İ lk defa tadıma hırsız baktı

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
İ LK DEFA TADIMA HIRSIZ BAKTIMERHABA BEN ENGİ N.UZUNDUR KENDİ KENDİ Mİ Ç EŞ İ TLİ Ş EYLERLETATMİ N ETMEME RAĞ MEN Kİ MSEYLE Bİ RLİ KTE OLMAYA CESARETEDEMEDİ Ğ İ MDEN KENDİ Mİ ANCAK GAY Sİ TELERİ NDE SOHBET VERESİ MLERLE AVUTUYORDUM.TAKİ O GECEYE KADAR.SICAK NEDENİ YLEAİ LEM KÖ YE Gİ TTİ Ğ İ NDEN Yİ NE EVDE YALNIZ GEÇ İ RDİ Ğ İ M GECELERDE YAPTIĞ IM Gİ Bİ İ NTERNETTE TAKILIP AZMIŞ TIM.GECE Ü Ç Gİ Bİ KAPATIPYATAĞ A GEÇ Tİ M VE KENDİ Mİ OKŞ AMAYA BAŞ LADIM Gİ TTİ KÇ E AZIYORDUMEN SEVDİ Ğ İ M POZİ SYON OLAN POPOMU Dİ ZLERİ Mİ N Ü ZERİ NDE YUKARI Dİ Kİ PYÜ ZÜ MÜ YATAĞ A GÖ MÜ P VAZELİ NLE KAYGANLAŞ AN GÖ T DELİ Ğ İ ME PARMAKLARIMI SOKMAYA BAŞ LADIM ZEVKTEN GÖ ZLERİ Mİ KAPAMIŞ Bİ R ELİ MLEDE GÖ Ğ Ü SLERİ Mİ OKŞ UYORDUM.Bİ RDEN GÖ TÜ ME SERT Bİ RŞ EYİ NDAYANMASINI Hİ SSETMEMLE GÖ ZLERİ Mİ AÇ TIĞ IMDA 24 YAŞ LARINDAÇ IPLAK Bİ R DELİ KANLININ ELİ NDE BIÇ AKLA SUS İ Ş ARETİ Nİ GÖ RDÜ M.MEĞ ER BALKON KAPISINDAN HIRSIZLIK İ Ç İ N Gİ RMİ Ş VE Bİ R SÜ REDİ RDEBENİ İ ZLEYİ P AZMIŞ .Ü STÜ NDEKİ LERİ Ç IKARIP HAREKETE GEÇ Mİ Ş .KIPIRDARSAM ZARARLI Ç IKACAĞ IMI SÖ YLEDİ .BAŞ IMLA SESSİ ZCE ONAYLADIM.ASLINDA ONU ALTEDEBİ Lİ RDİ M AMA BENİ MDE ELİ ME GEÇ EN BU FIRSATI İ Yİ DEĞ ERLENDİ RMEM GEREKİ YORDU.Ö YLECE HAREKETSİ Z OLACAKLARI BEKLEMEYE BAŞ LADIM.HIRSIZ Bİ R ELİ YLE BIÇ AĞ I ENSEME BASTIRIP Dİ Ğ ER ELİ YLEDE ZATEN YASLADIĞ I Sİ Kİ Nİ DELİ Ğ İ ME BASTIRMAYA BAŞ LADI.YAVAŞ Ç A İ Ç İ ME Gİ RERKEN DELİ Ğ İ Mİ N İ Yİ CE AÇ ILMASINDAN ORGANININ BÜ YÜ KLÜ Ğ Ü NÜ ANLADIM.KAFASINI SOKUNCA Bİ RAZ BEKLEYİ PTEK Bİ R HAMLEDE KÖ KÜ NE KADAR SOKTUĞ UNDA BENDEN Bİ R OHH SESİ Ç IKTI.İ STEKLİ OLDUĞ UMU ODA ANLAMIŞ TI.BIÇ AĞ I BIRAKIP İ Kİ ELİ YLEDE KALÇ ALARIMI KAVRAYIP HIZLI Bİ R Ş EKİ LDE POMPALAMAYA BAŞ LADI.BENDE ARTIK TAM DÖ RT AYAK POZİ SYONUNU ALMIŞ TIM.SOKTUKÇ A HIRLIYORDUM.VE ANIN TADINI Ç IKARIYORDUM.İ Ç İ MDEKİ AKINTIDAN BOŞ ALDIĞ INI ANLADIM.HEMEN DÖ NÜ P AĞ ZIMA ALIP SOMURMAYA BAŞ LADIM.TÜ MÜ NÜ YUTTUM.ODA Bİ TMİ Ş Tİ BU ARADA.FIRSATI DEĞ ERLENDİ Rİ P NE OLDUĞ UNU ANLAMADAN KOLUNU BÜ KÜ P KONTROLÜ ME ALDIM.VE YATAĞ A YÜ ZÜ KOYUN YATIRDIM.KIPIRDAYAMIYORDU.ZATEN ISLANMIŞ OLAN Sİ Kİ Mİ GÖ T DELİ Ğ İ NE SÜ RTMEYE BAŞ LADIM.VE Bİ R DEFADA Gİ RDİ M.BENİ MKİ ONUNKİ KADAR OLMASA DA FENA DEĞ İ LDİ R.Gİ Dİ P GELDİ KÇ E ZEVK ALMAYA BAŞ LAMIŞ TI.KOLUNU SERBEST BIRAKIP BOYNUNUÖ PERKEN İ Ç İ NE BOŞ ALMAYA BAŞ LADIM.SON DAMLALARIDA BIRAKINCA SIRTÜ STÜ UZANDIM ODA GELİ P 69 POZİ SYONUNDA Ü STÜ ME UZANDI ARTIK SINIRLARI KALDIRMIŞ TIK Bİ RBİ Rİ Mİ ZE SAKSO Ç EKMEYE BAŞ LADIK VE AYNI ANDA SARSILARAK BOŞ ALDIK.İ LKTİ AMA MÜ THİ Ş Bİ R DENEYİ MDİ .Ş AFAK SÖ KMEK Ü ZEREYKEN HIRSIZ EN DEĞ ERLİ Ğ İ VARLİ Ğ IMI (BAKİ RLİ Ğ İ Mİ ) ALIP Gİ TTİ .
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

