Diğer Hikayeler kategorisi, kaymak gibi am hikayesini oku.

kaymak gibi am

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
slm mrb arkadaş lar bende sü rekli hikayeleri okuyan biri olarak benimde bu yemekte bir tuzum olsun istedim.Adı m ertan 27 yaş ı ndayı m bundan bir yı l ö nce marmariste otelde tekniker olarak ç alı ş maktaydı m.Birgü n receptiyondan gelen bir anonsla 107 nolu odanı n kliması nı n soğ utmadı ğ ı haberini aldı m.İ vedi bir ş ekilde gö revime gittim.Odanı n kapı sı nı aç tı ğ ı mda dü nyalar gü zeli bir rus gö rdü m.Hemen bana klimanı n kumandası nı verdi bana soğ utmadı ğ ı nı anlatı yor.Baktı ğ ı mda klimanı n hiç bir sorunu yoktu kapı pencere aç ı k bahane ile bana kendini dü zdü rmek istiyor anladı m hemen bende saf ayağ ı ile klima ile uğ raş ı yorum birde kadı nı gö zü mle sü zü yorum.Hemen durumu anlattı m.Kapı pencere aç ı k onun iç in dediğ imde hemen benim elimde tutup banyoya doğ ru ç ekti.Birden kendi kendime noluyo dedim suyu aç ması nmı birden allahı m yarabbim diyorum napcam ş imdi diye elbiselerim ı slandı yapı ş tı hemen dudakları ma bir yandan ö pü ş ü yoruz, bir yandan beni hı zla soyuyor bende artı k tamam dedim yeter artı k senin amı na koyacağ ı m dedim.O kadar tatlı beyaz sü t kokulu teni varki yalamakla bitmez hemen elini benim yarağ ı mı attı avuç lamaya baş ladı ve sonunda ç ı rı lç ı plak kaldı k hemen baş ladı hemen ağ zı na almaya o kadar gü zel sakso ç ekiyorki mü kemmel yaklaş ı k 5 dk boyunca emdi daha sonra ben onu yere yatı rı p bacakları nı ayı rı p amı nı n bı cı rı nı yalayarak tam 2 defa boş alttı m.Artı k bana yalvarı yor.Sok artı k ş ikini sik beni diye bana yalvarı yor.hemen bacak omza pozisyonu alarak hı zlı bir ş ekilde girdim ama nası l zevk ç ı ğ lı kları atı yordu ç ok hı zlı bir ş ekilde gidip geliyordum tam boş alacağ ı m an ç ı kayı m dedim malesef bacakları ile belime kelepç e yaparak beni sı msı kı kendine ç ekti o kadar dar ve gü zel ama boş almanı n zevkini yaş ı yordum.Sonra hemen baş ladı tekrar yalamaya ama benim vaktim yoktu elbiselerimde ı slanmı ş tı bu defada arkadan istiyordu ebiseleri hemen dı ş arı koydum balkona bir saate kurur dedim kendi kendime hava ç ü nkü 40 dereceni ü stü nde idi hemen baş ladı m gö t deliğ ine yalamaya ilk ö nce dilimle ı slattı m dilimi sokup ç ı karı yordı m ve parmağ ı mı ağ zı na verip gö tü ne alı ş ası ya kadar bu ş ekil uyguladı m ve artı k benim 16 lı k yarağ ı sokma zamanı gelmiş ti.Yavaş yavaş girmeye baş ladı m ilk baş ta iki defa ç ı ğ lı k attı ben hı zlandı m hemen zevkle acı biaraya gelmiş ti.Tam 25 dk boyunca gö tten iki defa boş aldı m.Ama varya hiç halim kalmamı ş tı .Kadı n bekar ve tek gelmiş rusyadan toplam 22 gü n kaldı ben hemen hemen her akş am sikiyordum onu gidesiye kadar onu amı kaymak gibiydi tam tadı nı alamadı m.Bana bu zevki tattı racak bayanlarla tanı ş mak istiyorum yaş ekleyin.gö rü ş elim.Dü rü stlü k ve gizlilik prensibimdir.
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

fundanin agzina verdim

Merhaba. Gecenlerde yaşadıklarımı sizlere anlatmış, bir çok kişidenmail almıştım. Herkesin ilgisine sonsuz teşekkür ediyorum.37 yasındaankara da yım. Daha öncede söylediğim gibi bu siteye takıldığımdan beriresmen fantaziler yaşamak yeni birileriyle b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yanardag

