Bire Bir Hikayeler kategorisi, kocamı n arkadaş ı hikayesini oku.

kocamı n arkadaş ı

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
merhaba ben meral 32 yaş ı ndayı m hafif balı k etli dolgun bir kadı nı m.benim hikayem haziran ayı ndabaş ı mdan geç ti.atilla kocamı n samimi arkadaş ı kocam kemalle iyi anlaş ı rlar.atilla maddi durumu iyi 180 boyları nda spor bir vicuda sahip yakı ş ı klı olmasada ç ekici bir erkek.Eskiş ehirde yaş ı yoruz evlerimizde birbirine yakı n.Birgü n kö ye gidecektim eş im iş te olduğ undan atillaya ş ö ylemiş beni kö ye gö tü rmesi iç in.beni arabası na aldı ve kö ye yola ç ı ktı k yolda konuş maya baş ladı k derken sohbet koyulaş tı ve sekse geldi atilla ç ok utangaç birisiydi benim sordukları ma geç iş tirme cevaplar veriyordu.sonunda onuda kendime benzettim aç ı lmı ş tı artı k ellerimle ona dokunuyordum o ise heyecandan titriyordu arabayı kuytu bir yere ç ekerek durdu oda bana karş ı lı k vermeye baş ladı .dudakları ma ö yle bir yapı ş tı ki nefes alamı yordum.beni hem ö pü yor hemde soyuyordu.bende onu soymaya baş ladı m ü zerindeki tş ö rtü ç ı karttı m ve vicuduç ok seksiydi pantolonunu vede bokserini ç ı kartı nca karş ı mda 18cm vede hiç gö rmediğ im kalı nlı kta alet duruyordu sakso ç ekmemi sö yledibaş ladı m saksoya ama ağ zı ma zor sı ğ ı yorduama ağ zı mı doldurmuş tu.oda boş durmuyor gö ğ ü slerimi okş uyordu bana geldiğ ini sö yledi ve geri ç ekildi tutmuş tu.oda baş ladı beni ö pmeye ö ylebir ö pü yorduki ç ı ğ lı klar atı yordum.diş leriyle meme uç ları mı ı sı rı yordu diliyle amı mı adeta yeniden keş fediyordu.artı k dayanamı yordum beni sikmesi iç in yalvarı yordum o ise beni hiç duymuyor yalamaya ı sı rmaya devam ediyordu ayak arı mı havaya kalı raraktan delimdeen kavradı sikini amı ma ö ylebir soktuki bağ ı rmamdan orman yankı yapı yordu birmü ddet bö yle devam ettik sonra beni kucağ ı na oturttukucağ ı nda hem zı plı yor hemde inliyordum o ise memeuç ları mı ı sı rı yor elleriylede kalç aları mı okş uyordu 20 ila 25 dk bö ö ö yle sikiş tiksonunda bana patlayacağ ı nı sö yledi benimde dayanacak gü cü m kalmamı ş tı ve beraberce patladı k birer sigara yakı p dinlendik.Bana karı sı ndan daş kası yla ilkseksi olduğ unu sö yledi benimde kocamdan baş kası yla ilkkez birlikte olmuş tum .hiç bö yle birş ey yaş amamı ş tı m ç ok harikaydı .atilla beni kö ye bı raktı .Daha sonra kocamla yanyanayken bikaç kez konuş tuk gö zlerini gö zlerimden kaç ı rı yordu masum bir utanma duygusuyla.bende ilkkez kocamı aldatmı ş tı m.ama piş man deyildim.ç ü nkü sonra kocamla seks yaş antı mı z daha gü zel olmuş tu
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

bakireliğimden kurtuldum

Ben 19 yaşında temiz kılsız kendimi övmek gibi olmasın poposu çıkık beli kızlarınki gibi bir cd yim..Yanlız kaldığım zamanlar kadın iç çamaşırları mini etekler giyip kadınlar gibi davranırım...Artık biriyle olmamın zamanı gelmiş ..Azgınlığım hat safh... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

patronumu gece işyerinde siktim

Size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum umarım beğenirsiniz bundan 2 sene önce tanıştığım bir bayanın vasutasıyla işyerine eleman olarak alındım patronum duygu isminde bir kadının yanında çalışmaya başladım 24 yaşında çok seksi her erkeği bş... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

esmer sekreter (2)

Merhabalar, ben Esen`le tanışmamızı ve daha önce götten onu nasıl siktiğimi yazmıştım, bugün kızlığını nasıl bozduğumu anlatacağım, umarım hoşunuza gider,Bütün    yaşadıklarımızdan sonra Esen`le her hafta sonu pazar günleri beraber olmaya b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tuvalette verdim

merhaba ben fatma lise bir okuyorum basımdan gecen olayı anlatacam 1 gun ben nobetcıyken arkadasım tuncay geldi selam verdi selamını aldım bana bugun sıksın dedi tesekur ettim yanıma oturdu konus tuk habersiz elini kıcıma sürttü kızdım neyapıyorsun d... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

serpil ..3..

Merhaba;Adım Ahmet beni serpil 1 serpil 2 ve sekreterim aysun adlı hikayelerimden tanıyacaksınız.evliyim 31 yaşındayım. Serpil 26 yaşlarında kısa boylu    düzgün çok hafif etine dolgun hafif esmer dolgun göğüslü oda evli ama kocasıyla sağlı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sexi komşum

Ben Fırat bu olay 1 sene önce başımdan geçti ve hoşuma gittide.Aslında çok sessiz ve sakin duran    biriyimdir fazla konuşmayıda sevmem.karşı komşumuz olan leyla hanımlar daha yeni taşınmışlardı .Tabi taşındıklarından haberim yoktu.Birgün e... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ne türist ama

Selam Arkadaslar Ben Uludag dan Cengiz 178 boyunda 65 kilo kumral ela gözlü cevremde yakisikli sayilicak birisi oldugum söylenir bu siteyi uzun zamandir takip ediyorum sizlerle basimdan gecen bir animi paylasmak istedimtürüzim isinle ugrastigim icin... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

atesli dul bitirdi beni

ben bir isyerinde personel muduruyum.adim fatih..beni her zaman dullara karsi bir ilgim olmustur ama is yerinde bir dulla iliskiye girecegimaklima gelmezdi..temizlikcilerden biri isten ayrilmisti..gazetedeki ilani goren bir bayan is icin geldi ne old... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

boylesi herkesin basina...

Dun bana geldigini hatirliyorum da. Aaaaah. ! Aaaah. ! Ne harika saatlerdi onlar. Nasilda surpriz yapmistin. Inan seni beklemiyordum ve gozlerime inanamamistim. Hatta buna sen bile sasirmiş geldim ya iste neden sasiriyorsun? Demistin. Bende kapida bo... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

inanılmaz gece((bayanlara özel))

Yaşım 24 istanbul anadolu yakasında oturuyorum Sizlerle geçen ay yaşadığım bir hikayeyi paylaşmak istiyorum. Öncelikle size kendimden bahsedeyim. 183 boyundayeşil gözlü kısa saçlı yakışıklı sayılacak bir erkeğim. Ancak bugüne kadar sıradan ilişkileri... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.