Bakire Hikayeleri kategorisi, ç ok iş temiş tim hikayesini oku.

ç ok iş temiş tim

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
....ç ok hayalini kurduğ um ç ok arzu ettiğ im komş um.birbirimizi sanki istiyorduk samimi olarak birbirimizle karş ı laş tı ğ ı mı z zaman konuş uyoruz.birde konuyu kendisine aç abilsem.hep hayaliyle yaş adı m.45 yaş ları nda gü zel dul du.birgü n yanı na gittim.evde tek baş ı naydı .iç eri aldı .hoş geldin dedi.evinde az tamirat iş i vardı .ben iç erde beklerken bir kahve al sonra iş e baş la dedi.kahve mi iç erken onu dü ş ü nü yordum.azdı rı p beraber olmam lazı m dedim.gö zlerine bakı yordum.kahvemi bitirmiş tim.boş unu alı rken elinden tuttum.teş ekü r ettim.seni de iç mek istiyorum dedim.kı zdı .bı rakmadı m.dudakları na zorla yapı ş tı m.gö gü slerini sı ktı m.beni itmeye ç alı ş tı .sus ikimizde ç ok istiyoruz dedim.kanepe ye yatı rdı m.ü zerini ç ı kardı m.gö ğ sü nü n sü tyeni zor tutuyordu.dim dik olmuş tu.dudakları mı z birbirine yapı ş mı ş tı .gö ğ ü slerini okş uyordum.elimle bir yandan da yeni ağ da ile temizlediğ i amı nı okş amaya baş ladı m hemen amı nı n suyu aktı .yavaş yavaş inlemeye baş ladı .yatak odası na geç miş tik.komple ü zerimizi ç ı kardı k.vucudunu yaladı m.amı na eğ ildim amı nı n yanağ ı nı amı nı n dilini yalı yordum.yatağ ı n iç inde sessizce inliyor zevkten kı vranı yordu.amı nı n suyu iyice akmaya baş lamı ş tı .o an bağ ı rarak boş aldı .benimkini ağ zı na aldı yalamaya baş ladı .iç ine koysana dedi.sulanan amı na sü rttü .bacağ ı nı omzuma kaldı rdı .ve amı na kafası nı yavaş ç a sokmaya baş ladı sulanan amı na hafifç e kaydı .gidip gelmeye baş ladı m.zevkten ç ı ldı rı yordu.ç ok ö zlemiş ti yarrak yemeyi.gidip geldikç e ç ı ldı rı yordu.oan boş aldı m amı na devam ettim oda boş aldı .dizlerinin ü zerinde domalttı m bacağ ı yla kı stı ğ ı amı na zorla da olsa yarramı soktum yarram girip ç ı ktı kç a ş ap ş ap diye sulanan amı ndan ses geliyordu. oan boş aldı m amı na ç ok a banyo ya duş a gö tü rdü m duş un altı nda biraz seviş tik elleriyle boynuma sarı ldı .yarramı n ü zerine oturdu.yarramı n ü zerinde zı plamaya baş ladı .ç ı lgı nca boş aldı k.ve yatak odası nda devam ekliyorum.
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

telefonda zevkten çığlıklara boğuluyordu

meraba ben kerem. Bu anlatacağım hikayeyi ünv. yıllarımda yaşadım. Bir gün tv izlerken alttan geçen bir kız ismi dikkatimi çekti. Telefon numarasını göndermiş arkadaş arıyordu. Aradım ısrarla. tabi bir çok kişi arıyordu. Sonunda arkadaş olduk ama şeh... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

azdım sik lazım

Slm ben melike size başımdan geçen bir olayı anlatacaıım birgün kuzenim ömerle iddaya girdik şeyini acıp gösteremezsin dedim oda gösteririsem yalıcan mı dedi bende hayr dedim oda ozaman kapat ışığı dedi kapattım gel açtım dedi hani gözükmüyor dedim y... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çiktiğimin arkadaşi

SLM BEN 18 YAŞINDAYIM ADIM UFUK NEYSE KONUYA GELELİM BİRGÜN ÇIKTIĞIM KIZ VE ÇOK HOŞLANDIĞIM ARKADAŞI KEZMAN VARDI.BERABER BİZİM EVDE OTURUYORDUK.OKULDAN KAÇMIŞTIK BENİM ÇIKTIĞIM KIZI ANNESİ ÇAĞIRINCA EVDE TEK İKİMİZ KALDIKKEZMAN VE BEN.BANA DEDİKİ BE... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

koruyucu dayım

selamlar bu başımdan geçen hıkaye tamamem gerçektır ıster ınanın ıster ınanmayın.dayım devlet koruyucusudur. bir gün dayımın evıne gıttım dayımın tuhaf hareketlerıne dıkkatımı çektım . dayım dılını çıkarıp lolıpop yapıyordu çok şaşırmıştım dayımın la... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çinareyle koca bir gün.

herkese slm ben 22 yaşında 170 boyunda mavi gözlü karizmatik bir gencim.geçen sene bodrumdaydım ve ev kiralamıştım tabi sağdan soldan bir çok kız getirip sikmiştim ama bu farklı.liseli bir azeri kızla tanışmıştım adı çinare bir kaç kez buluştuktan so... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

içki masasında 5 kişi götümü sikti....

merhaba ben izmirden kaan 18 yaşına yeni girdim.185 boyunda göğüsleri olan kalçaları çıkık ve dolgun esmer birisiyim.götüm çok güzeldir bazen pazarda filan sürttüren biel olur.neyse ben hiç deldirmemiştim.sadece parmaklardımbirgün kafaya koydum nette... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

nİçİn

merhaba sayın yönetici 12 gündür hikaye okuyamıyoruz niçin aceba... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

müşterimin arkadaşı dul tülay

slm arkadaşlar ben bu siteye uzun zamandan berli takılıyorumadım tam olarak yazmiycam yaşım 27 burası küçük bi yer oldugundan dolayı nolur nolmaz diye yazıma başlamak istiyorum ben market iş yapmaktayım bir gün arkadaşımın çok seksi bi hanımı ebruya ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

okumadan geçmeyin...

Herkese selam diyerek başlamak istiyorum daha önce bir çiftle beraberliğim olmuştu bu olayı bir hikaye sitesine yazmıştım msn mide bırakmıştım oradan beni çok ekleyen oldu bazıları sohbet için bazılarıda aynısını yaşamak içindi. Bir çiftle çok Samim ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

19 yaşında bakire

Ben 19 yaşında güzel bir bakireyim. Uzun saçlarım, kırmızı dudaklarım, ela gözlerimde bakanların canını yakan bir efsaneyim. Adım Deniz. Çevremdeki bütün erkekler beni düşünürken, ben ise kızlığımı vermek için bir tüpçüyü seçmiştim. Şimdi size kızlığ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.