Bire Bir Hikayeler kategorisi, beklenmedik geliş me hikayesini oku.

beklenmedik geliş me

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
slm 25 yaş ı nda bekar bir erkeğ im sevim abla adı nda 35 yaş ları nda bir komş umuz yarisalim.come ç ok sı k gelı p gı derler evlidir ve birde cocuğ u var onla ı lgı lı ı lk baslarda kotu bı r duuncem yoktu fakat bı ze geldı gı nde verdı ğ ı frı kı kler benı bastan cı karttı artı k onu arzuluyyordum onla ı lgı lı hayaller kurmaya baş lamı stı m kendı sı sabah programları nı cok sever bı rgun bı ze gelı p uydu ı le ı lgı lı bı r sorun oldugunu soyleyı p yardı m etmemı ı stedı bende hemen atladı m ve evine gittik kocası iş te genç okulda idi evede yalnı zdı k bu bile beni heycanlandı rı yordu uyduyla bı raz ugrastı m ayarlar degı ş mş iş tı hemen hallettı m o ara kendı sı bı cay getı rdı onla muhabbet ederken sureklı goguslerı ne ve kalcaları na bakı yordum benı mkı kalkmı stı cayı tazelemeye mutfaga gı ttı gı nde bende peş ı nden gı ttı m kalç aları nı oksamaya baslayı p sert bı ş ekı lde tezgaha dayadı m arkadan dayayı p gö ğ ü slerini oksuyordum o bsası rmı s bı sekı lde bunu yapmamalı sı n diyordu ama ben boynunu optukç e nefes alı ş veriş i degiş iyordu bir anda yuzunu bana donup benı operek karesı lı k verdı hemen oracı kta badı sı nı ve sutyenı nı cı karı p o muhteş em goguslerı nı okş ayı p yalamaya basladı m balı ketlı ydı ve harı ka bı vucudu vardı gunlerdı r hayalı nı kurdugum sey oluyordu sevı m ablayla sevı sı yordumhemen etegı nı n altı ndan kulotunu sı yı rdı m o kabarı k kalı n dudaklı amcı gı onumdeydı tekrar tezgaha dayayı p sı kmeye basladı m daha sonra oturma odası na gı dı p kanepede degı ş ı k pozı syonlarda sı ktı m sakso cekmsenı ı stedı mde bunu sevmedı gı nı soyldı bende ı srar etmedı m arkadan hiç sikilmedı gı nı ve korktuğ unu soyledı sı mdı kı hedefı m onu arkadan becermek bu olaydan sonra her salı gunu sevı smemı ze ragmen henuz arkadan vermedı sabı rsı zlı lka o gunu beklı yorum.
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

saklambaç

Bir gün gece bizim mahalede austuralyalı bır kız vardı.onunla gece yarısına kadar oturmustuk.sonra saat 1 veya1.5 olmustu.yanımızda bır kısi daha vardı.o genç ebe olmustu.artık gençlar gıbı oyun yarisalim.comim mahallede bir tane ev var kapısı sur... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

beyaz ve dantelli külot...

Size başımdan gerçek bir olayı anlatmak istiyorum belki de bu sizin çoğunuzunda başından geçmiştir. Bir hafta sonu iş aradığım sıralarda iş başvurusu yapmak için internete gitmiştim. Ama iş bulamayacağımı anlayınca hüzünlü hüzünlü etrafıma bakındım a... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karimin arkadasi rita

Merhabalar ben mert. yasim 35 evliyim. size basimdan bundan iki önce geceni anlatmak istiyorum.esimin arkadasi misafirlige gelecekdi hemen hemen 10 yildir görüsmüyorlardi. Ben o kizi oldu olasi begeniyordum dogrusu balik etli dolgun gögüslü rita isim... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

18 ni doldurmamış daha bu kadarıda olmaz

Selamlar kendime ait iş yerime çalışmak için bir çok genç kız başvuruda oldu.ama içlerinden birisi daha içeriye girerken öyle bir dikkatimi çektiki düşünmeden onu işe aldım.mükemmel bir vucut ve mankenlere taş çıkartıcısına yürüyüşü beni bitirmişti.i... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sınıfımızdaki tugce

merhaba benim adım ozan.1.65 boyunda yakışıklı bir gencim.Bir gün beden dersimiz vardı okula arkadaşım selahattinle gelmiştim o zaman tuğçeyi gördüğümüzde çok seksi bir pantolon giymiş ve vücudu tam olarak belirginleşmiş onu görünce ikimizde onu sikm... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kim suclu...

Bu olay geçen yaz oldu.Bir yıl boyunca okulda yatıp keyif çattıktan sonra yıl sonunda aile fertlerini memnun etmek biraz da ortalamayı yükseltmek için sınavlara hazırlanıyordum.Bizim manitada sınavlara girince beraber sınavlara çalışıyoruz ayağına bi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

olgun dul bayan evli cikti sex hikayeleri

Merhaba ben kenan boluda yaşıyorum 27 yaşındayım.. Size basımdan gecen bır olayı anlatmak istiyorum; kayıt oldugum spor salonunda ikinci ayımı dolduruyodum, etrafımdaki guzel kızlardan kendımı alamıyodum ve bigun yine yorucu bir antremandan sora spor... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aramak lazım

Aslında yazarken sıkılıyorum ama anlatayım dedim .. Bir gün her zaman takıldıgım internet cafede oyun oynuyordum oyuna giremiyordum bende chat yapayım dedim.. Bi gençla tanıştım askerden izne gelmiş yana döne sikici arıyo kendisine ilk başlarda inan... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

eteğini kaldırdım ve.......

Merhaba, adım Onur antalyalıyım. 28 yaşında 178 boyunda sıradan biriyim yani. etrafıma pozitif enerji veririm.güleryüzlü olmayı hep sevmişimdir.neyse uzatmayayım. işyerinde çalışan bir bayan arkadaşım vardı adı hülya çok güzel olmasada harika bir vüc... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hiç bitmesin istedim

selam ismim bora antalyada kalıyorum.aşcıyım otellerde.size asla unutamadıgım bir ilişkimi anlatmak ve anlatırken tekrar o günü yasamak istiyorum.bundan 2 yıl önceydi antalyanın bir turizm beldesinde ismi bende kalsın bir otelde calısıyordum aylardan... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.