en yakı n arkadaş ı m

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
Selam benim adı m cihan su an 30 yası ndayı m fakat 18 yası ndan beri erkeklere ilgi duyan ve iliş ki yaş ayan biriyim. Size en yakı n arkadaş ı mla yaş adı ğ ı m iliş kimi anlatacağ ı m. Arkadaş ı mı n adı can dı 20 yası ndaydı k ve askere gı decektı k son gunlerı mı z oldugundan yazlı ga gı dı p eglenelı m dı ye dusunduk ve 2 gunlugune yazlı ga gı ttı k. Gı derkende evden hı c cı kmayalı m tatı l yapalı m dı ye dusunduk. Benı m aklı mdan baska seyler gecı yordu tabı . Yanı mı zda gı derken bı r sı se de vı skı goturduk.Ilk gun yemek yapı p yemek yedı k bı lgı sayar oyunu oynadı k ve yatmadan oncede 3 er duble vı skı ı ctı k . ayrı yataklar olması na ragmen aynı yatakta yatalı m mı dı ye sorudum cana oda olabı lı r ama neden dedı . Ben de askere gı dı cez olum bı rbı rı mı zı ozluycez hem belkı sı kerı z de dedı m bı rbı rı mı zı sakayla karı sı k. oda guldu ve vı skı lerden bı zı m kafa hafı f kı yak ta olmustu gecenı n ı lerleyen saatlerı nde yattı k. Hava sı cak oldugundan uzerı mı zde sadece sort vardı . ben yattı ktan kı sa bı r sure sonra arkadası ma sı rtı mı dondum ve kalcaları mı sı kı ne surtmeye basladı m ondan tepkı gelmı yordu ben dahada ı lerı gı derek sortunun ı cı ne elı mı soktum ve oksamaya basladı m her gecen sanı ye sı kı dahada serlesı yordu canı n ben bu durumu fı rsat bı lerek sortumu dı zlerı me kadar ı ndı rdı m ve onunda sı kı nı sortundan cı kardı m ve kalcaları ma surtmeye basladı m bı raz sonra o da dayanamadı ve elı yle benı m sı kı mı oksamaya basladı . bı yandan sı kı mı oksuyor bı yandan da sı kı nı delı gı me bastı rı yordu . ben hı c denememeı stı m acaba ı cı me alabı lecekmı ydı m ama cok ta ı stı yorsum . elı mle sı kı nı delı gı me ayarladı m ve bı razda tukurukledı m yavas yavas ı tı yorudu ı cı me dogru sı kı nı ve cok zevklı ydı saatlerce benı sı ktı can ve buyuk zevk aldı gı her halı nden bellı ydı bende her seferı nde sok bebegı m dı ye ı nlı yordum.Bı raz sonra can ı cı me bosalmı stı mutı s bı r duyuydu ve sı ra bana gelmı stı oda arkası nı dondu ve sı kı mı elı yle tutarak delı gı nı n ustune yerlestı rdı ben de yavas yavas ı cı ne gı rmı ye calı sı yordum delı gı daracı k ve kı lsı zdı tukurukledı m delı gı nı ve once parmagı mla bı raz yumusatı m sonrada sı kı mı yavas yavas delı gı neden ı cerı ye soktum bı yandan kalca yanakları nı oksuyor bı yandan da ı cı ne gı rı p cı kı yodum ı nanı lmaz bı zevk tı bu can da hadı devam et dı ye ı nllı yodu ben bı raz sonra muthı s bı r sekı lde bosaldı m bu bı zı m ı cı n bı r ı lk tı 2 gun boyunca yazlı kta her kosede sı kı stı k . bı rbı rı mı zı n agzı na bosalı yor bı rbı rı mı zı delı ler gı bı sı kı yorduk ve sorada bı rbı rı mı ze ı ltı fatlar edı yordukç sı mdı lı k herkese selamlar...
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

travesti nazlı ile hayatımın sexi!

