ben ve arkadaş ı m kı zı mı .2

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
marhaba yı ne ben 45yaş ı ndayı m kı zı m13yine akş am evde oturuyorduk .televizyon seyrediyorduk ben ç ekyatta oturuyordum yanı ma geldı ve sikimi okş amaya baş ladı canı m istiyor baba dedi tamam kı zı m dedim.nedeolsa alı ş mı ş tı artı k yeterkı sen iste kı zı m al bakayı m ağ zı na dedim baş ladi yalamaya ne kadar zevk aldı ğ ı mı anlataman ö ğ le gü zel yalı yorkı sonra kapı ç aldı baktı m arkadaş ı m gelmiş girdi iç eri ö nce bir tuvalete gideyimdedi ve gitti ben kı zı mı n yanı na gittim hemen ağ zı na benim20cmliğ i verdimyalamaya baş ladı .sonra arkadaş ı m geldi o baş lamı ş sı nı z dedibende canı ç ekmiş abisi gel ş u oruspuyu doyuralı m arkadaş ı m hayhay ne demek bende kaç gü ndü r gelemedim.ilk verdiğ i gü nden beri hiç aklı mdan ç ı kmı yor arkadaş ı m hemen domalmı ş olan kı zı mı n kilodunu indirdi baş ladı amı nı yalamaya ben ağ zı na veriyordum arkadaş ı mda o ufacı k amı yalı yordu.kı zı m arkadaş ı n sende harı kası n diyordu kı zı m2erkeğ in arası n inliyordu ben arkadaş ı ma yeter artı k sikini yelleş tir aklı baş ı na gelsin arkadaş ı mı n sikide20cmlikama onunkı beninkinden daha kalı n arkadaş ı m baş ladı yavaş yavaş sokmaya arkadaş ı m ne kadar gü zel bir ş ey bu daracı k diyordu ve kı zı mı n amı na sikini dibine kadar soktu arkadaş ı m git gel git gel dayanamayacağ ı m artı k diyordu bende ne duruyorsun hepsini boş alt iç inededim arkadaş ı m birden kı zı mı kendine doğ ru ç ekti ne varsa kı zı mı n amı na boş alttı ve sikini ç ı kardı oturdu ç ekyata sira bana gelmiş ti arkadaş ı ma dedimki madem sen amı nı siktin bende gö tten sikeyim olur neden olması n dedi bende dayanamı yordum kı zı ma gel otur baş ı na baş ladı oturmaya kı zı m baba girmiyor ç ok acı yor girer kı zı m ogö tü sikmeden bı rakmam tamam baba yavaş yavaş sok ne olur tamam kı zı m kalk domal hemen domaldı karş ı mda ufacı k birgö t baş ladı nn benim20cmliğ i sokmaya kı zı mı n aç ı ç ektı gı nı biliyordum ama harika gö rü nü yordu sikmeden bı rakamazdı m yinede yavaş sokuyordum arkadaş ı mda dayanamayı p kı zı mı n ağ zı na sikini verdi ver arkadaş ı n ver nede olsa bu oruspu sabaha kadar bizim dedim bende bu aradakı zı mı n gö tü ne ö ğ le dardı kı boş almamak elde değ il bende arkadaş ı m gibi hepsini iç ine boş alttı m ve arkadaş ı mla saat 5ş e kadar siktik sonra arkadaş im gitti kı zı mla birlikte yı ğ ı lı p kalmı ş ı k uyandı ğ ı mda kı zı m yanı mdaydı ç ok harı ka bir geceydı baba sik ne kadar gü zelş eymiş dedi artı k sen benimsin kı zı m yeterki sen iste baban herzaman hazı r kı zı m artı k sik delisi olmuş tu kı zı m nerdeyse hergü n sikiyorum oda istiyor ben ne yapayı m birtaki macaramda gö rü ş mek ü zere haş ç akalı m iyi sikiş meler
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

merdivenlerde bi başka oluyor.....

Selam arkadaşlar ben can sizlere bu seferde başka bi anımı anlatacağım. kız arkadaşımla 1 hafta boyunca küs kalmıştık ve bi hafta boyunca hiç görüşmemiştik. Bende bir haftanın sonundada acayip azmıştım. Bi gece epey bi alkol aldıktan sonra kız arkada... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

azgın güzel

Selam,bu gerçekten yaşanmış bir hikayedir.Ben renkli gözlü atletik yapılı 1.78 boyunda ve yakışıklı tabir edilecek biriyim. Türkmenistanda, Türkmen ve rus bayanların çoğunlukta olduğu bir otelde bir departman müdürü olarak çalışıyordum o sıralar. Ney... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

süperdiiii

Yaklaşık 2 haftadır iş çıkışımda otobüste bir bayana rastlıyordum. Aynı durakta biniyor ve aynı durakta iniyorduk. Her karşılaştığımızda da tek yaptığımız otobüste birbirimizi süzmek. Açıkçası ben ondan daha çekingen davranıyordum çünkü yaşça benden ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

çılgınlar gibi seviştik

Merhaba adım barış,hemen hikayeme girmek istiyorum,çalıştığım işyerine bir müşteri geldi adı pelin idi,pelinin bazı sorunları vardı bende kendisine yardımcı olabileciğimi söyledim ve birlikte araç ile sessiz deniz kenarına gittik,burada bir süre sohb... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bilardo bunu sağlarmı

Merhaba ben bilardo oynamayı çok severim. bir gün kız arkadaşım fidanla çıkacağımız bir günde arkadaşı sema nında geleceğini söyledi. bizde hem cafe hem bilardo salonu olan bir yere gittik. fidanla ben biraz bilardo oynayacaz dedik ve oyuna geçtik.se... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

1 hafta cılgınlarca sex yaptık

Öcelikle Kendimi Tanıtmak İstiyorum. Ben 190 boyuna 90kilo ağırlığında teakwondo sporuyla uğraşan ama su an gıtmıyom artık sitemize yapılan itirafları okumak en büyük zevkimdi.. bende bi hikayemi anlatıp msn adresmi verdim. ertesi gün msn e girdiğimd... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tombul kadınım

Bir ihracat firmasında muhasebe mdürüyüm.Bir cumartesi günü marketten alışveriş yapmış çıkarkenellerinde 3 poşet olan 40 veya 50 yaşlarında tombul iri götlü ve iri göğüslü bir bayan gördüm. Ellerindeki paketleri zor taşıyordu. Ben 1 poşet olduğundan ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sekreter aylin

Bu başımdan geçen olay tamamen gerçek olup, iş yerimde yaşanmıştır. İş yerimde kısım Müdürü olarak çalışıyorum. Sekreterimiz Aylin ise benimle yaşıt ve bekar. Bir çok erkek arkadaşı oluyor ama bir türlü evlenemedi. Çok güzel bir kız. Ne derdi olsa ge... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tesis sorunu

Üniversite öğrencisiydim. Etrafımda çok kadın ve kız vardı. Ama bende para yoktu ki, sikeyim. karı bulsan nereye götüreceksin? Nerede sikeceksin? Meçhul.Birgün bizim sınıftaki kızların birinin yaş günü partisine gittik. Partide, yaşı hafif geçmiş bir... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

mudurun karisini perisan ettim

slm hikaye okuyucuları.ben antalya sidede yasayan 24 yasında sarısın 1,70 boyunda 60 kiloda sempatik birisiyim...meslegim bay ve bayan kuaförü oldugu için insanlarla genelde samimi olmak kacınılmaz olurdu bazen....size anlatacagım olay yaklasık 2 yıl... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.