Fetiş (Fetish) Hikayeleri kategorisi, gece fantazisi hikayesini oku.

gece fantazisi

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
selam ben mert(takma ad) 20 yaş ı nadyı m size yasamı s oldugum seks hikayesini anlatcam lisedeyken hoş landı ğ ı m kı z vardı oadı merve. merveyle aynı mahallede oturuyoduk. ben ondan ç ok hoş lanı yodum ama sö yleyemiyodum rü yaları mda hep onu hayal edip onu sikiyordum. merve iri gö ğ ü slü bü yü kç e dudakları 1.70 boyları nda esmer bir kı zdı . lisedeyken yı lsonu pikniğ ine gitmiş tik mervede gelmiş ti. merveyele yanyana oturuyodum masadan kola almak iç in kolumu uzatı rken mervenin gö ğ ü slerine elim değ iyodu azı yodum ve benim yaragı m kalkı yodu hakim olamı yodum yemek yedikten sonra merve yü rü ş iç in kalktı n bende ardı ndan kalktı m elinde iple peş inden gidiyorum biraz ortalı ktan kaybolduktan sonra gizlice arkası nda gidip kucaklayı p havaya kaldı rdı m napı yosun dedi seni istiyorum dedim meger oda azmı ş benim kolumun onun gö gü slerine dediğ i sı rada olmaz burda ee napcaz dedim bı raz daha uzaklaş alı m dedi bayagı uzaklastı ktan sonra ben kuyuldum bunu dudakları n adeta yiyorum tektek ü stü ndekileri ç ı kardı m t-shirt sonra sü tyen ardı ndan pantolon ve kilodunu kulak mememsinde baş ladı m yalamaya amı na kadar yaladı m amı na geldim dilimle sert darbeler yapı yodum iyce azdı eğ ildi benim sikimi ç ı kardı yalamaya baş ladı yalamayı bı raktı yiyodu benimki dikeldi bunu agaca bagladı m tekrar dilimle vü cudunda gezmeye baş ladı m ven sordum bakiremisin ewet bakireyim dedi kocan olimmi dedim ol dedi bende ö nce yavaş hareketlerle sikimi iç ine soktum bı razı girdikten sonra sertç e abandı m ve tamammen iç ine girdim acı dan bagı rı yordu elimi agzı na dayadı m sesi ç ı kması n diye biraz git gelden sonra acı yerini zevke bı raktı derken o boş aldı beni bekliyodu iç ine boş alı mmi dedim hayı r yapma lü tfen falan dedi bende tam boş alacagı m sı rada ç ı kardı m agzı na boş aldı m oda hepsini alı p yuttu tekrar giyindik ve arkadaş ları mı zı n yanı na gittik ş imdi merveyle ayarlayı p sex yapı yoz sizde isterseniz kı zlar msn adresim sanal yaparı z
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

yumyum 4

Kırık parmaklarımın acısıyla sadece efendimin arkasından bakabildim. bu yara efendim Şebnemin bana verdiği ilk yara değildi ve sonda olmayacaktı. ondan aldığım her darbe benim ona olan kölelik bağımı biraz daha güçlendiriyordu. Parmaklarımı bir hasta... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

dershanedeki begumun ayaklari

Dershanedeki begümün ayaklari Gecen hikayemde takma ad kullanarak da olsa gercek bir hikaye yazmistim ancak simdi yazacaklarim hayalden öte değil. ( Kısmen :-) ) isranbulda yaşıyorum ve öss`ye hazırlık için özel bir dershaneye gidiyorum. Ortalama bir... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aycanin ayaginin kolesi oldum

merhaba ben kaan 175 boy ela gözlü kumral bakımlı modayla yakından ilgili temziliğe CİDDİ anlamda önem veren birisiyim,dışarda herzaman dikkat çeken birisiiym ama kadınlarda herzaman ayaklarının esiri olmak istemişimdir,bir arkadaşım vasıtasıyla ayça... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

külotlu çorap giyen türbanlı yengem seks hikayesi

... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yardım ıstemişti

Bundan iki yıl önce geçen bir olayı paylaşmak istiyorum.Evimizin hemen karşısıdaki dairede oturan Elif adıda genç bir hanım vardı kumral orta boylu ve oldukça kibar bir insadı.ben ozamanlar liseyi yeni bitirmiştim.Elifin eşi erhan da işi gereği çoğu ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

üst komşum beni çok kötü sikti

Kaynak : Üst Komşum Beni Çok Kötü Siktimerhaba okuyuccular benim adım gamze 27 yaşında evli bir bayanım 3 ay önce yaşadığım bir hikayeyi anlatacağımbenim kocam avukat 3 ay önce kayseride bir davası çıktı oraya gitti dava biraz uzun sürdü 2 ay sürdü k... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ayaklarimin altinda4

Merhaba herkese, Tekrar ben.bu kadar erken yazacagimi zannetmiyordum ama sayenizde yazma firsati buldum.cunku bana mesaj atan biriyle bulustum ve deli seyler yaptim.hemen gireyim konuya. Ayaklarimin altinda adli hikayelerimin ikincisinden sonra biri ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ayagina kurban olurum 2 banyo

Ayağına Kurban Olurum 2 ( Banyo ) Evettt nerde kalmıştık???Bu soruya cevap için önce 1. hikayeyi okuyun..Bu devamıdır.. Nihat`ın güzel kardeşini alıp banyoya götürdüm. Suyu açıp küvetin dolmasını onu soyarak başladım.. Ne olduğunu anlayamadan kadın o... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karanlik dunyalar 2

Karanlık dünyalar 2 gençluğumdaki bakıcı şimdiki efendim benim hayatımda değişmez bir unsur oldu önce ona köle oluyor sonra eşimle daha rahat sex yapıyorum. gençluğumdan beri ona sex köleliği yapıyorum.onun ayakları altında dünyalarımı kaybediyorum... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

annemin ve benim ayaklarimi emdi

Kuzenim, Annemin ve Benim Ayaklarımı Emdi Selam adım berke 16 yaşındayım. Annem ise 38, kuzenim 20. Annem bodrumda 5 yıldızlı otelin müdüresi ve bodrumun sosyetesidir. Babamdan ben küçükken ayrılmışlar, neyse olay annemin otelinde kuzenimle ikimiz gü... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.