Ben bir cross dresserım. 32 Yaşında tek başına yaşıyorum. Dolabım baya geniştir ve biseksüelim. Hem kadınları hem de travesti ve kadınsı gayleri seviyorum. Yaklaşık 9 yıldır bu şekilde eğilimim var.Mimarım ve bu tarz bi yaşam benim için çok kolay. Uz... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kuzenime çaktım

slm ben deniz 16 yaşnda pasf gayım daha dün yaşadığım olayı anlatmak istiyorum sikilmeyi hep istiyodum dün kuzenler bize geldi teyzemler falan neyse akşam oldu bunlar gidicek kuzenim gtmek istemedi annesi oğlum okulun nolcak dedi o da amaan anne ya g... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

taksimdeki otoparkçı

Merhaba herkese, Bu hikaye geçen hafta geçti başımdan. Taksime gittim gece tek başıma. Amacım beni sikecek birini bulmaktı. Çok heyecanlıydım çünkü 2 senedir yapmıyordum böyle bir şey ama çok azmıştım artık. Akşamdan beri netde bu sitede hikayeler ok... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hayatımın bir kısmı...

Ben 1984 doğumluyum.Sizlere hayatımın daha dogrusu bir kısmının özetini yapmak istiyorum.Yıl 1998`di.Ergenliğe yeni yeni girmeye başladığım zamanlardı.O zamanlar anladım ki    erkeklere ilgi duyuyordum.(tabi ki hepsine değil)Size bu yola na... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

grubun tadı başka

Adım Erdal 29yaşında 180 boyunda 73 kğ beyaz tenli kızların deli olduğu tipte kadınsı olmayan atletik yapıda bir gayim.Daha önceleri    ilişkilerim ap idi ama zaman geçtikçe sadece p olmak daha hoşuma gitmeye başladı.İşim gereği bu yıl Burs... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

EN YAKIN ARKADASIMLA İLK KOCAM OLDU

LM SEVGİLİ HİKAYE OKURLARI ADIM ADİL KÖYDE YASIYODUK BU DEDİGİM OLAY 8 YIL FALAN OLDU KÖYDE YASIYODUK ARKADASIM BAHCEYE GİDERKEN BANA RASLADI KONUSTUK BİR AZ BANA SENDE GEL BERABER GİDER GELİRİZ DEDİ OLUR DEDİM KOYULDUK YOLA BAHCEYE GİDERKEN BANA BEK... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

neye niyet neye kısmet (ilk p oluşum)

Selamlar şu anda 20 yaşında 165 boyunda 52 Kg ağırlığında bir pasifim. Kalçalarım ve belimin inceliğinden dolayı herkes bana imrenerek bakar.Yıllardan beri içimde erkeklerin organlarına karşı bir his duymuşumdur bu hissi lise yıllarında 3 film birden... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

chatte tanıştım

merabalar öncelikle kendimi tanitim sizlere adım aliş 18 yaşında gayım sexde sınır tanımayanlardanım ama şuana kadar sadece 4 kişiyle birlikde oldum ben her akşam chate girerim yine bi akşam chate girmişdim muğladan 24 yaşlarında biri tuhafbi mesaj y... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

beni karısı yaptı

Merhaba, ben 37 yaşında bayan giyiminden hoşlanan bir cross dresserim. Gündüzleri kesinlikle(çalışırken ) giyinmem. İş hayatımda ve çevremde açık vermem. Bu sırımı çevremde bilen yok. Akşamlar giyinirim. Mesala şu an g-string,    jartiyerim... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aliyi aldattım

Merhaba ben bu hikayemi ankaradan yazıyorum ben 17 yaşında bir gayım ama kızım demeyi çok isiycek kadar azgın bir gayım gerçek adım hasan ama beni sikenler aysun der bir gün herzamanki gibi kalçalarımı sıkan kot pantolonumu giydim ve mahalleye aşık o... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.