Bire Bir Hikayeler kategorisi, izine gelince hikayesini oku.

izine gelince

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
iş ten izin alı p memleketime gitmiş tim mahallede gezip ewe doğ ru giderken konuş umuz mineyi gö rdü m mine 1,76boyları nda sarı ş ı n balı k etli bi sikimlik bi hatundur derken konuş tuk onlara bi ara uğ rayacağ ı mı sö yledim ewe gidip duş alı p yattı ktan sonra ertesi gü n apartmandan inerken mineyi fark ettim bana iç eri gelip perde takmama yardı m edebilirmisin diye sordu iç eri girdik sen merdiveni tut ben takarı m diyodu ü zerinde bol bir ş ort ve askı lı bi ü st wardı ç ı ktı ğ ı nda kı rmı zı dantelli kü lodunu gö meye baş ladı m ve benim 16lı k fü ze havalanmaya baş ladı istemeyerek ayakları na dokunmaya baş ladı m bilek ç orabı vardı ve ç ok sexydi bana dö nü p gü lü msedi ve aş ş a indi ç ok yoruldum bi su iç eyim dedim ama sikimin kalktı ğ ı nı n farkı na varmı ş tı arkadası ndan mutfağ a bende yö neldim ve sarı ldı m dur napı yosun dedi ama ben azmı ş tı m dudakları na yapı ş ı p gö ğ ü slerini sı kmaya baş layı nca oda kendini bı raktı artı k duavara dayamı ş iş leme baş lamı ş tı m ş ortunu indirdim ve kı llı amı nı gö rdü m bacakları nı belime dolayarak yavaş yavaş sokmaya baş ladı m amı na oda oh hiç bö yle sikilmemiş tim daha sert diyodu bende boynunu emiyor somuruyodum sonra beni yatağ a attı ve ağ zı na almaya baş ladı adeta vakumluyordu tamamı nı alı yor bitiriyordu beni 69a geç tik ve amı nı n dudakları yla ö pü ş ü yordum resmen amı nı ayı rı p dilimi gezdiyodum derken boş aldı m ve spermlerin hepsini yuttu oda defalarca boş almı ş tı sonra onu domatlmak istedim ama o ilk defa bö yle biş ey yapcağ ı nı ve acı tmamamı sö yledi ben domalttı m gö tü nü n deliğ ini tü kü rü kledikten sonra baş ı nı zorla soktum ama resmen yastı ğ ı acı dan yiyordu tamamı nı soktuğ umda bö yle bi inlemeyi ilk defa duymuş tum ç ı kar yı rtı ldı nolur ç ok acı yo falan diyodu ama ben hı zlı ve sertç e gidip gelmeye baş ladı m ve artartda iki posta siktim 2.de tam boş alı rken sikimi ağ zı na sotum ve saatlerce emdirdim ona ş imdi sü rekli onu gö tten sikmem iç in arı yor minemmmm..........
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

komsumun kizini cok fenaa

ben 19 yasında 1,75 boyunda bir erkeğim. bundan 2 gün önce basımdan gecen bir olayı anlatacağım.komsumuzun kızı çok güzeldi ve benden 2 yas büyüktü ama ben ona karsı bir seyler hisstediyodum. neyse ben bu kızı çok seviyordum ve onu sikmeliydim. çook ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

zeynepden nameler

Merhaba ben bu sitenin direk okuyucularından biriyim ne zamandır bir hikayemi yazmak icin kıvranıyordum ama cesaret edemiyordum.Yaptıgım iş nedeni ile cekiniyordum.Neyse ben ordu da görevli bir askerim.Oturdugum apartmanda genelde evli insanlar var v... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

konser alanindan cadira

Herkese selam,,başımdan geçen bir olayı daha sizlerle paylaşacağım,,artık msn den de birçok arkadaşla sohbet ediyoruz,,eleştri olarak hikayelerimin beğenildiğini öğrenince bende sizlerle paylaşmayı sürdürmek istedim.Geçen yaz bu Rock’n Coke organizas... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

doktora böyle koyarlar

Öncelikle kendimden bahsedeyim. aslında fazla ipucu da vermek istemem, tanıdıklar çıkabileceği için. Her neyse ben istanbul`un gözde üniversitelerinden birinde okuyan 20 yaşında bir gencim. Oldukça yakışıklıyım, renkli gözlüyüm, aktif sporla ilgilend... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bilgisayar dersi verirken..

Öncelikle herkese merhabalar...Ben Kayseriden Onur.. 26 yaşındayım ve bekarım. bazı şirketlerde yöneticilik pozisyonunda çalışmış olmama rağmen şuan işsizim. Bilgisayarda word, excel ve power point dersleri veriyorum. Ailemle yaşadığım için dersleri ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bamya engın

Merhaba. Ben eskişehir anadolu üniversitesinden engin. Çok garip bir sex anım var ve bunları sizinle paylaşmak istedim. Ben bakir bir erkektim. Taa ki 19 yaşıma kadar. Artık bir icraata girmenin zamanı geldide geçiyordu... Birgün hasan ve ziya adlı a... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hamamda sex hikayeleri

Merhaba Arkadaşlar.Yaşanmış ve gerçek hikayelerime sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Birkaç yıl önce antalyada beş yıldızlı bir otele bir turist kafilesiyle yerleşdik.Ben rehberleri olduğum için program çerçevesinde hareket ediyorduk ve program ert... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

serpil ..3..

Merhaba;Adım Ahmet beni serpil 1 serpil 2 ve sekreterim aysun adlı hikayelerimden tanıyacaksınız.evliyim 31 yaşındayım. Serpil 26 yaşlarında kısa boylu    düzgün çok hafif etine dolgun hafif esmer dolgun göğüslü oda evli ama kocasıyla sağlı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

arkadaşının ofisinde

Eskİ sevgİlİm çok seksİ olduğumu benİ çok arzuladiğini gecelerİ yüyalarina gİrdİğİmİ uyandiğindada resmİme bakip 31 çektİğİnİ söylerdİ her firsatta ellerdİ benİ benİmde çok hoşuma gİderdİ çünkü yarrak delİsİydİm bİrgün benİ İkna ettİ çok azmiştim çok... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

keranede ilk deneyim

Merhaba ben şu an 18 yaşındayım ve neyaıkki hala lise öğrencisiyim başımdan geçen ilk deneyimi anlatmak istedim.bundan 1.5 sene    önceydi bir gün her zamanki olağan şekilde okuldan çok yakın bir arkadaşımla kaçmıştık. Ailemizden topladığım... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.