Bakire Hikayeleri kategorisi, arkadaş ı m mine hikayesini oku.

arkadaş ı m mine

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
ben ben 28 yaş ı nda yakı ş ı klı bir gencim mine adı nda esmer gü zeli bir arkadaş ı m var. mineyle ç oğ u zaman buluş ur konnuş urduk ama aramı zda hiç cinsellik gecmemiş ti bir gü n mine beni evine yemege cağ ı rdı bende gittim yemeğ imizi yedik ve film izlemeye baş ladı k korku filmi koymuş tuk izliyoduk ve mine bana doğ ru yaklaş maya baş lamı ş tı korkmuş tu heralde bende bundan gayet hoş nuttum ve benim alet kalkmı ş tı aklı ma biş eyler geliyodu amam cesaret edemiyordum filim bitmek ü zereydi ya ş imdi ya hiç ti ve elimle bacakları okş amaya baş ladı m mine bana baktı korkmuş tum ama korktuğ um gibi olmadı ğ ö ğ ü sleri okş amaya baş ladı m filim bitmiş ti ö pü ş meye baş lamı ş tı k ı ş ı kları kapattı k yatak odası na gectik mineyi soymaya baş ladı m ö nce ü stü ndeki penyesi cı kardı m beyaz sü tyenini cı kardı m harika gö ğ ü sleri karş ı mdaydı altı nda kot vardı beni dü ğ melerini actı m sı yı rdı m beyaz dantelli kilodu karş ı mdaydı elimi soktum amı nı okş amaya baş ladı m ı slanmı ş tı okş amaya devam ettim ve mine inlemeye baş lamı ş tı oda beni soydu ikimizde cı plaktı k ve azı na vermek istedi ama alamam dedi ama cok istiyordum sacı ntan tuttum ve agzı na alet verdim biraz zorladı beni ama alı ş mı ş tı artı k harika yapı yodı 10-15 dak yalattı m artı k zevkı n doruna gelmiş tim boş alı yodum aleti ağ zı ndan cı karmak istmedim ve boş aldı m agzı spermle doldu birazı nı yutmuş tu ve kuscak gı bı oldu sonra amcı ğ ı nı yalamaya baş ladı m sı rada amcı ğ ı vardı sı rı sı klam olmuş tu sikimi tam sokuyordum olmaz dedi ş ası rmı ş tı m bakire olduğ unu biliyodum ama sorun olcagı nı tahmin etmemiş tim ben hemen gö tü nü gö zü me kestirdim sikimi gö tü ne sü rtmeye baş ladı m alı ş rı rı yodum ama nafile girmiyodu daha gö tü ne hiç yarak girmemiş ti sonra krem aklı ma geldi krem sü rdü m biraz iç ine doğ ru yol alı yodumki mine acı yo diye bağ ı rı yodu ama dinlemedim ve yü klendim baş ı nı soktum ve kö kledim artı k sikim gö tü nde idi gidim gelmeye baş ladı m mine acı yı ve zevki yaş ı yodu ama artı k aletime alı ş mı ltı 20 dak falan gö tü nü siktim ve gö tü nü n iç ine fı ş kı rdı m sonra mineyle oturduk mine ağ lı yordu ben bunu nası l yaptı m diye benimse aklı m amı nda idi kı zlı gı nı istiyordum benim olmalı ydı saat ilerledi mine banyoya gitti aklı ma yine cinlik geldi ce banyoya daldı m elerini baglsdı m mine ne olur yapma diyordu ama benim olcaksı n baska caren yok dedim ve sikimi amcı ğ ı na dayadı m yü klendim mineni cı ğ lı yla birlikte kan damlamaya baş ladı mine aglı yordu bense ona sahı p oldugum iç in mutluydum artı k yol acı ktı ve sokup cı karmaya baş ladı m minede kabullenmiş ti ve zevk almaya baş ladı bende ö nceboş aldı bende 5 dak sonra boş aldı m ama amı nı n iç ine artı k olan olmuş tu be sabaha kadar 3vefa daha amcı ğ ı ndan siktim gö tü nden istemedi artı k benim karı m olmuş tu sonra artı k fı rsat bukdukca sikiş iyoruz ama amcı ğ ı na boş almak yok cü nkü bir genç aldı rdı k ikinci olması n hoş kl
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