okul sonu

HAYDİ DUŞAmerhaba ben erdo lise yıllarının son günleriydi bu olay 1 yıl önce oldu sınıf arkadaşımı alıp bizim eve geldik biraz oturduktan sonra porna filmlere bakacaktık biraz baktıktan sonra sikimi çıkarıp oynamaya başladım ve oda çıkarttı birbirimi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

öz abaza evlat annesini sikiyor

Yine gay kanallarında geziyordum sikişecek birini bulmak için. Yaşının 17 olduğunu söyleyen bir gençe yoğunlaştım, ismi Mert miş. Camı açtık karşılıklı, karşımda bebek gibi tatlı bir genç, genelde pasif olarak orosbu gibi sikilmek isterdim hep ama b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bakkal

ben 17 yaşında pasif bir gencim sikmekten çok sikilmeyi seviyorum okulda arkadaşlarda şyimizi sokmadan sikişirdik bu bana çok zevk verirdi neyse hikayemize geçelim arkadaşım emre vardı bakkalda çalışırdı yakışıklı iyi birisiydi 18 yaşındaydı ara sıra... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

öğretmenimle dersanede

Merhabalar ben ankarada bir dersanede okuyan lise 2 öğrencisiyim. Beni bilenler erkekliğin kitabını yazmış olarak bilirler halbuki öyle değil. Bugün dersanede ilk fizik dersimiz vardı. Öğretmenin adı: ali derse girdi mavi yeşil karışımı gözleri çok d... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ayyy yıldırayım

Merhabalara ben 27 yaşındayım size analatacağım olay tamamiyle gerçektir...orta okul lise yıllarında idik yıldıray diye bi genç vardı aslında hiç yakışıklı değildi ama benim deliliği sevmem sebebiyle birgün beden dersinde sınıfta yanlız kaldık ve yı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ümitle3

Bir gün ümitin halası banyodaydı bizde onu izlemenin yolunu aramaya başladık. Delikten bir o bir ben bakıyordukki hala fark etmiş kapıyı açtI BİZE BİR KIZDI sonra kapının arkasından konuşmaya başladı ne arıyorsunuz orada bende kızarsın ama dedim kızm... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

muhtesem derinlikde gezinti

Muhtesem Derinlikde Gezinti 16-17 yaslarimda bir akraba ziyareti icin izmire gitmisdim,kuzenim benle yasitdi.Amcasi o zamanlar 2 yillik evli ve 1 genç sahibi biriydi.Alkolikdi amcasi.Aksama kadar oyun oynadik kuzenle ve gece ayni yatakda uyuyakaldik... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

gym hocamla...

Herkese selamlar sevgili sexhikayeleri okuyucuları;Sİze 1 hafta önce yaşamış olduğum olayı anlatacağım.30 yaşnda pasif gayım. İstanbul - Nişantaşında yaşıyorum.Evime yakın bir gym salonuna uzun zamandır gidiyorum hem kilo vermek hemde formumu korumak... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

spordayken duşta zorla sikti

bir gün leventteki jatomi adklı spor salonuna gittim ve spor üstümü giyiniyordum çıplaktım adamın biri bana farkettirmeden götüme sikini sürttürdü ve bende banyoya gittim o zaman kimse yoktu banyoda herkez sporunu yapıyordu ve adam benim banyoma gird... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Dolmaltıldım ve sikildim

Ben 178 boyunda 75 kilo kumral biriyim.kalçalarım yumuşak yuvarlak ve dardır.göğüslerim elma kadardır.yaşım 23.ben bundan iki yıl önce geçirdiğim bir olayı yazmak istiyorum. ben iş ilanı için bir ofise başvurdum.cv mi bıraktım ve patronla konuştuk ve... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.