29 yaşında 1.73 cm boyunda 67 kg apırlığında oldukca yakışıklı sayılacak biriyim.Anlatacağım bu zevki geçen yıl tattım. Yıllık izindeydim evde canım sıkılıyordu kah nette takılıyor oralara takılınca da seks iştahım iyice artıyordu.İşyerinde bana süre... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sevgili kuzenim erotik hikayeler

ben ıstanbulda yasıyorum kendı ısmımı ve kuzenımın gercek ısmını kullnmıyacam kuzenım cok guzel poposu olan memelerı buyuk cok sexı bır kız onu ne zamn gorsem sıkım delıce kalkıyo kendımı tuvalete zor atıyorum 31 cekmek ıcın bır gun ıste teyzemleere ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kudurttu beni

Herkezin kendini anlatması adet galiba ben 1.83 boy 80 kilo 18 yaşındayakışıklı bi gencim.kiraladığımız ev 2 katlı güzel bi evdi evi görüncebeğendim ama ev sahibinin 30 yaşında henüz evlenmemiş kızını görünce busevincim ikiye katlandı.neyse hemen hem... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kiz_arkadasim

kız arkadaşımmerhaba ben Murat, kız arkadaşım Pelinle liseden beri çıkıyorduk üniversiteyi kazanınca ayrı yerlere düştük. Ama bulduğum her fırsatta onun yanına giderdim. Pelin uzun boylu çok tatlı bir kızdır. İlk defa lise 2 nin yazında birlikte oldu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ooooff__ooooofffff

OoOoFF OOooOFFFFFmerhaba lar gene karsınız da ben bebeg baya bı uzun aradan sonra yenı sex hıkayelerımle karsınızdayım bıldığınız uzre benım bır çıktığım vardı ismı özcan bır gun onun erkek arkadası olan özgur ve onun çıktığı kızla bır gun bulustuk ö... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yine ben ümran

mrbartık matemetik hocam da sahip olmuştu bana.hatta matematikçi neredeyse her gün odasına çağırıp hemencecik boşalıyordu.artık kilot bile giymez olmuştum.odasına gidip sadece formamı yukarı kaldırıyordum.oda zaten kalkık olan kocaman yarağını anında... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ic_camasir_kokusu

iç çamaşır kokusuSelam arkadaşlar size yaşadıgım bir hikayeyi anlatacagım.Ben bir süre önce meslegim geregi sabahları elbise deyiştirmek zorunda oldugum icin aynı odada 10 bayanla beraber giyinip soyunuyoruz yine normal günlerden birgün,elbisemi cıka... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sevgilimle atesli seks

Slm Okurlar... size En muhteşem yaşadığım zevki anlatıcam ben 21yaşında Çok yakışıklı çok kızla çıkmış biriyim. En son Sevgilimi Çokseviyordum. Sarışın mavi gözlü Biriydi. Bir gün eve davet ettim onukabul etti ailem evde yoktu şehir dışındaydı. Neyse... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

otobus duragindan aldim

bır cumartesı sabahıydı evden cıkdım kadıkoye gidiyordum aklima otobus duragi geldi duraga yanasdim cok güzel fizikli bir bayan duruyordu camını acdim buyurun sizi gideceginiz yere kadar götüre bilirim dedim bayan biraz terettüt etti ve arabaya bindi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.