kı zda bana sokuldu ben de etegi hafifce kaldı rdı m kı z eline sikime attı bende forman indirdim ve kı z eline ver kı zlar ü ç kiş iydi ve konsr akjş am oldugu iç in karanlı k ti ü ç mü zden baş ka kimse gö rmü yordu kı z egildi yalamaya baş ladı sonra kı zı n amı n elimdeki pet ş iş ede su var dı sı latdı n ve sikimi amı dayadı n ama bakireydin amı a soktun zorlayı nca altı iç ine sonra gitlen yaptı n kı z zexvkten uç uyordun tabiki bende nesye ben boş alı catı n kı cartı n kı zı n bacakları na boş alı dı n diger arkdaş ı geldi onda aynen kaydı m sonra kı zlar gitti baş ka kı zlar geldi tam ö ne geç tiler bie iyice poposunun bana dogru verdi bende bu mej aldı m hemem kı za yapı tı m kı z eteginin yavaş ca kaldı ı m poposuna dayadı n kı z kulagı na bakş reyim dedim bende gö tü ne dayadı n neyse kı zı n poposun sı lattı n sonra yavaş yavaş sotun git gel yap tı n kı z heralde ç ok zexk alaca olmalı ki ö nü n bana dö ndü yanı nmı zada kı zı n arkdaş iları n oldugu iç in kim anlamzdı bide karanlı ktı neyse kı z amı n okş uyordu ben de amı ma dogry elimi attı m kı za ddki sen kendi yorma benin haydar halleder kı z ama boş ver ellimde sonra bereketini vercesin dedin kı z razı oldu amı egildim biraz yaladı n ç ok gü zeldi kı zx zeckten uç akttı bende kaltı m kı za amı na yavaş yavaş soktum gitgit gel 15 dakika siktim sonra kı z ı n amı nadan kan geliyordu peteyin verdin sildin sonra biraz ö pü ş tü k kı za telegfonu verdim sonra eve diye ç ı ktı n gelene kadar bende taka kalmamı ş tı beniel ş ikiş mek isteyenkı zlar g.antepli yada antepli olamyan msnde seviş iriz msnin ekleyim 2 3 4
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

ilişkiye girmek isteyen bayanlar eklesin

adım ümit yaş 18 ist dan ilşkiye girmek isteyen warsa eklesinMsn: ( 7/24 açıktır )Tarih: 21.10.2009... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Bakireliğimi Mert\\\'e Verdim

Ben 14 yaşında beyaz tenli mavi gözlü sarı saçlı bir kızım. 8.sınıf öğrencisiyim lise ye geçmeden biriyle yatmak istiyordum.o günlerde yine dersaneden dönüyorum bir arkadaşa rastladım. Aynı sınıftandık adı Mert.Benden hoşlanıyor bunu zaten kendiside ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

neden

ya neden hala yenı hı kayeler hı kayeler eklenmı yor sı te neden yenı seyler yayı nlamı yor eskı seyler ookumaktan sı kı ldı m lutfen ekleyı n ya neyse tatı ldesnı z heral sı zde kend... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

otobü ste

19 yaş ı ndayı m bu olay baş ı mdan geç eli 1 ay filan oldu otobü sle arkadaş ı ma gidiyordum bayağ ı kalabalı ktı en arkada ayakta durmaya baş ladı m otobü se 3 - 5 serseri tipli beni... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Atolyede bakireliğim gitti

Ben 17 yaşındayım 1.78 boyum falan var fazla büyük memeleriö yok ama götüm çok fazla herneyse lise 1 den beri çıktığımız bi genç oda 180 lerde hafif kaslı daha yeni başlamıştı spora ve çok yakışıklı şuan lise3 üm işte Birgün bu nöbetciydi banada ÖĞR... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ıstanbulda evli cift ile sinirsiz sevismelerim

Merhaba ben Yigit. Bu sitelerde yazilan hikayelerin cogunun fantezi ve hayal urununden ibaret olduguna inaniyorum. Siteye gercekci bir sey katmak icin benim gercekte yasadigim bir hikayeyi yazacagim.Ilk once kendimi tanitayim. 31 yasinda Hollanda da ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sümoŞa götten

selam ben adanadan CEM (Takma ad)Arkadaşlar bu hikayem kesinlikle gerçektir ben 1.72 boylarında oldukça tatlı bir delikanlıyım yaşım 20 bu olay geçen yıl oldu okul nedeni ile şehir d&#... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

o benim ilkim

ben 20 yaşında üniversite öğrencisi bir bayanım ve başımdan geçen beniğm için çok önemli bir olayı anlatmak istiyorum. bu olay üzreinde yaklaşık 5-6 ay geçti hala aklımdan çıkarabilmiş değilim. yaşadığım sınıf arkadaşımla. aslında ona arkadaş diyemem... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sevgilimin yeğeni

Slm ben erol 1.80 boyunda 80 kilo fiziği düzgün biriyim neyse hemen hikayeme geçeyim yaklaşık üç yıl önceydi meral diye bir kızla çıkıyordum meral güzel bir kızdı fakat yeğeni esmer lise üç öğrencisi çok güzel bir kızdı bir gün beni arayıp konuşacakl... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

nazan

SLM BEN BURSADAN EMSAL BU HİKAYE SUPER BENIM ÇIKTIGIM VARDI NAZAN BİR GUN BİRLİKTE OLMAYI BENLE KABUL ETTİ BULUŞTUK VE HEMEN USTUME ÇIKTI YAPOALIM SU İŞİ DEDİ BEN HEMENB AGZINA VERDİ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.