Bire Bir Hikayeler kategorisi, hocamla ateş li dakikalar hikayesini oku.

hocamla ateş li dakikalar

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
Sitede gerç ek olmayan ç ok hikaye var ama ben baş ı mdan 1.5 ay ö nce geç en bi hikayeyi paylaş acam.Ben 18 yaş ı ndayı m sene baş ı ndan beri matematik ö ğ retmenimle samimiydim,bö yle beraber okul bahç esinde oturduğ umuzda bacakları nı gö stermeye ç alı ş ı rdı .Hocam inanı lmaz gü zel kalç aları ve gö ğ ü sleri olan bi bayandı bü tü n erkeklerin dikkatini ç ekebilirdi.Mini etekleri sı k sı k giyiyordu ve kalç aları dar pantolonlarda mü thiş ti.Dersten ç ı ktı ğ ı mı zda hocaya ö zel biş ey sö licemi sö ledim bahç ede oturduk biraz derslerden konuş tuktan sonra her yerinin ç ok gü zel olduğ unu sö ledim.O da saol ve sen niye bana bakı yorsun dedi bende ç ok gü zel biri olduğ unu sö ledim,sonra derse girdik.Ö bü r ders ç ı kı ş ı nda benle gel dedi.Bahç enin etrafı nda uzun sü re konuş tuk sonra hoca ben bi tuvalete gidiyim dedi bahç ede olana.Sonra sikimi sı vazladı ğ ı mı gö rdü ,ve iç erde kimse yoktu benim sikime ç ok dikkatli baktı ve galiba milli olmadı n gibi gö rü nü yor dedi ben de utanarak evet dedm.Hoca hemen beni tutarak tuvalete attı ş imdi beraber olucaz dedi ben de hocanı n gö gü sü nü ve amı nı ellemeye baş ladı m.Hemen pantalonumu aç ı p sikimi ağ zı na gö tü rdü mü thiş yalı yordu zevkin dorukları na ç ı ktı k hocanı n sonra dolgun gö gü slerini mü thiş yaladı m ve amı nı sı kı yordum o da artı k sik beni diye bağ ı rdı hocanı n kalaç aları na sü rtü rdü kten sonra kiloduna biraz boş aldı m artı k dayanamı yordum ve direk sonuna kadar girdim hoca mü thiş ç ı ğ lı k attı bacakları nı elliyerek siktim sonra biraz da yalladı sikimi en sonunda dö n arkanı dedim olmaz dedi ben de olur diyerek kü lodunu indirip gı dı ğ ı nı yalayarak zevke getirdim uzun ç abaları n sonunda sikimi soktum bacakları na boş aldı m inanı lmaz zevkliydi artı k okul ç ı kı sı her gü n sikiş iyorz..
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

askeri sevindiren nuray

... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ah müzeyen

Bu zamana kadar bir çok kızla beraber oldum. Onlarla çatır çatır sikiştim. Fakat kafamda her zaman olgun bir kadınla birlikte olmak düşüncesi vardı. Yeni taşındığım bir dairede tek başıma kalıyordum. Ev sahibim 40 yaşlarında Müzeyyen isminde dul bir ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

konsunun kizi melek

... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

beni gözleri ıle siken komsumun kizi

Slm Arkadaslar Ben Almanya da kaliyorum,Bizim Mahallede Komsum var bir Kizi var fisek gibin, bu kiz bize geldiginde sürekli gözlerimin icine bakiyor ve gözleri ile beni sanki sikiyordu. onu hayal ederek cok 31 cektim neyabayim tayanamiyorum hele bir ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

-komşu kızı_02-

Merhaba Dostlar.hikayemizin ikinci bölümüne geçelim.Mutfaktan çıkınca gözlerime inanamadım.Feriha soyunmuş bir vaziyette duruyordu. Üzerinde G-String kilodu ve muhteşem göğüslerini kapatmaya çalışan    sütyeninden başka bir şey yoktu.Afrodi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

dostlar sag olsun

Ben 42 yasında sex,e her zaman ac bir beyim Bir müddet önce bir dostum vesilesi ile bir bayanla tanıstım Ama dostuma ayıp olmasın diye gerekeli ilgiyi bayana gösteremedim.Ama o gece sonunda bayanı eve bırakmak bana kalmıstı ve cok heyecanlanmıştım. Y... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

dar kalçalrı nasılda yırttım

ben serhat analyadan neyse hemen konuya gireyim.eşim işyerine yeni eleman almıştı daha ilk günden bu kızı sikmeliyim diyoordum. aradan biraz zaman geçmesini bekledim 1-2 ay sonra ortama alıştıartık şakalaşırkençekinmiyordu derken ben artık ilerlemeli... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

unfaithful fantezisi

Slm ben ceyda, size gerçekten yaşadığım bir olayı anlatıcam, çok kısa olmasına rağmen benim için süper bir olaydı. Sevgilimle sinemaya sadakatsiz filmini izlemeye gitmiştik, vizyona gireli uzun bir zaman olmuştu ve sanırım bizden başka izlemeyen kalm... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yanımda çalışan rus

Merhaba ben de sex hikayelerini okumayı çok severim ve ben de yazmak istedim.Benim turistik yerde 2 tane mağzam var ve çok rus müşteri olduğundan rus bir kız elaman almak zorundaydım ve gazete ilanıyla bir rus kız buldum. 1.75 boyunda sarışın ve yeşi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ramazan girişi bizim sekreterler iyi oldu....

Merhabalar ben İzmirden Erkan.18 yaşındayım.Okul harçlığımı we giderlerimi karşılamak için hem PTT de çalışıyorum hemde jigololuk yapıyorum.Anlatacağım bu olay daha    dün oldu.Ben hemen olayı anlatayım.Yine işe gelmiştim üzerimde yorgunluk... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.