esmer gü zeli ç orumlu evli kadı n 2

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
daha oncekı serı dede yazmaztı m mehtapla aramda gecenlerı ve bunlarda daha sonra yasananlar en bulustugumuzdan 2 hafta sonra bı zı m eve cegı rdı m ve annemler kı mse yoktu evde eve geldı neyse baş ladı k 5 saat sex yaptı k once bunu soyundurdum ve yalamaya basladı m dudakları ndan boynundan gö gü slerine gö beğ ini ve kı lları yenı kesı lmı s ozenle hazı rlanmı s sı yah amcı gı na ben ö ptü kce tı trı yo iç kı cı klı ğ ı yapı yo ve zevk alı sı nı n sesı dı sarı ya vuruyor ve bı raz parmakladı m ve kendı nden tamamen gectı ve vede bende hı zlandı m bu sefer cı ğ lı klar ı cı nde boş altmak ı stı yordum ve ı stedgı mde oldu 4 parmagı mı en yarı sı na kadar soktum ve gı t gel yaptı bu cı ğ lı kları bastı ve 3 posta boş almı stı ama ı lk boş alı lı ş ı cı glı klar ve su fı ş kı rtarak olmustu bense cı ldı rı yordum ve daha sonra sı ra bana geldı o sulanmı s amı na yarrağ ı sokunca nası l gı dı yor kaymak gı bı kayı yor ben kendı mden gectı m bole bı r amcı k hayatı mda ı lk defa sı ktı m desem yalan olmaz haa :d neyse bnla 5 saat sex yaptı ktan sonra evı ne gonderdı m neyse aradan 4 hafta gectı ve kudurmalar bendede ondada basladı ve gorusemı yordun kaynanası hastaneye yattı ve buda refakatcı kaldı aradı m refakatcı yı m dedı ı yı dedı m daha sonra telefonda bı raz ateslı konusmalar gecı nce ben tamamen azdı m ne yapayı m ne yapayı m dedı m ve gece saat 11 de cı ktı m hastaneye gı ttı m aradı m assagı ya ı ndı ve bahcede gezmeye basladı k tenha bı r merdı ven vardı ve on tarafı bahce kı msenı n gormesı ı mkansı zdı vede o saatte kı msenı n olması da ı mkansı zdı neyse bunla bı raz sohbetten sonra bı rbı rı mı ze yumulduk aradan 5 dk felan gecmı stı eller atı k olması gereken yerelere ı nmı stı ve ben yarragı mı acı ttı m bı r guzel sakso cektı rmeye basladı m buda pantolunu az sı yı rdı daha sonra kucaga oturdu guzel bı r sexten sonra gece saat 12.10 geceye kadar sikiş tik ve oradanda ayrı ldm sı mdı mutluyuz defam edı yoruz vakı t buldugumuz zaman :d tsk.
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

harika bir deneyimdi

Bir pazar günü bütün haftanın vermiş olduğu yorgunluğu atmak üzere dışarı çıkmıştım.Bağdat caddesinde vitrinleri gezerken zaman ilerlemişti ve acıktığımı hissettim caddebostana inip orada birşeyler yerim deyip yola koyuldum ve bir cafe ye oturdum.Yem... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tesettürlü kadın (filim senaryosu)

Yazan: Hasan O.BayrakOynayanlar:Aleyna:30 yaşlarında evli güzel ve tesettürlü bir kadınBetül:20 Yaşlarında açık ve nışanlı bir kızDünya:22 yaşlarında evli tesettürlü    iş kadınıHasan:32 yaşlarında Aleynanın kocasıHakan:25 yaşlarında Dünyan... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kayıncosunun karısını siken enişte

Kocasi Agzini Ben Amini Doldurdum selan ben serkan almanyada nrw de kalmaktayim ve dayimlarla yasiyo.. Kocasi Agzini Ben Amini Doldurdum selan ben serkan almanyada nrw de kalmaktayim ve dayimlarla yasiyorum bir restoranta calisiyorum gececi idim rest... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

içkici kocama ceza

en Müzeyyen Bursa’da, 32 yaşındayım bir tekstil firmasında 12 yıldır çalışıyorum; Kocam ile uzun süredir evliliğim çok kötü, sürekli içiyor. İşine geç kalıp bana kızıyor, hayatım zehir oldu. Artık boşanmaya karar vermiştim ki eşim ailesi kabul etmedi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

arkadaşımın seksi ablası ile yattım

Selamlar yarisalim.com’un sevgili seks okurları.  ben erkan o zamanlar 19 yaşındaydım karşı binada oturan arkadaşım hakanın çok tatlı ve sexy bi ablası vardı ona hasta oluyordum hep onu sikmeyi düşünüyordum bi gün evde yalnızken kapı çaldı hakan gelmi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yalannnnnn

slm bakın ewet bazı hikayelere bende inanıyorum okuyorum doğrudur diye kanaat getiriyom ama bazı yavsaklar yalan yanlış şeyler yazıyor bunları okudukca kjızıyorum yapmayın arkadaslara türbana boşalttım basartösüne attırdım filan komsumu söyle siktim ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

amelelerle

Eşim 30 yaşlarında esmer küçük göğüslü kıvırcık saçlı bir bayandır.Adı Esra...Esra ile cinsel yaşantımız oldukça iyi,sürekli fanteziler kurup cinsel hayatımızı renkli hale getiriyoruz.Bir gün karım Esraya onu başka erkeklere siktirmek istediğimi söyl... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

esimi nihayet bu tatilde ikna ettim

slmben 36 yaşında özel sektörde mali işler yöneticisi olarak çalışıyorum.1.75 boy 72 kg ela gözlüyüm.eşim avukat,32 yaşında 1.56 boy 52 kg şu an saç rengi kızıl.8 yıllık evliyiz.ben üni yıllarında ve daha sonraki yıllarda farklı insanlarla birlike ol... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karısını güzel becerdim

Slm herkese ben mugla da yasıyorum 19 yasında 175 boyunda 73 kilo esmer yakısıklı bi gencim futbolcuyum işte hemen anıma geceyim bu olay daha 1 hafta once oldu bende dayanamadım yazdım cunku surekli okuyoz bizde yazalım dedim :)) neyse gecen hafta cu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karımın amı çok tatlı

slm . ben ali 34 karım arzu 31 yaşındadır ,size karımı anlatayım ,arzu beyaz tenli 170 boyunda75 kiloda bal gibi yalamalık amı olan büyük götlü amının yalanmasından çok zevk alan bir kadındır.yedi yıldır evliyiz sex hayatımız gayet mükemmel.ilk 2 yıl... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.