Bakire Hikayeleri kategorisi, ilk defa onun evinde hikayesini oku.

ilk defa onun evinde

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
merhabalar benim hikayem tamamiyle gerç ektir...ben 17.5 yaş ı nda kı z arkadası m ise 18 yası nda ı dı beraber almanca kursunda tanı ş tı k neredeyse 1 yı ldı r ç ı kı yoruz3 ay ö nce beraber antalyaya bizim yazlı ğ a gittik ve kumsala indiğ imizde sevgilim ç ok azmı ş tı ve benim mala dokunmaya baş ladı ve yapalı mmı dedi ben ise "saç malama" dedim... tatilden dö ndü ğ ü mü zde ilk ö pü ş memizi yolda yaptı k ve eve dö ndü kten 2 gü n sonra kı z bize gel almanca ç alı ş alı m dedi bende kabul ettim ve evine gittim kapı da daha anne babası evden yeni ç ı kı yorlardı ve bana sordular nereye gidiyorsun diye bende bakkala dedim ve yuttular 2 gü n ş ehir dı ş ı na ç ı kacaklarmı ş bende bakkala yü rü yormuş gibi yaptı m ve daha sonra evine gittim eve geldiğ imde ü stü nde kı sacı k bir mini etek ve latex giymiş ti ü stü nde ise kı sacı k bir buluz vardı sonra kitapları mı masaya koyup salona geç tim ve bi ş eyler iç ermisin dedi ve bende kabul ettim 2 ş iş e Miller getirdi :D biraz hafif olsun diye ve iç meye baş ladı k ve benim mala dokunmaya baş ladı bende yeter be diyerek ü stü ne atladı m ve ö pü ş meye baş ladı k dili sanki boğ azı ma kaç ı cak gibi ö pü yordu ve sonunda soyunduk ve o yeni tı raş lı tazecı k amı nı gö rdü m ve hemen daldı m amı kü ç ü cü ktü benim malda 17 cm :D girmiyordu iyice zorladı m olmadı ve sonunda sikime krem sü rdü m ve sonunda girdi ö yle bir bağ ardı ki bü tü n mahalle duymuş tur :D ve sonra 20 dkka boyunca o sı cacı k amı na sokmaya baş lamdı m ve bu his beni yakı yordu sonra boş almam geldi ve memelerine boş aldı m sonra memelerini yalamaya baş ladı m ve banyoyoa gidik banyada yere yatı rdı m ve amı na ö yle hı zlı soktumki artı k sikim patlı ycaktı ve sonraki gü n almanca kursundan ç ı kı ş ta bulduğ umuz yerde yiğ iş iyoruz... onu ç ok seviorm o benim bi tanem
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

vay karım vay

Slm ben Okan 39 yaşındayım, 16 yıldır evliyim, tek çocuğum var. Yatılı okuyor. Karım Filiz 35 yaşında, 165cm, 67kg, 85 beden giyer hoş çekici ve eğitimli kadın. Fakat... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

halamı n kı zı

slm ben d.bakı rdan eren size bası mdan gecen guzel bir anı mı anlatmak istiyorum ben mersinden yeni gelmı stim d.bakı ra amcamlara gelmistim tab ihlamlar falanda misaifrlige gelmiş tiler.gü zel bi sohbetin ardı n ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karımla marmariste yaz tatili

Sevgili hikaye okurları daha öncede yazmıştım (karımla Edremit’te Yaz Tatili) Adım birol eşim ise Güneş biz İzmirden marmarise geçtik ve yol boyuncada fazla konuşmadık yazlığımız geldiğimizde akşam olmak üzereydi ve akşam yemeğini dışarıda yedikten s... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bacaklarımın arasında 35likkkk!!!!

bnm bi belalım war. adı erkan . bu bizim evin oralarda oturuo bütün geliş gidiş saaatlerimi bilio herşeyimi bilio .... bi gün annemler istanbula gittiiler bu arada biz izmirde oturuoz) bnde evde kalmak istedim teyzemlerde kalmaktansa hem btütün gece ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

okul da sı cak saatler

merhaba sitenzi uzun zamandı r takip ediyorum ben hikayeme geç eyim. ben henü z lise 3 teydim okul araları evev gitmez okulda kalı rdı m. bizim okulun bahç e sin de bir kı z yurdu vardı kı z yurdunda kalan ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

gerdek gecemiz :: karım bakire çıkmadı

bunu buraya yazdığım için kendimden utanıyo olabilirim ama hiç kimseye söylemedim zaten herkes bilşyo anlatmaya lüzüm yok ama sizlerlede paylaşmak istedim ben 27 yaşında yım 1 sene önce evlendim karım süper bri sexyneyse sabırsızlanmadan hikayemize d... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ne hos duygumus bu!

Merhaba!Kendimi tanitayim once.Benim 18 yasim var,ogrenciyim Bakude okuyorum ,160 boy 50kg,Bu kadar yeter.Benim bir arkadasim var,ismi Anar 22 yasinda bir gun onunla parkda dolasirken bana seni istiyorum dedi,ben hayir,asla olmaz deyince kabul etdi,b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

azdırıcı ilac

|ben su anda hazırlıkta olan bir cocugum.8.sınıfta dersimiz bostu sınıfta 3 kisiydik herkes raporluydu.tek erkek bendim yanımda tugce adında bir kız ıturuyordu.bu kızı sikmeliydim.kıza ilk once hic birisiyler beraber oldun mu?onun cevabı haYIR.bende ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Baldızımın İlik Gibi KızınaDayanamadım Siktim!

Eylül ayının ikinci haftasıydı, geçici göreviçin Tekirdağ’a gönderilmiştim. Bunu birazda ben istemiştim, çünkü orada üniversiteokuyan (baldızımın kızı) Çilem vardı. Hembir büyüğü olarak onu kontrol edecektim,hemde işimi yapacaktım. Arabamla Paz... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ciciş

selam ben hemen hıkayeye geceyım segılımle cıkmaya baklayalı 3 ay olmustu o benı sewmıyordu hıssedıyordumama benım ılk sewgılımdı ve kendımı ona saık olarak buldum bır anda.. öncelerı kendımı elletıyordumama asla soyunmuyurdum o gun farklıydı evındey... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.