Bakire Hikayeleri kategorisi, azgı n kanqalar hikayesini oku.

azgı n kanqalar

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
slm bn serkan ... size hikayemı anlatacaqı m .... bir qun yası n dı e akadasmla bakkala qı dı oduq sokaktan qecerken busrayı qorduq piş ş tt nereye qı dı onuz dedı bı zde bakkala qı dı yoruz qel katı l istersen dedı k olur dedı ... kı z coq quseldi dekoltelı elbı se qı ymı stı qoquslerı ortadaydı baka baka azmı stı m ... bı tane bı nanı n kapı sı acı ktı eskı qunlerı hatı rlı omusun dedı m ewt dedı bı daha deneyelı m mı dedı m olur dedı yası n arkadasmda kapı yı qozetlı odu bı z kı zla ç atı ya cı ktı q yawas yawas opusmeye basladı q bnm ellerı m onun dı rek qotune qı ttı busrada bnm 17 cmlı q yarraqı mı ellı odu ...delı qı bı opusmeye basladı q daha faazla dayanamayı p soymaya basladı m qoquslerı nı yalı odum kı z resmen kendı nden qecmı stı qoquslerı nı yalarken bı taraftan amı nı ellı yordum ... amı nda bı ı slaklı q hı ssettı m bosalmı stı ..kafası nı eğ dim bnm yarramı yalatmaya basladı m cı lqı n qb yalı yordu sonra kı zı n kilotunu cı kartı m amı na yawas yawas sokarken sessizce inliyordu bı rden bı kokledı m bı cı qlı k attı susması ı cı n ağ zı nı tuttum bana bı ras yawas ol acı tı osun dedı tmm dedı m snra yawas yawas tekrar sokmaya basladı m dayanamayı p bı daha kokledı m bu sefer qı ne cı qlı k attı hadı bı daha dı e seslenı yodu tekrar tekrar kokledı m sonra qotune sokmaya basladı m daracı q qotune kocaman tunel actı m soktukca ı nlı yordu bu sefer qotune bosalmı stı m sonra qoquslerı n arası ndan 31 cekmeye basladı m hadı bnı bosalt dedı m kı z tmm dedı we bosaltmaya basladı .. kı zı n tekrar amı na sokmaya basladı m .. snra yası n arkadası ma sı ra qelmı stı sonra o sı kmeye basladı coq zewklı ydı we bos olduqca sı kı sı oduq busrayla we hala dewam edı orrr .........
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

kı zlı ğ ı nı bozdum

merhaba yarisalim.com ü yeleri ziyaretç ileri hemen hikayeme ben 17 yaş ı nda yakı ş ı klı bi gencim bi gü n evimde bilgisayarı mı n baş ı nda otururken bi msj geldi ve numarayı tanı m... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

nazan

SLM BEN BURSADAN EMSAL BU HİKAYE SUPER BENIM ÇIKTIGIM VARDI NAZAN BİR GUN BİRLİKTE OLMAYI BENLE KABUL ETTİ BULUŞTUK VE HEMEN USTUME ÇIKTI YAPOALIM SU İŞİ DEDİ BEN HEMENB AGZINA VERDİ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

müşterimin arkadaşı dul tülay

slm arkadaşlar ben bu siteye uzun zamandan berli takılıyorumadım tam olarak yazmiycam yaşım 27 burası küçük bi yer oldugundan dolayı nolur nolmaz diye yazıma başlamak istiyorum ben market iş yapmaktayım bir gün arkadaşımın çok seksi bi hanımı ebruya ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kız arkadasımın teyzesinin kızını siktim

SELAM ARKADAŞLAR bu yaşadıklarımı sizlerle paylaşmaktan keyif alıyorum birgün bir kızla tanıştım kız kuafördü ciddi ciddi cıkmaya basladık birgün beni ailesiyle tanıştırmak icin evlerine davet etti ve bende evlerine gittim kız arkadasımın evlerinde i... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk aşkım (ilk sikişim)

merhaba ben özer sıze basımdan gecen bır hıkayemı anlatmak ıstıyorum. bundan tam bır ay once bır kızla tanısmıstım ama teklıf ondan gelmıstı bellıkı bana aşıktı her ıstedıgımı yaptırabılırdım ama o kadarda acele etmeye degmez dıye dusundum ne de olsa... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

adım daniela ne kadar büyüğünü içime alabilirdim?

Ben Daniela. Sarışın, yeşil gözlü, portakal büyüklüğünde göğüsleri olan genç bir kızım. İsviçreli bir aileyiz. Zürich’te oldukça mutlu bir yaşantımız var. Okullar yaz tatiline girdiğinde her yaz olduğu gibi annem ve babamla çiftlik evimize doğru yola... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ç ok iş temiş tim

....ç ok hayalini kurduğ um ç ok arzu ettiğ im komş um.birbirimizi sanki istiyorduk samimi olarak birbirimizle karş ı laş tı ğ ı mı z zaman konuş uyoruz.birde konuyu kendisine aç abilsem.h... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk göz ağrım

merhaba değerli site okyucuları adminleri ve müdavinleriAnlaşıldığı üzere burda gerek yaanmış olan ve gerekse hayalinde canladırarak hikayesini yazan bir çok kişi olduğu gibi bende nacizane bir iki hikayemi eklemek istedim ve ekledimde..Ben Haluk 35 ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karım mervenin tatlı amı

|adım şahin karımın adı merve.karım 1.65 boyunda ela gözlü sarı saçlı ve 65 kiloda dünyalar güzeli bir kadın.sizlere karımı nasıl siktiğimi anlatıcam.bir pazar günü karımla alış verişten döndük eve geldik karım hemen boynuma sarıldı.ben dur çokmu azd... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

uzun soluklu

Merhaba yarisalim.com okuyucuları sizlerle bende bir hikaye paylaşayım... başlığım uzun soluklu dedim çünkü iki -üç yıl süren bir ilişkidir.partnerimle önceleri internet cafede tanıştım telefonumu verdim kendisine ummadığım bir zamanda arayarak sohb... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.