Fetiş (Fetish) Hikayeleri kategorisi, harika gurub sx hikayesini oku.

harika gurub sx

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
hikayem gerç ek vede harikadı r.birgü n bir sitede dolaş ı rken bir genç le tanı ş tı m bana buluş alı m dedi.daha snra biryerde buluş tuk ü niversitede olduğ unu ve pasif olabileceğ ini ama arkadaş ları nı n bundan haberleri olmaması nı sö yledi.bende ok dedim birgü n evlerine uğ radı m laf olsun diye bende geliş en olaylera fak inanamı yordum bir erkekle sek yapacaktı m .konuş maya baş ladı k istersen sende sikebilirsn dedim olur dedi ama ö nce sen sik arkadaş larm gelirse sen beni sikerken gö rmasinler dedi peki ö dedim ç ı plak birbirimizi soyduk.snra o banyodan saç kı remi getirdi gü zelce sikime gö tü ne sü rdü ben oynarken birden iç ine girivrdi ç ok kolarmı ş saç kremiyle.snra ben boş aldı m iç ine onnki ayaktaydı tabi benim arkama geç ti kı remli olan sikini gö tü me dayadı lop diye girdi tabi kremle hiç acı mı yo deneyin.o beni sikerken sesler duyduk arkadaş ları gelmiş lerdi aaaaaahhh ooooooohhhhhhh sikiş enlerede bakı n diyebağ ı rı yorlardı biride bağ ı rmayı n apartı man duyacak diyordu.hemen onlarda soyundular biri ağ zı ma biri suratı mda biri gö tü me ikinci olarak sokmaya ç alı ş ı yordu.sonra sı raya girdiler biri ç ı karı yo diğ eri sokuyo tabi ben 55 yaş larnda onlar ü nü versiteli sikleri bir kalkı yo bir iniyo kaç defa siktiler bilmiyorum artı k alı ş mı ş tı m bi ara birinin ü stü ne oturdum tabi siki rahatç a girdi bir ağ zı ma soktu ensemden ç ekiş tiriyo kı pı rdayamı yorm tam o sı rada gö tü me ikinci bi sik daka giriyo giibi geldi ç ü nki acı yordu ben tepiniyorum korkma abi girecek korkma diyordu ken kaç maya ç alı ş ı yordm ama nafile ağ zı mdaki sik kö kü ne kadar girmiş ti ensemdende ç ekiyordu sahibi kaç amı yordm nefessiz kaldı m tepiniyorum onlarda daha istiyo diyorlardı neyse ikincide girdi ama ö leceğ im dedm artı m ç are yoktu iş leri bitti olum ö ldü recektiniz nefessiz kaldı m ö zü r abi dediler bizde ç ok istiyosn sandı k dediler,neyse ikimizde girdik teker teker sokun dedim ama alı ş tı dediler peki yavaş sun ozaman dedm epey bi sikiş tik ama apartı man duymuş tur tabi ç ok zevkliydi abi biz tatile gidiyoruz gelnce buluş uruz dediler ok dedim ayrı ldı k gö tm iyi aç ı ldı ve ben devamlı sik istiyorum.
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

asli ile ozlem

ASLI ILE OZLEM Ben 26 yasinda fetisist ve mazohist bir erkegim. Son 5 senedir abd`de yasiyorum. Turkiye`den ayrilmadan once uzun sure birlikte oldugum fakat ayrilmak zorunda kaldigim eski kiz arkadasimla ilgili bir olayi anlatmak istiyorum. Asli ile ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kilotlu çorapla kaplı kadınlığını okşarken -1-

43 yaşındayım ve kendimi bildim bileli kilotlu naylon çorap tutkunuyum ,,hayır hayır kendim asla giymem ,,sadece hanımlarda enfes bir detay olduğuna inanıyorum..Fantazi bölümüne yazdım ama tamamen gerçek olup bir düş yada fantazi değildir.Bu henüz ge... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

gece fantazisi

selam ben mert(takma ad) 20 yaş ı nadyı m size yasamı s oldugum seks hikayesini anlatcam lisedeyken hoş landı ğ ı m kı z vardı oadı merve. merveyle aynı mahallede oturuyoduk. ben ondan ç ok ho#... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

azgin sebahat teyzem

AZGIN SEBAHAT TEYZEM Sebahat teyze 40 yaşlarında sarışın, hafif balıketli, ama enfes bir kadındır. Oldum olası hasta olduğum bir kadındır. Yeğenimin düğününe sebahat teyze’de gelmişti. Gece ilerledikçe de içkiler içilmiş herkes sarhoş olmuştu. ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

dominant sevim

|merhaba adım ahmet gençlugumdan beri sert dominant bayanlara ilgi duymusumdur 12 13 yaşlarında kadın corapları giyer aynanın karşısında kendime bakardım iri uzun boylu kadınların bana işkence yaptıklarını onların kölesi oldugumu hayal eder kendi ke... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kuzenimle ormanda ilk seks hikayemiz

Kuzenim esra ablam 17 yaşında sexi bir kızdır. daimi facebooktan görüşürüz. bir gün yazışırken bize geleceğini söyledi.bende gel dedim annemde onayladı.esra ablam bize geldi.Bizde esra ablamla iyi anlaşırız.akşam oldu annem biraz erken yattı.babamda ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çobanın kızını siktim ( köylü kız hikayeleri )

slm o zamanlar henüz 17 yaşındaydım. liseyi yeni bitirmiş ve üniversiteye hazırlanıyordum. Ders çalışmaktan sıkıldığım zamanlarda, kırlara tarlalara gezmeye çıkardım. Ailemle beraber köyde yasar ve çiftçilikle uğraşırdık. Yine bir gün tarlalarımızı g... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

fantaziye bayılırım

mrb ben sefferi bu siteleri beraber oldugum bi kız sayesinde tanıdım. anlatayım da hikaye olmasın gerçek çünkü. faztaziyi severim bayılırım. yüksek topuk ince corap harika ic camasırıneyse boyle bi olay yasadım bi kızla ne yaptıysak yazmıs msn adresi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

nuriye sen neymişsin yaktın beni

Slm hikaye severler ben mert bundan öncede evli çiftle yaşadığım olayı yazmıştım yoğun ilgi gördüğüm için tekrar başka bir anımı yazmak istedim gen&cce... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Çarşaflı Menekşeyi Kocası 6Aydır Sikemiyormuş!

İstanbul Fatih semtinde bir apartmanataşındık. Oturanların hepsi tutucu aileler.Bazıları çarşaflı, bazıları türbanlı. Karım açıkgiyinir ama fazlada açık olmayı sevmez.Apartmana taşınalı bir ay geçmesine rağmenhiçbir komşu hoşgeldine gelmediler. Erkek... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.