Bakire Hikayeleri kategorisi, ateş li komş um hikayesini oku.

ateş li komş um

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
Adı m azad bursada yaş ı yorum yeni taş ı nmı ş tı kbursaya.ama komş uları m ç ok gü zeldibende bekar oldugum iç inboş vaktimi koş u yapmaya giderdimsabah sabah bir gü n sabah yine koş madan gelirken komş um fatmakapı da dikilmiş ev sahibine gidecek amadı ş kapı kapalı ydı giremiyrduiç erikapı yı aç tı mö nden ben girdimoda arkamdan geliyorduben hemen bizim kapı yı aç tı mfatma bizim kapı nı n ö nü ne geilir gelmezhemen kolundan tuttugum gibi bizim eve attı mne aypı yorsun demedenhemen yere yatı rı p dudakları na yapı ş tı mayagı mla kapı yı kapadı mfatma dur yapma diyordu sessizcebende artı k durmuyordumsoyundukikimizdeç ı rı lç ı plak kalmı ş fatmanı n bembeyaz bir teni vardı ufacı k gö gü sleriharikaydı ç ocugu olmadı iç in amcı gı daracı ktı neyse yatak odası na geç tikbaş ladı k fatmayala ddak dauga ö pü ş meyeben aş ş agı dogru inmeye baş ladı mufacı k gö gü sleri yalamaya baş ladı mhepsi agzı ma giriyordufatma iyice tahrik olmuş saç ları mı ç ekiyorduben gö beginin deliginden aş ş agı ya dogru inmeye baş ladı m ammı nı n etrafı alev gibi yanı yordudilimi gezdiriyor am dudakları nı diş liyordumdilimi ammı nı n iç ine soktugumda sanki dilim yanacaktı sandı mfatma ahahlar oflarlaagzı ma boş aldı ben durmuyorum hala ammı nı diş liyoriyice tahrik ediyorumdum fatmayı fatma rahatladı ktan sonra ben ayaga kalktı mfatmayı da kaldı rdı mbu kez yarragı mı fatmanı n agzı na verdimagzı ufacı k oldugu iç in yarragı m zorla agzı na giriyordubogazı na kadar sokup ç ı kartı yordumyarragı mı fatma ç ı ldı rmı ş tı bukadar tatlı olurmu diyordubanabende hemen 69 pozisizyonuna geç timben onun ammı nı gö tü nü yalarken oda yarragı mı yalı yordu(geç boş alı rı m)fatmayı dü zeltimyarragı mı n ü stü ne oturtumfatma ammı okadar ufaktı inanı n soktugumda kan geldiyanları ndafatma zorla yarragı mı iç ine aldı amanası lbagı rı yorduç ı kardiyeben ince belinden kavramı ş ç ekiyordum kendimekö kü ne kadar soktuktan sonra bir mü det bekledikama iç erden rahmine degiyorduyarragı mfatma boş alı yordubaş ladı yarragı m ü stü nde ç ı lgı nca sallanmayabende yavaş yavaş gidip geliyordumfatmı n spermleriyle am iyice yumuş amı ş tı ben hı zlanmaya baş ladı mfatma bagı rı yorduç ı ldı rı yorduhemen ç evirdimdomalttı mbaş ladı m arkadan ö ne girmeyefatma baş ı n yataga bastı rmı ş yorganı nerdeyse parç alayacaktı ben de elimle gö t deligini ı slatı yordumarada tü kü ü kü rü k sü rtü yordumgö tü nebenim muhalefet o kadar bü yü ktü kifatma bir kez daha geldiyarragı m heop fatmanı n spermleriy bem beyaz olmuş tuben gö tdeligine sokacam ama nası lsokacam onu merak ediyordumgö tü iyice yumuş atı ncaammmı na gidiip gelmeye baş ladı mbirden ç ı kardı markaya bi dayadı mlap diye girdifatmabagı rı yorgö zlerinden yaş geliyordu
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

