Grup Hikayeler kategorisi, ç ı lgı nca hikayesini oku.

ç ı lgı nca

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
slm size mithiş dakikaları mı anlatı yarisalim.comim gay bi arkadaş var bigü n seks konusunda onla konuş uyorduk bende erkeklerin sikilmekten ne zevk aldı kları nı sordum.oda bana saç malama bö le biş ey yok falan dedi.bende sikmek erkek iş i sikilmek kadı n iş i dedim .artı k kadı nlarda sikiyo bebeğ im dedi bana denemek istermisin die sordu.bende nası l dedim oda vibrator getirdi.saç ları mdan tutup beni seviş benle dedi.birden amı mda bi alev parç ası hissettim.dudakları na yapı ş tı m emiyorduk dudakları mı zı saniyede ç ı rı lç ı plak olduk ve 69a geç tik ona amı mı yalatı yor bende sikini yalı yordum dilini amı ma soktukç a ç ı ldı rı yordum.sonra gö t deliğ imi yalamaya baş ladı buna bayı lı rı m ben.bitaraftan yalı yor bitaraftan parmaklı yordu. sonra beni dü zeltti sende bana aynı sı nı yap dedi domaldı ö nü me gö tü ç ok gü zeldi kı lsı zdı adeta kadı n gö tü gibi bi hamlede baş ı mı gö tü ne dayadı yala die emretti.mü thiş biş eydi ilk kez bi erkeğ in gö t deliğ ini yalı yordum o da bö ğ ü rtü gibi sesler ç ı karı yordu sü rekli.parmakla dedikç e parmakları mı sokup ç ı karı yordum ona orospu dememi istedi.bende orospuum kaltaak fahiş e sikilmiiş die kü frediyordum sik beni diye yalvarı yordu.yerden vibratoru aldı sok hadi dedi.ben de dediğ ini yaptı m o koca yapma yarrak gö e deliğ ine girip ç ı ktı kç a deliriyodum bi taraftan amı mı parmaklı yordum.bana gö tü mden ç ı kar yala dedi.deli gibi emiyordum o yapma siki.dakikalarca siktim onu sonra o boş aldı .yü zü ne oturttu beni amı mı yemeye baş ladı sonra klitorisimi yalaya yalaya vibratö rü bana soktu .bi taraftan yalı yo bi taraftan sikiyordu .ç ı glı k ç ı glı ga olmuş tum artı k titreye titreye agzı na boş aldı m.ç ok gü zeldi ç oook.o yuzden artı k sadece erkekler tarafı ndan sikilmeyi değ il erkekleride sikmeyi seviyorum
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

alev

Slm ben 17 yaşındayım cok azmıştım ama sikecek kimse yoktu bizim sınıfta bi kız vardı adı alev cok güzeldi ama kimse ona ulaşamıyordu bizim grup onu sikmeye karar verdik ama bu cok zordu bi gün okulda kımse yoktu bilmiyorum ne olmuştu alevle aynı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ben derya ve zeynep-3 (kızlık gitti....)

Merhabalar ben sadullah, daha önce yaşadıklarımı yazmıştım. kız arkadaşımla arkadan ilişkim ve teyzesiyle yaptuğımız grup sex... Kız arkadaşım derya ile ilişkimiz düzenli gidiyor onu çok sevdiğim için kaybetmek istemiyordum. İstediği zaman sevişiyord... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

cilgin sex

ÇILGIN SEX Biz adana dan 4 erkek ğiz. Bir Gün arkadasın evine onur un okuldan 4 tane kız arkdaşlarını cağırdı.Volkan arkadaşımın evindeydik.arkadaşıma önceden cd makinesinin içine porno cd koymasını istemiştim oda koymuştu.ilk başta kızlara televizyo... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

otoyolda anne kız hikayesi

Gece saat 23:00 sularında evime otoyolda arabamla gelirken bir aracın ilerde emliyet şeridinde olduğunu gördüm. Kırmızı BMW marka otomobil… Hemen yanına yanaştım. Direksiyonunda, sarışın, orta yaşlarda çok güzel bir bayan oturmaktaydı. Beni görünce d... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

izmir de 3 some

İzmir de 3 Some Selam, 36 yaşında İzmirli mühendisim ve sizinle bir anımı paylaşmak istiyorum. Bdsm den ve threesome dan hoşlanırım. Her ikisinin de ortak yanları var.Genel olarak bir kadının itaatkar şekilde bir yada birkaç erkekle beraber olması ço... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komşularım-3-

Sercan içimden çıktıktan sonra lavobaya gitti ve sikini yıkayıp döndü.Bizde arzu ile kısa bir duş alıp kurulandık ve salona dönüp birer sigara yakarak karşılıklı biralarımızı yudumlamaya başladık.Hepimiz çıplaktık.Ve ben bir ilki daha yaşamak istedim... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

3 azman ınşattçıyla

Sizlere maykla olan ilk birlikteliğimi daha önce yazmıştım o ilkti sonra yaşadığım bir anımı paylaşıcam sizlerle. Mayk`ın suitinde yaşıyorum şu    an ama evlenip gidicez burdan amerika`ya ben ilk kez sikilmiştim ama burdan gitmeden önce tür... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karimla arkadasimin karisi

ben kisaca kendimi size tanitiyim.29 yasinda atletik biriyim evli ve iki cocugumuz varkarim 28 yasinda cok seksidir acik giyinmeyi cok sever almanyada yasiyoruz. bir Arkadasim var 27 yasinda karisi 26 yasinda o da seksi, acayip bir vucudu var devamli... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yasadim ve yasattim 2

YAŞADIM VE YAŞATTIM 2 Yaşattim ve yaşadim 2 hikayemin devamını yazıyorum. Iki bayanın arasında, ben olaylarıda biraz işin akışına bırakmak istiyordum. Ben onlara değil, onlar bana istediklerini yapsınlar diye. Ben uzandım. Dilek dudaklarımdan başlaya... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kocası yla beraber

SELAM DEĞ ERLİ SEX OKURLARI DAHA Ö NCEDE Sİ ZLERLE Bİ RKAÇ Hİ KAYEMİ PAYLAŞ MIŞ TIM Sİ ZLERLE Yİ NE YENİ Bİ R Hİ KAYEMİ DE Sİ ZLERLE PAYLAŞ MAK İ STEDİ M DAHA Ö NCE... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.