Bakire Hikayeleri kategorisi, azgın manİ ta hikayesini oku.

azgın manİ ta

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
mrh adı m poyraz anlatacğ ı m anı ma ister inanı n ister inanmayı n msn de tanı ş tı ğ ı m bir kı z aylardı r bu kı zla chat yapı yodum en sonun da kı za ç ı kma teklifi ettim kabul etti bir pastanede buluş tuk kı zı ilk gö rdü ğ ü mde bö yle bir gü zellik olamaz dedim hem fizik hemde gü zellik bakı mı ndan on numara kı zdı sarı ş ı n mavi gö zlü 1.65 boyları nda sexsi bir kı zdı ç ok beğ endim onu neyse masaya oturduk bana hiç sevgilin olduğ unu sö yledimi ben hale kendime gelememiş tim nutkum tutulmuş tu sevgilim olmadı ğ ı nı sö ylemiş tim hava dan sudan konuş urken kı z bana bu akş am evimiz boş gel bize lafları z dedi kı z gayet namuslö u tavı r sergiliyordu taki evine gidinceye kadar akş amleyin evine gittim kı z kapı da beni karş ı ladı ü zerinde sı fı r kollu bir elbise altı nda cappri ile beni salona geç irdi ve konuş maya baş ladı k konu nası l olduysa sexse geldi bana hiç milli olduğ unu sö yledi ewet olduğ umu sö yledim ben de ona sordum hiç olmadı ğ ı nı sö yledi ve birden yanı ma oturdu dudakları ç ok gü zeldi beni ö pmeye baş ladı ve penisime ellemeye baş ladı ben o ş aş kı nlı kla gö ğ ü slerine ve vajinası na ellemeye baş ladı m okadar iri gö ğ ü sleri vardı ki elimle tutamı yordum ü stü mdeki tş itü ç ı karttı ardı ndan pantolonumu ben de boş durumuyum capprisini ç ı karttı m ve kilodunu sı yı rarak amı na parmak sokmaya baş ladı m ve onu kanepeye yatı rdı m amı nı yalamaya baş ladı m bir mü ddetten sonra zevk ten ç ı ldı rtı vesikime yapı ş tı hayvan gibi yalamaya baş ladı ardı ndan kanepeye oturtup bacakları nı omuzuma atı p yavaş yavaş sü rtmeye baş ladı m bu sefer ç ok kö tü azdı keş ke bu anı bir vidyoya ç ekseydim hiç yarrak gö rmediiğ i iç in tadı na varamı yodu en sonda bir sokuş ta amı nı dipledim ozaman kı zlı k zarı patladı ve gö zlerinden yaş akmaya baş ladı ve ben soktukç a sokuyodum ensonunda orada amı na boş aldı m kı z o mutluluğ u yaş ı yı ncaarkası nı dö nerek gö tü mden yap beni dedi azgı nlı ğ ı hala devam ediyordu bende dururmuyum dayadı m sikimi gö tdeliğ ine deliğ i okadar kü ç ü ktü ki bir fı ndı k bü yü klü ğ ü ndeydi ilk sokuş umda zorlanarakta olsa sokmayı baş ardı m ve bir ç ı ğ lı k attı ki ev titredi mü kemmelsin diye bağ ı rdı ben sokup ç ı karmaya devam ediyordum ve sonunda boş aldı m ondan sonra kı zla son bikere ö pü ş ü p ordan ayrı ldı m kı zı o gü n bu gü ndü r sikiyorum ganı m her sı kı ldı ğ ı nda bana gelince her halde okadar gü zel bir kı zı nası l mest ettiğ imi merak ettiniz ben 178 boyum 65 kilo karizmatik bir gencim 18 yaş ı mdayı m ve ç ok yakı ş ı klı yı m bana hayı r diyebilecek bir kı z ç ı kmadı henü z benle buluş mak isteyen kı zlar msn sadece kı zlar msn eklesin..........
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

chatte tanışdık

Selam adım batuhan 2003 senesının yazıydı evde canım sıkılıyor zaman gecırmek ıcın nete gırdım ve bır chat sayfası acdım aklımda cınsellık hıc yoktu tamamen can sıkıntımı gıdermektı takı onunla yazısana kadar onu adı melek selamlasmanın ardından nerd... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

buseyi fena si

sLm ben tekin yazdıkLarım tamamen gerçek okulun son haftalarıydı artık sınıfa fazLa gelen giden yoktu sadece benLe buse geLdi buse çok feNa kızdı heLe giydiği etek beni fena haLde azdırıyordu. dewamLı muhabbetimiz wardı uzun boylu fiziği düzgün bi kı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yırt artık zarımı

Merhabalar benim ismim haluk İstanbul da yaşıyorum, bir çok insanın yakışıklı bulduğu 30 lu yaşlarda bir erkeğim.Bundan önce dul bayanla olan anımı nyazmıştım .Şimdi size anlatacağım tatlı ve iç gıcıklayıcı anım,bundan çok kısa bir süre önce,aniden h... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

izmirli çift harikaydı

slm arkadaşlar hikayem bir hafta önce gerçekleşti ismim serdar bursada oturuyorum nette hikayeleri okurken bir hikaye dikkatimi çekti altında adresleri ekliydi merak edip ekledim bir gün sonra msn de karşılaştık önce biraz konuştuk ben hala inanamıyo... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

becerildim

Ben 19 Yaşında Güzel ve Sexy Bir KızımKomşumuz Berk evde Tek Yaşıyor ve bende 2 tane Kız Arkadasımla yaşıyorum2 arkadasım Alış verişe çıkmıştı bende evde tek idim berk bizim kapıyı caldı bende buyur ne oldu dedim bana seni sike bilirmiyim dedi bende ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yanlislikla oldu askim

Ben 19 yasında uzun boyLu bir deLikanliyim bırgun yasadıgım sehırden baska bi sehirde yasayan bi kiz arkadas edindim bir gun bulusmaya karar verdik O ebı hıc gormemıstı sadece teLefonda Konusurduk o bana bı kac kez resımlerını gormustum O yuzden bırb... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

nazan

SLM BEN BURSADAN EMSAL BU HİKAYE SUPER BENIM ÇIKTIGIM VARDI NAZAN BİR GUN BİRLİKTE OLMAYI BENLE KABUL ETTİ BULUŞTUK VE HEMEN USTUME ÇIKTI YAPOALIM SU İŞİ DEDİ BEN HEMENB AGZINA VERDİ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

muhteşem yeliz

Merhaba, siteyi uzun zamandır takip ediyorum. Burda gerçek olduguna inandıgım bir çok hikaye okudum. Elbette aralarında tamamen uydurmalarda var. Ancak benim anlatacağım hikaye tamamen gerçek, yaşanmış ve yaşanmakta olan bir hikayedir. Elbete burda k... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yengemi ben düzdüm

Merhaba arkadaşlar bu ilk hikayemde yengemi nasıl becerdiğimi anlatmak istiyorum sizlere ben 17 yaşında 1,77 boyunda 60 kilo ağılığında bir gencim bu olay yaz tatilinde başımdan geçti.beno zaman 16 yaşındaydım.o gece rüyamda yengemi gördüm yengemin a... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sexi kuzenim

size baş ı mdan geç enleri harfi harfine anlatacağ ı m ben 25 yaş ı ndaı m sizel 7 yı l ö nce 18 yaş ı mda geç en olayı anlatcam bir gü n halamı n kı zı bize 1 haftalı &#... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.