Aldatma Hikayeleri kategorisi, eş ime sü priz hikayesini oku.

eş ime sü priz

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
haftada en az 2 kez eş imle sikiş iriz. Zevkin doruğ undayken ben eş ime seyrettiğ im bir porno filmi anlattı m. adam sikiş irken eş inin gö zlerini bağ lı yor ve baş kaları na siktiriyordu bende sana yapacağ ı m diyordum. o da yapsana dedi. bende ç ok samimi olduğ um.Am delisi iki arkadaş ı mı ayarladı m. bir gü n seviş meye baş ladı k.kolları nı yatağ a kelepç eledim gö zlerinide bağ ladı m.her tarafı nı yalı yordum.eş im ç ı ğ lı klar atı yordu. sik beni erkeğ im diyordu.amı na girdim.zevkten pompala diye bağ ı rı yordu.boş almak ü zereyken yarrağ ı mı amı ndan ç ı karttı m.amı nı yalamaya baş ladı m.eş im sok diye bağ ı rı yordu. bu sı rada sessizce anlaş dı ğ ı mı z arkadaş ı m ö nceden aç ı k bı rakdı ğ ı m kapı dan iç eri girerek daha ö nceden hazı rladı ğ ı yarrağ ı nı eş imin sulu amı na soku verdi hiç aralı ksı z 5 dakika kadar sikti. ve sesini ç ı kartmadan amı nı n ü stü ne boş aldı . eş im doymamı ş tı . ben sanarak hadi sik beni. doyur diyordu.bu esnada yarrağ ı n bü yü lterek hazı rlamı ş olan diğ er arkadaş ı m geldi. eş imin muhteş em amı nı ö nce biraz yaladı sonrada sessizce muhteş em yarrağ ı nı karı mı n amı na yerleş tirdi ne kadar sikti bilmiyorum ama muteş em sikti titreyerek iç ine boş aldı ğ ı nı hissettim. karı m ise bana sesleniyordu.erkeğ im bu gece muhteş emsin diye.ikinci arkadaş ta sessiz ama mutlu bir ş ekilde oradan ayrı ldı .ben bu arada konuş maya baş ladı m. eş ime seninle iş im bitmedi.dedim.vı cı k vı cı k olan amı nı yalamaya baş ladı m.son vuruş u ben yapacaktı m.dudakları mı dudakları na dayadı m.ba arada gö zlerini aç tı m.Muhteş em yarrağ ı nı amı na geç irdim. ikimizde uç uyorduk son bir hamleyle yarrağ ı mı ç ı kardı m o gü ne kadar hiç ağ zı na boş altmamı ş tı m. ama o gü n boş alttı m.yorulmuş tuk. uyuya kalmı ş ı z. ertesi gü nü uyandı gı mı zda karı m amı nı tutarak. bana dü n bir harikaydı n. Dedi. ama ş ü pheyle gü lü msü yordu. bense iyimi yaptı m. bilmiyorum. ama ç ok keyif aldı m.ş imdi bile heyecanlanı yorum. ş u an yarrağ ı mı n bü yü dü ğ ü nü hissediyorum.
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

karısı çok istiyomuş kıramamış :)

selam bay ve bayan aldatanlar okurları.sizlere daha öncede bi kaç tane anımı yasmıtım ama bu yasmalardan sonra baya bi nasibim acıldı desem yeri.adım can denizliden yasıyorum size.daha öcne yazmalarımdan sona msn mi baya ekleyn oldu.hatta bunların ba... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

betava tamır

kendımı kısaca tarıf edeyım 32 yasında olgun bır erkegım kendıme guvenen azı sıkı bır kısılıyım varkendım bezaz eşya tamırcısıyım onun ıcın kadın larla aramız devamlı ıyıdıtr bırgun dukkana bır bayan geldı camaşir makınasının bozuk oldugunu soyledı v... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ev arkadaşımın kız arkadaşını götten siktim

Selam yarisalim.com okuyucuları..benim adım hakan 28 yaşında üniversiteyi geçen sene bitirmiş 1.78 boyumda 65 kg ağırlığında çevremdekilerin yakışıklı diye tabir ettiği bir öğretmenim... başımdan geçen olay bundan 3 sene öönce üniversitede okurken m... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ibrahim abinin güzel karısı

Merhabalar ismim murat 29 yaşında müzmin bir bekarım. Siteyi öncelikle beğendim ve bende bir anımı sizlerle paylaşmak istedim. Bir dekarosyon firmasının tasarım işlerinden ve satışından sorumluyum. Bir gün komşumuz bir akrabasını bizim iş yerine sokm... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk gördüğümde aşık olmuştum

Merhaba, uzun zamandır buradaki hikayeleri okuyorum. artık bende hikayelerimi sizlerle paylaşmalıyım diye düşündüm. Anlatacaklarımın tamamı gerçek ve yaşanmışır. Tabiki isimleri değiştirildi.adım murat, 30 yaşında 1,72 boyunda, özellik le kız arkadaş... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

muthıs kadın

mrb ben kursad daha oncede yazmıstım buraya yıne evlı bır bayanla basımdan gecen bır olayı anlatacagım.yasım 32.ozel sekotrde calısıyorum.180 80 esmerım.sıbelde 40 yaslarında 170 cıvarında 65 kılo hos ve gusel harıka kalcalı bır kadındı.nerdeyse bır ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

elaziğda nerden nereye 1

herkese merhaba,Oncelikle anlatacağim olay tamamen gercektir, inanip inanmamakta tamamen size kalmiş sonucta ben o zevki sonuna kadar yasadim. Neyse basinizi agritmayayim. Ben elazigda özel bir şirkette çalisyorum. İşim gereği sabah erken saatlerde e... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hayatımda boyle zevk aldıgım an olmamıştır

herkese selam ben 28 yaşında ince yapılı hoş ve sexi bir bayanım nişantaşında bır mekanda mutfatta yardımcı olarak çalışıyordum dıger aşcı arkadşlara getır götür işlerinde yardımcı oluyordum.iş yerınde herkez bırbırıne saygılı oldugu için hiçbir ters... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

diyarbakırda

Geçen yaz diyarbakıra gitmiş, zor bir günün yorgunluğunu otelin barında hafif bir içki ile atmaya çalışıyordum. Yanımdaki masaya ben yaşlarda bir çift oturdu. Çok neşeliydiler. Kadın siyah uzun saçları, balıketi güzel vücudu ile dikkati çekiyordu. Ma... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kocam beni bende onu aldatıyorum

mrb arkadaşlar ben sibel 35 yaşındayım site yi şansa buldum oğlum girdiği siteleri silmeyi unutmuş bende girdim baktım çok hoşuma gitti sonra dier hikaye sitelerine baktım en güzeli gerçekden buydu bende sizlere hikayelerimi anlatıcam kendimden bahse... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.