otobüsdekı türbanlı ve dewamı

slm ben kocaelınden 1.78 boyunda 85 kılo 19 yasında yakısıklı gencım bu olay daha dun gercklestı dun aksam otobuse bındım cok kalabalıktı arka taraf oldugu ıcın bayagı sıkısıktı bır turbanlı bayan onumdeydı oda 1.70 boyunda hafıf kıloydu neyse yola d... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bir zamanlar bakireydi

|slm.ben eskişehirden faruk.bu yıl orta 3e geçtim.seex konusunda herşeyi biliyorum.ve sevgilim tuba ile sex yapmak istiodum.onu annemlerin olmadığı bi gün eve film izlemeye çağırdım.filmin adı halkaydı.ikinci cdsini ise porno olarak koydum.o bunu gör... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

selinle seks

Adım Selim, 50 yaşındayım,dükkana devamlı gelen Selin mükemmel vucudu olan meraklı ve gençliğin verdiği heyecanla dolu bir kızdı,yüzü çok güzel olmasada benim için bulunmaz bir çıtırdı,herçeyi merak edip ailesinden gizlice denemeyi istiyordu,muhabbet... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

titreyerek boşaldım

Herşey sıcak bir yaz günü başladı. Staj yapıyordum, Çalışmakta olduğum masadan başımı kaldırdığımda camla ayrılmış olan yan odada TATLI KIZın masaya abanmış birşeyler baktığını gördüm. Üstündeki tişörtün geniş yakasından sütyeni ve göğüsleri görünüyo... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kuzenim zehrayla

Selam hala kızı zehra 19 yaşında Kayseride yaşayan alımlı bir kız, evlerine ziyarete gittim. bir şeiklde evde baş başa kaldık.televizyonda bir filmde öpüşme sahnesi vardı. Ben bakarken zehranın bana baktığıı fark ettim. Bir anda göz göze geldik. İste... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aldızım gül

SELAM BEN ADANADAN MURAT BİR BALDIZIM VAR ÇOK GÜZEL VEDE SEKSİONUHEP HAYAL EDİP EŞİMİ SİKİYORUM AMA BİR TÜRLÜ ONA AÇILAMIYORUMBİR GÜN EŞİM BAHÇEYE GİTTİ VE ARDINDAN BALDIZIM GELDİGELİR GELMEZ BENİMKİ DİMDİK OLDU ABLAM EVDEMİ DİYE SORDU BENDE EVET DED... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tadına doyum olmayan harikalar...

olay ben daha üniverstenin 2. sınıfındayken cereyan etti.finaller bitmiş ben memlekete izine gelmiştim aslında bi kaç gün durup izmire geri dönecektim bilirsiniz izmirin kızları meşhurdur.yani köy gibi bi ilçe de kaç gün dayanabilirdim...Ama ilde hen... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

köydeki sevdiğim meltemle fantastik bir gece

|merhaba ben Fatih 22 yaşında uzun boylu ve yakışıklı olduğum herkes tarafından sölenen biriyim.Size anlatacağım olay 2000 yılının şubat ayında başımdan geçti.Kız arkadaşım meltem çok güzel ve 1.70 boya sahip dik duran memeleri ve poposuyla harika bi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

mehtap ay gibi dogdun geceme

selam size gecen hafta yasadıgım bi olayı anlatmak istiyorum. ankarada yaşıyorum 24 yaşındayım.o gün iş çıkışı işyerinden arkadaslara gittik gece 11.30 a kadar oturduk. benim sakallar uzun duş almam gerek kıyafetleri değiştirecem söylene söylene kend... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

önce acı sonr haz

18 yaşnda üniversiteye hazırlann bir kızm fiziğim çok düzgn zn boylu esmr biriym özel bir dersaneye gidiorm hergün sabh beni evmden alıyor ve evime bırakılıyorm ve inanılmaz yakışıklı bir servisçim var kasları ve vücudu okadr sexsi ki anlatamam evimi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.