Grup Hikayeler kategorisi, beni bozdular hikayesini oku.

beni bozdular

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
slm ben bü ş ra. 19 yaş ı nda 167boyunda 52 kiloda olan bakire bir kı zdı m. kuzenlerim artı k beni ç ı lgı na ç eviriyorlardı . bü yü yü nce her erkeğ in bana ilgisi arttı . bunu nedeni dolgun gö tü m ve memelerimdi. ben umduğ uu değ il bulduğ umu erim ondan big cock monster cock bana fark etmez. birgü n hepsiyle buluş up sinemaya gittik. sol tarafı mda kazı m sağ tarafı mda emre oturuyordu. diğ er kuzenlerim amine ve mehmet ise ö nde otoruyorlardı bizde en arkaddaydı k ondan bizi gö remediler. bu iş i ç ok ö nceden planlamı ş tı m ve bir yarrağ a sahip olmalı ydı m. film molası nda ben tuvalete gittim. 5 dk sonra diğ er kuzenim emre geldi. onu hemen kı zlar tuvaletine ç ektim.o ne olduğ unu bile anlamamı ş tı . emre napı yorsun birş ey mi sö yleyeceksin dedi. bende evet sö yleceğ im azdı m parç ala beni ye beni dedim. emre ç ok ş aş ı rmı ş tı . birden dudakları na yapı ş tı m elimle ş eyini okş adı m bir bazuka gibi olmuş tu ş eyi. sonra beni kaldı rı p soymaya baş ladı . kı rmı zı dantelli tangamı kenara fı rlattı . memeleriö in uç ları nı ağ zı yla sı kı yordu. boynumdan ö pü yordu beni. ç ok sü re geç miş olmalı ki kazı m pelin diye bağ ı rdı buraya geliyordu anlaş ı lan. hemen tuvaletin birlikte kabinine girdik. o sı rada kazı m girdi iç eri. pelin diye seslendi. bende burdayı m dedim. geldi baktı heralde alttan bakmı ş olamlı ki kim o yanı ndaki ş .r.fsiz dedi. kapı ya tekme attı . ç ok sinirlenmiş ti ağ zı na hakim olamı yordu. aç kapı yı ç abuk dedi. bende aç tı m karş ı sı ndaki manzarayı gö rü nce ş oke oldu.emreye bir yumruk attı ve beni iç eri koyup tuvaletin kapı sı nı kitledi. sen benimsin diye bağ ı rdı . bende acayip zevke geldim. fuck me diye bağ ı rmaya baş ladı m. kazı m ş eyini ç ı kardı . aman allahı m ç ok bü yü ktü en az 20 cm vardı . ben aaa diye bağ ı rdı m korkumdan hemen ağ zı ma verdi ve boş aldı . emrede o arada ç ı k ç ı k diye bağ ı rı yordu ve birden kapı aç ı ldı . temizlikç i aç mı ş tı kapı yı . o ve emrede beni sikmeye baş ladı . kazı m gö tü me emre amı ma temizlikç i de ağ zı ma verdi bü tü n gü n. ve ben o gü n kı zlı ğ ı mı bozdum ama hiç piş man değ ildim ne gü zel bir ş eymiş bu sex. ç ok gü zel ve ateş li bir gü n geç irmiş tim artı k herkese beleş veriyordum
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

hayal edilemeyecek kadar guzeldi hikaye

merhababen uzun yıllardır nette dolaşan 35 yaşında evli öğretmen bir beyim4-5 yıldır netten tanışıp görüştüğüm 45 yaşlarında 2 evlilik gecirmiş bir bayan arkadaşım vardı herhangi bir ilde. ve ben ara ara o ile gittiğimde evinde kalır sohbet eder sevi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kocasını görünce

Ben 29 yasında ,evli, uzun boylu, esmer bir gencim. Sizlere basımdan gecen gercek bir hikayeden söz edecegim. Ama isimleri saklayarak. İlk interneti kullandıgım günler cok acemiydim bu konuda. Okey oynanan bir site kesfetmistim. Okeye girdigim zaman ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hocam hizde istiyordunuz.!

Yorucu bir okul gunuydu.En buyuk hayalimizin gerceklesecegini ummuyorduk.Okuldan cıkıp eve gitmek için otostop çekiyorduk işte o anda biricik hocam bizi    almak için yaklaştı ve camı açtı.Bizi evimize kadar bırakabilecegini yarisalim.com zat... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çırak

Karım 46 yaşında ben 48 yaşındayım karım 170 boyunda biraz kilolu beyaz tenli kıvırcık siyah saçlı sexse doymayan bir kısrak. BendeKarım 46 yaşında ben 48 yaşındayım karım 170 boyunda biraz kilolu beyaz tenli kıvırcık siyah saçlı sexse doymayan bir k... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

baldizlarla

merhaba ben 25 yasında yakısıklı denebilecek kadar karızmatık bır erkegım.Sizlere basımdan gecen bir olayı yazmak istedim. evlendikten bir yıl sonra buyuk baldızım okulunu bitirmiş ve köyden yanımıza sehre gelmişti.Ona düzgün bir iş bulacaktık.Bir ar... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bayan kiracımın kaporası-1

BAYAN KİRACIMIN KAPORASI-1Girme sevaba kaç günahtan demişler. Amma gel görki çoğu insan gibi ben de sevaba girmek için çok günahtan kaçamamışımdır. işte onlardan birisi.Bir pazar günü evimde tembellik ediyorum. Karım benden istiyor ben vermiyorum ben... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

süper am

Selam ben istanbul`dan arda.Sixe başımdan geçen gerçek bir hikayeyi anlatmak istiyorum.Ben lise 2 de okuyan karizmatik bir genç sayılan biriyimdir.Bizim sınıfta arkadaşlarımında dikkatini çektiği bir sarışın afet vardı.Onu sikmenin hayaliyle yaşıyodu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kendi elimle

ben doğunun ucra ilçelerinden birinde yaşayan evli 1 genç babasıyım. eşimle severek evlendik. eşim 170 boyunda normal vucutlu güzel bir kafındır. sex hayatımız ilk aylarda güzel gitsede sonraları heyecan aramaya başladık. geceleri sevişirken eşimle ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bam ve yarak sikişleri

ben ömer gençluk arkadasim aliyle cok samiyiyiz gençluktan beri Alinin sikinin büyüklugune imrenirdim benimki 17 cm alininki ise 23cm civarinda ce oldukca kalin senelerce sonra ikimizde evlendik ve iyi bir aile dostu olduk sex hayzim... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ozamanlar 18 yaşındaydım

Merhabalar adim Emre. Yasim su anda 19, fakat ben bunlari yasarken 18 yasimdaydim. Her sene bir yaz tatili yapmak üzere Mersin’deki yazligimiza gideriz. Babam ise yogun is temposundan dolayi bize katilamaz ve arkadan gelir. Neyse geçen sene gene ben,... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.