Bire Bir Hikayeler kategorisi, aslı İ le hikayesini oku.

aslı İ le

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
Slm ben Kayhan. Sizlere internette tanı ş tı ğ ı m ve ismi Aslı olan 21 yaş ı ndaki sarı ş ı n bir gü zelle yaş adı kları mı anlatı yorum.Yaş adı ğ ı m her ş ey gerç ektir,bazı ları gibi hayal kurup yazmı yorum.Standart ü ye olduğ u iç in mesaj gö nderememiş ve bana ö pü cü k yollamı ş tı .Ben de kendisine mesaj attı m ve msn ye davet ettim.Msn de ve telefonda konuş tuk.Bu bayan muhasebe bü rosunda ç alı ş ı yor. Birgü n Kadı kö y’de yemek yedik ve sonrası nda evime davet ettim.Oda kabul etti.Evde ş arap ikram ettim,slow bir mü zikle dansettik.Ç ok romantik bir ortamdı .Belli etmiyordu ama alev alev yanı yordu.Ben ise eş imden 5 ay ö nce ayrı lmı ş tı m ve ç ok doluydum.İ ş ve sosyal ç evremde bayan arkadaş ları m olması na rağ men değ iş iklik cazip gelmiş ti ve buraya ü ye olmuş tum.Dans sı rası nda ö pü ş meye baş ladı k.Dudakları ndan ince boynuna,gö ğ ü slerine indim,ö ptü m okş adı m ve uç ları nı emdim.Nefesi sı klaş tı sonra aş ağ ı ya karı n kasları na indim.Oradan da kü loduna,bal kutusuna ( amı na). Amı sı cak ve ı slaktı ,kü lodun ü zerinden ö ptü m ve ç ı kardı m.Dilimi amı na değ dirince ohhh dedi.Ç ok azmı ş tı m. Ve amı nı n heryerini yaladı m,dilimi iç ine soktum ve klitorisini emdim. Ç ı ldı rdı boş alacağ ı m dedi. Bekle dedim ve 20 cm’lik muzumu (yarağ ı mı ) ona sundum. Yaladı kç a irileş ti.Biraz acemiydi ama sı cak dudakları beni deli etmiş ti.sonra ben amı na indim tekrar ve yarağ ı mı dayadı m. Bakireyim dedi. Dedim o zaman oral devam edelim yada arkadan yapayı m.Hayı r dedi senin olmak istiyorum. Bende ö nce baş ı nı sonra tü mü nü soktum. Yü zü buruş tu ve kan geldi.Gerç ekten bakireydi.Dedim ara verelim.Devam et dedi ve bende pompaladı m derinlere kadar. Sonunda ç ı ğ lı k ç ı ğ lı ğ a boş aldı k. 4 saat birlikte olduk ve denemeğ imiz ş ey kalmadı .İ ki ay kadar gö rü ş tü k ve o ailesiyle İ zmire taş ı ndı . Ç ağ ı rı yor ve ilk fı rsatta gideceğ im. Eğ er benimle ç ı lgı n sex yapmak isteyen bayanlar varsa msn :
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

serdar ın yarağı

... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bakışlarımla yedim

18 yaşında oldukça yakışıklı düzgün vücutlu bir aseksüelim.genelde sex`e önem vermem ve sadece duygusal ilişkilere yer veirim.kızlarlada aram çok iyidir.istanbula tatil için gitmiştim.en yakın arkadaşım oradaydı ve biz onla gay barlara takılmaktan ço... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

rehberklikogretmeni

1195 yılının bonbahar ayı idi okulumuza tayin edilmişti erbalı rehberlikçi çok güzeldi yemeğe çıktık biraz içtik dönerken biralarımızı almıştık arabanın içinde biraları içerken sevişmeye başladık yarağı amına geçirdiğimde araba sarsılıyordu sanki kız... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

caniminsikintisini gecirdi hikayeler

çok kötü bir gündü canım sıkılıyordu.arkadaşıma gttim bana canımım sıkıntısını götürecek bişe diyecekti bi an bana amını açsana dedi bende olur dedim baktı ve emmeye başladı öle bi emiyoduki çok lezzetlimiş gibi daha sonra beni soyundurdu memelerimi ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

hayatimin en guzel olayi hikayeler

O gün daha saat çok erkendi sevgilim olan merveyi alıp kendi evimize getirmek istedim ama malesef onu buraya getirmem zor olacak gibiydi kız çok nazlı yaw.ama sonunda başardım ona yalan söledim ve dediki merve seni annemle tanıştırmak istiyorum dedim... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bakire rehberlikçi

Evt.Bu hikayem sex deneyimlerimden en ilginç olanı .Okulun sonlarına doğruydu ve okulda pek kimse yoktu.Sınıflar neredeyse bomboştu. Bende öğretmenler tuvaletine    indim ve 31 cekmeye başladım.Birden rehberlikçi duygu hocamız içeri daldı v... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

camdan bakarken

Geçen sene fen lisesi sınavları bitmiş hazırlık başlamıştı. İkinci dönem bitmiş karneler alınacaktı. Son hafta hocalar ders işlemiyordu. Herkes dünya kupası maçlarını izliyordu. Bazı kızlar da erkeklerle oynaşıyorlardı. Bizim o gün beden eğitimi ders... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

gül ıle arabada

Merhaba arkadaşlar ben Almanya dan Carbon Sizinle bir hikayemi daha paylaşmak istiyorum.Bus siteye yazdığım bir hikayaden sonra bana mail atan    Gül isimli bir kızla yazısmaya başladım. Gül benim kaldığım şehre yaklaşık 200 km mesafede yaş... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

gönülle sexs

Merhaba sevgili okurlar. Ben 26 yaşında İstanbul da oturan, kumral, açık kahverengi gözlü, 74 kilo, sağlıklı, 24 ayar takılan bir    gencim. güzel bayan ve kızlarla beraber oluyorum fakat belli bir ilişkiden sıkıldığım için farklı bayanları... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yengemle abimden intikam aldık

askere gidecektim biraz tatiliyi gelir diye abimleri ziyarete gittim..abim kendine fıstık gibi genç bi kadınla evlendi ben tatilde olduğun için orada kaldığim süre içinde geç kalkıyor ve gezip tozuyordum.. bi sabah yine aynı kalktım evde yengem tek a... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.