Bakire Hikayeleri kategorisi, cnemada sex hikayesini oku.

cnemada sex

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
Sevgilim ile daha yeni ç ı kmaya baş lamı ş tı k aradan kı sa bizamangeç ti benonu ö pmekistediğ imde kendisiniö ptü rmedive ben ogü ndenberi kafayakoymuş tum onu sikicektim sevgilimle deyiş ikyerlere gitmeyebaş ladı k ç ok eyleniyoruk birazuzunda olsazaman geç ti bigü n sevgilimiyine gezmeye gö tü rmü ş tü m gezdiksonra sessizbiyere gidelim dedim konuş uruz olurdedi yakı nbiyerde ormanlı ğ a gittikve serin biyerde oturuyorduk telefonumdaki pornoları aç tı izlemeye baş ladı ve ç okgü zelolduğ unu sö yledi sonra anlamı ş tı m kaş ı nı yordu ve ben ö pmeden ozaten yapı ş mı ş tı seviş irken titriyordu ogü n bisü re seviş tik sonra giderken bigü n cnemaya gidelim dedi olurdedim cenemaya gittik gü zelbi film vardı ağ ı rdı ı ş ı klarsö ndü kten bisü re sonra seviş meye baş ladı k sevgilim artı k kendini iyice saldı kı sabietek giyiyodu ü stü ndede askı lı giyiyordu sevgilimi kucama aldı m ve artı k ikimizde kendimizden geç miş tik eteğ ini kaldı rdı m okş amaya baş ladı m kilodunu indirdim amı nı yawaş ca okş uyordum artı k fazladayanamadı boş aldı bende pantolumu ç ektim yawaş ca oturması nı sö ledim burdamı dedi evet biş e olmazdedim biraz ı srar etti ama solon kalabalı k değ ildi sevgilimin kı zlı ğ ı aklı ma bile gelmemiş ti zevkten ama bikere oturdu cnema salonunda bozmuş tum sevgilimi bian korktum ama yapı cak biş i yoktu artı k hertaraf kan olmuş tu oş ekil salondan ç ı ktı k film bitmeden sakin biyere gittik sevgilim ağ lamaya baş ladı ama yapı cak biş i yoktu artı k sonra ikna ettim ewe gö nderdim sevgilimi bozduktan sonra ondan soğ umaya baş ladı m we artı k onunla olmak istemediğ imi sö yledim bisü re kabullenemedi ama yapı cak biş i yoktu ayrı ldı m ve artı k konuş muyoruz bilemem sonumuz ne olur ama korkmuyorum ...
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

kızlığımı vermeye hazırdım

Erkek arkadaşımla yaklaşık bir yıl önce karşılaşmıştım. Birlikte çıkmaya başlamıştık. Biz iyi iki arkadaş olarak başlamıştık. Fakat aramızda farklı bir elektriklenme gerçekleşmişti. Ben de oldukça büyümüştüm. Kızlığım başıma belaydı. Ondan kurtulabil... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Hiç el değmemeiş bir malı vardı

İki hafta önce can sıkıntısından kendimi yollara vurmuş, yeni aldığım arabayla geziyordum; daha sonra aklıma geçen yıl ders verdiğim kız aklıma geldi, lise 1e gidiyordu şimdi ve epeydir görmüyordum onu, cep numarasını silmediğime şükredip aradım onu,... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

enistem cok fena dölledi

slm gencler ben leyla!!!Kisa Bir hikayem var amam okuyunca coook hos olacaksiniz hatdaha erkekler 31 bile ceker... Bir gün ben enistemlere temizliye gitmistim bir gün deyince bundan iki hafta önce idi. teyzemler falan yoktu d´sadece enistem vardi, on... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ah seral ah

merhabalarsize başımdan gecen olayı anlatmak istiyorum biz arkadaşlarla bir internet cafe açtık ve sonra orada yavaş yavaş çevre edinmeye başladık bu hoşuma gidiyodu çünkü çok güzel manitalar galiyodu işte seralde onlardan biriydi bir gün seralle muh... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

cok bekledim ama yine siktim komşumuz şeneli

SLM ARKADAŞLAR BEN BUNDAN İKİ GÜN BAŞIMDAN GECEN Bİ OLAYI ANLATCAM BİZİM KARŞI KOMŞU ŞENEL ABLA HEP BANA MANYAK POZLAR VERİ KAOININ ÖNÜNÜ YIKARKEN CÖP DÖKERKEN BEN HİÇ KAÇIRMAZ BAKARDIM KENDİSİDE BUNDAN ZEVK ALDIGINI BİLİYORDUM BİTÜRLÜ ACILAMIYORDUM ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

camlikta verdim agzina

slm arkdş lr ben akman ist yasiyorm bi gun 3 arkdş la parkta geziyorduk ve 3 kiz vardi orda ve arkadş in ikisi bu kizlari tavliylim dedi bend bosver olum ugrasmayı n dedim ve tabi senin sevglin var o yuzden yaklaş miyosn dediler e... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kuzenimin masajı

ben 32 yaşında evli ama mutsuz evlilerdenim 8 yıllık evli olmama rağmen eşimle hiçbizaman karşılıklı orgazma ulaşamadık maalesef.aslında nişanlı iken çok iyiydik... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sibel le eğlenceli günler

merhbalar ben ....... antalya da oturuyorum. ben bir elektirikli ev aletleri teknisyeniyim. bundan 3 gün önce tamir için gittiğim sibel hanım ın gazabına uğradım. olay söyle gerçekleşti: Makineyi tamir ederken odanın birinden ses geldi.beni çağırdı v... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

alevin anneside at gibiymiş

Ortaokulda 4 kişilik grubumuz vardı. 2erkek 2 kız Her gün birimizin evinde buluşuyorduk. Alev ve ben çıkıyor gibi bir şeydik. Bir cuma okul çıkışı alevlerin evine gittik. Ailesi ayrılmışlardı. Diğer arkadaşlar gittiklerinde ben orada ders çalışma bah... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

dayımın kızı bakire sevda

Sıcak bir yaz günüydü, her yaz olduğu gibi o yazda köye gitmiştim. Köyde dayımlara misafir oluyor hem onların işlerine yardımcı oluyordum hemde köyün o tertemiz havasını soluyup dağlarda gezip baraj suyunda yüzüyordum. O zamana kadar dayımın kızı sev... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.