ankara istanbul tren yolculuğu

sincandan kuşetli yatklı bilet aldım.trene bindim hemen ilk işim yerime yerleşmek oldu sonrası canım çok sıkılıyordu restorana geçtim.3 tane bira içtim kafam çakır olm... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

harikagündü kantinde

slm başımdan geçn oly tamamen gerçektir. 3 yıldr ciddi düşündüğüm bi kız arkdaşım var. onun arada tartışrız tabi hemn onun arkdaşaları aramızı yapar. bir gün sibel yine kız arkdaşaımla aramı yapmak için yanıma kantine geldi ben oldum olası kantini se... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sefa beni cok kötü sikti

KENDİMİ TANITMAYI SEVMEM AMA YİNEDE SÖLEYİM ADIM SEMA SEFA İLE COK İYİ BİR DOSTLUGUMUZ VARDI BİRGÜN EVİMDEN ALMAK ÜZERE EVİME GELDİ ARKİNİN DOGUM GUNUVARDI ONA GİDİCEKTİK. SONRA GELDİ BENİ ALDI VE GİTTİK ORDA DELİ GİBİ İÇTİK EGLENDİK VE EVE DÖNÜYORDU... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

dayı kız bir afet

Selam millet ben murat 23 yaşındayım bundan üç sene önceki hikayemi anlatıyorum dayı kızı ile o evlenmedenaramızda birşeyler geçmişti o evlendi bigün bize gelmişti og... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yengem kara amı

ben cem yası m 17 yengem ı se 5 genç anası yengem bı rgun yangem gule gı ı tı m yengemı n karsı nda oturuyordum baktı mgı ne yengemı n altı nda hec bı rsey yok abı mle sex yapmı ş l... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bakireydim ve ali benimle ilişki kurmak istiyordu

Merhaba, benim adım Papatya. Hafta sonu,üç dört yıldır görmediğim, geçenlerde karısı doğum yapan ama benim doğum evinde ziyarete fırsat bulamadığım kuzenim Tuncay ’a telefon ederek kendisini görmek ve doğum hediyesini vermek için ziyaretlerine gelip ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

denizli

SELAM ARKADAŞLAR UZUN ZAMANDIR BU SİTEDEKİ HİKAYELERİ OKUYORUM GERÇEKTENDE ÇOK GÜZEL HİKAYELER VAR SİZE ANTACAĞIM HİKAYE TAMAMEN GERÇEKTİR BEN DENİZLİDE KAMUDA ÇALIŞIYORUM VE YANLIZ YAŞIYORUM YAŞADĞIM İLÇEDE NE YAZIKKİ NUFUSUN AZLIĞINDAN DOLAYI KİMSE... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

komsumun karısını sıktım

selam dostlar benım hıkayem de koyde gecıyo ben zoguldak ılı devrek ılcesı karakoclu koyunde oturan bır gencım 1.87 boyunda 75 kıloda esmer yaagız bı delıkanlıyım bu arada yasımda 26 oldukcada yakısıklıyım bunuda koz olarak kullanıyorum bırgun yıne k... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ögrencilerimin hayali

Öğrencilerin başta okul sıraları olmak üzere öğrenci arkadaşları ve öğretmenleri ile girdikleri ilişkileri konu alarak oluşturulmuş olan liseli porno larının çeşitliliğine inanamayacaksınız. Öğretmen masası üzerinde ya da okul sıralarında yer alan bu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

adını sen koy

Adim sinan ank 28 yaş...bu olay gecen sene arabam ile tunalı hilmide dolasırken karısıdan karsıya gecen lise bir kızla yasadım adı berna arbaya davet ettim kabul etti onunla aksam saatleri idi arbada oturup konusmaya basladık megerse bizim liseli man... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.