Aldatma Hikayeleri kategorisi, kocamı n yeğ eni 1 hikayesini oku.

kocamı n yeğ eni 1

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
slm arkadaş lar ismim aslı 29 yaş ı ndayı m size istemeden yaş adı ğ ı m bir anı mı anlatı cam bir gü n eş imle eş imin iş leri ve kü ç ü k bir tatil yaparı z dü ş ü ncesi ile antalyaya abisinin yanı na gittik eş imle abisi hemen iş lerini halletmek iç in ç ı kmak zorunda oldukları nı sö ylediler bende ben ne yapı cam canı m sı kı lı yor dedim oda bana 3 gü n dayan iş lerimi bitireyim sonra tatil yapacaz dedi hem aykut seni gezdirir biraz dedi. bu arada eş imin yeğ eni aykut 18 yaş ı nda bir genç aykutta tabi yenge biz beraber takı lı rı z dedi iyi tamam dedim eş im gitti aykut ta gel yenge seni gezdireyim dedi ve evden ç ı ktı k bu arada antalya malum sı cak bende hemen sü per mini eteğ imi ve askı lı bady mi giydim bu arada iç ime ç amaş ı r giymemiş tim aykutla gezerken ormanlı k bir yerde biraz oturalı m dedik ve otururken sohbet etmeye baş ladı k konu dö ndü dolaş tı sekse ve aykuta hiç bö yle biş ey yaş adı nmı dedim hayı r dedi peki kı z arkadaş ı n olmadı mı dedim oda oldu ama sadece ö pü ş tü k elini falan tuttum dedi bende yazı k diye dalga geç tim sonra sen peki hiç bir kadı nı n orası nı gö rdü nmü dedim hayı r ama ç ok isterdim dedi ve bende o esnada bak aykut sana gö steririm ama aramı zda kalı cak ve sadece bakı caksı n okadar dedim zaten eş imin yeğ eni ile bö yle biş ey yapamazdı m yapmam da oda gerç ekten yaparmı sı n bana bunu dedi evet ama dediğ im gibi dedim tamam dedi ben bir kayanı n ü zerine o turdum ve eteğ imi aralayarak gö sterdim o anda aykut lü tfen yakı ndan bakabilirmiyim dedi tabi dedim ve neredeyse iç ine dü ş ecek gibi bakı yordu sonra dokunmak istedi bende hayı r sadece ç ok istediğ in iç in gö sterdim bu bile fazla dedim ö yle bir yalvardı ki dayanamadı m ve tamam hadi birkez dokun dedim elini amı mı n ü zerine getirdi ve habire oksuyordu bende birş eyler kı pı rdamaya baş ladı ve kendimi toparlamam gerektiğ ini biliyordum ve hemen elini ç ektim yeter bu kadar tamam dedim o sı rada bir anda eğ ildi ve amı mı ö ptü ş aş ı rdı m ve sonra ikimizde gü ldü k sonra ben ona bende seninkine bakayı m dedim ve sikini aç dedim oda sikini bir ç ı kardı aman allahı m en az 20-25 santim vardı ben hemen dokunmak iç in elimi attı m ve sü permiş dedim oda gü lerek ç okmu hoş una gitti dedi evet ama bö yle birş ey olamaz dedim ayağ a kalktı ğ ı m sı rada bana sarı lmak istediğ ini ç ok teş ekkü r ettiğ ini sö yledi bende ona sarı ldı m bu arada eteğ imi daha indirmemiş tim dar olduğ undan belimdeydi sarı lı rken siki amı ma sü rtü yordu sonra bi ara beni tamamı yle kendine ç ekmesi ile siki 3-4 cm kadar iç ime girdi ve ben kendimi hemen geri ç ekerek hayı r ben seninle bö yle birş ey yaş ayamam olmaz dedim ve toparlandı m tam o sı rada oda bana ş imdi ben seni siktimmi dedi ve ç ok ş aş ı rdı m ve ona hayı r sadece 3-4 cm kadar iç ime girdin neyse bu olanlar unut dedim ve biraz daha dolaş tı ktan sonra eve dö ndü k ertesi gü n yaş ananları 2 hikayede anlatı cam
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

kirayı artık karısını mikerek alıyorum..

merhaba yarisalim.com severleri ben istanbuldan aykut(takma isim) 28 yaşında,1.78 boyunda sarışın, mavi gözlü , bakmlı kendi halinde bir gencim.Daha öncede benzer hikayeler paylaşmıştım sizlerle. Gelelim hikayemize ben oldukça sempatik bir erkeğim. ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kızı dilimle siktim

slm arkadaslar bu benım 3. hıkayem sızlere sevgilimın arkadasıyla yaptıgım fantazıları anlatmak ıstıyorum sevgılımle ılıskımız cok ıyı gıdıyor bazen bulustugumuzda yanında getırdıgı sevda dıye bır kız vardı kızıın yuzu fızıgı ozellıkle kalcaları benı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ustanın karısı

slmlar ben ist den emrah yaz ayları gelmıstı ve okullar tatıl oldu ben o zaman 18 yasındaydım ve yaz tatılı ıcın bıyerde calısmak ıcın ıs arıyordum ve oto tamırı yapılan bır yere cırak olarak gırdım orda calısmaya basldım ve bır sure sonra usta benı ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aşk ve aldatmanın tadı

selam be sergen 30 yaşında 1,78 boyunda esmer atletik vucutlu yakışıklı bir beyim.hikayem gerçek bir olaydır bundan 3 ay önce evimi taşımak zorunda kalmıştım ve bir ev bulup ta&#... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kocamı seviyordum ama dayanamadım

ben ebru 37 yaşındayım anlatacağım olay 21 yaşında henüz bir kaç aylık evliyken gerçekleşti oturduğumuz apartman da hemen hemen herkasler 45 yaş üstü kişilerdi tek bir çift vardı onların yaşları30 du tabiki hemen kaynaştık ayşe tatlı ve evinde otorit... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yasak ask

ben 5 yıldır bi kızla cıkıorum hatta evlenicez ama bigun basıldan gecen olay beni bu dumcemden vaz gecirdi bi oglen yemege gidiordum sonra sevgilim aradı bulusalım falan dedi ben tamam dedim sonra biyerden bulustuk ve yanında bi arkadası vardı ama be... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kocasının veremediği zevki ben verdim

selam ben izmirden ARDA 1.75 boyunda esmer tenli bir delikanlıyım uzun zamandır konuştugum evli bir sevgilim var neyse ben konuya geceyim.gecen hafta kocasının köye gittigini söyledi beni yanına cagırdı gece 12 ye geliyodu ben evine gittim oturduk am... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hikaye yazmı ş tı m

yaklaş ı k beş altı gü n ö nce bir hikaye gö ndermiş tim.yayı nlamadı nı z..... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aldatmanın verdigi şevk

Merhaba ben toptak 178 boyunda 28 yaşında esmer atletik vucutlu romantik biriyimdir.hikayem gerçek bir olaydır.Ben bilgisayar üzerine çalışıyorum bir gün işyerine kapalı türbanlı yeşil gözlü 165 boylarında çok güzel bir bayan geldi kendisinin birkaç ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşum arzuyla kocası gidince sikiştik

ben kenan istanbulda yaşıyorum 35 yaşında yakışıklı biriyim arzu bizim alk katta oturan çok seksi birisi oldum olası ona hastaydım ama bir türlü yaklaşamıyordum sonuçta oda bende evliydim bir akşam evde otururken kapı çaldı gelen arzunun kocası hakan... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.