antalya olimpus genç lik kampı

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
22 yı llı k murat ben hikaye 19 mayı s gü nü oldu antalyada olı mpus denilen yerde olı mpusta her sene 19 mayı sta genç lik eylencesi olur. bende 19 mayı sta o eylenceye katı lmak iç in atladı m arabama gittim olimpusta agaç evler felan tamamen dogal bir yer gü zel mekanlar var oranj denilen bir yere gittik ortam sü per hep genç ler var neyse hava karardı atesler yakı ldı gitar calı nmaya basladı ates etrafı nda toplandı k ortam sü perdi iç kiler su gibi akı yordu biz iki arkdas gittik. neyse sarkı lara eş lik ediyorduk iç iyorduk ortam sü perdi bi ara birinin baktı gı nı fark ettim bi kı z iç miş gö zlerle kaç amak kacamak bakı yordu bende ona bakmaya basladı m oda 4 arkdası yla gelmiş neyse kesismeye basladı k. bu sendeleye sendeleye kalktı bende biraz bekledim arkdasları kalkmadı . bende ardkası nda gittim agaç dibine gitmiş kusuyordu. iyimisiniz diyerek yanastı m cok iş miş gü lü yordu iyimisinz diyordum bende sonra dü ser gibi oldu tuttum bü nyesi kaldı rmamı s galiba tesekü rler dedi bende ö nemli degil dedim ben aslı dedi bende murat memnun oldum dedim isterseniz kahve felan iç elim acı lı rsı n dedim olabilir dedi bir kahve istedik iç meye baladı gü lü yordu sü rekli arkdasları nı n yanı na gittik bende destek olup arkdasları nı n yanı na oturttum sonra bende yanı na oturdum onlarda leyla olmustu aslı omzumda sı zdı ardasları sarhoş tu ama yakta durabiliyordu sonra kaldı rdı m agac eve kadar eslik ettim arkdasları da ayakta zor duruyordu yataga yatı rdı m malum mayı s hava biraz sı cak yatakta yarı uyanı k bir sekilde yatı yordu bende dayanamadı m bacakları na dokunmaya basladı m ne yapı yorsun ya diyerek gü lmeye baladı bende gü lü nce cesaret aldı m dudakları ndan ö pmeye baladı m gö zleri acı ldı bı r aanda baktı bana sonra karsı lı k verdı opmeme bende operken elimi daldı rdı m arkdası na deligine kadar attı m elimi sonra yavas yavas soymaya basladı m beyaz bir vucudu vardı pü rü zsü z boynunu opmeye baladı m tahrik oldu ama tam anlamı yla kendinde degildi aletimi cı kardı m yarı cı plak kaldı m oda yarı cı plak kaldı yanı na uzandum aletim ile amı na yü klendim bakir degildi ah dediyini duydum sonra gü lmeye basladı tekrar tam bosalacakken cı kardı m sonra arkdaya yö neldi kendini sı kmı stı giremedim one tekrar girdim dı sarı ya bir posta attı m sonra vucudunla oynaya oynaya uyudum sabah kalktı gı nda ne oldu bana ya dedi gü naydı n canm dedim gece cok iç tin dedim bende gelip seni yatı rdı m dedim ü stü ne bakı nca gü lmeye baslladı sonra yaklastı m dudakları na yapı stı m biraz ö pü ş tü kten sonra beraber kahvaltı ya gittik antalya olı mpos genç lik kampı cok hareketlidir beklerim antalyada yası yorum ilgilenen bayanları beklerim gü zel bir tatil gicire biliriz iletiş im saglaya bilirsiniz hersey gizili kalacak kü ç ü k bir kacamak
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

ah nesli ah

slm ben mustafa fazla uzatmadan konuya geleyim bizim apartmanda benden bir yas buyuk neslihan adinda biri var ben neslihanni nezaman gorsem benim sik hemen kalkiyordu bigun kapi caldi acdim neslihan buyur nesli dedim bilgisayarda isim var bende tamam... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bakireliğimi 44 lük amcaya verdim

merhaba ben melek 18 yaşınadyım birgün öğlen okuldan çıktık arkadaşlarla eve gidiyorduk tam mahlallemize gelmişken bizim mahallede oturan 44 yaşındaki ahmet amca camdan melek diye seslinip kızım bakkaldan bi ekmek al bakkala söle ben vereceğim parası... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

reyyanla fantazı

Merhabalar.ben 23 yasında yakısıklı atletık yapıda izmitte oturan bır gencım.bundan 1 yıl once reyyan la tanısmıstım.msn de telefon numarasını almıstım.kız benım memleketımde bızım komsu koydendı.telefonla aradıgım ılk gece uzun uzun konustuk bırbırı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sıcacık amcığı vardı

merhaba arkadslar ben bu bu siteye yeni üye oldum.. izmirde oturuyoran19 yaşinda esmer 1.80boyunda bir delikanlıyım..lafı uzatmıyım hikayemi kısa ve öz anlatcağım.. hikayem yaklaşık bir yıl önce başımdn geçti...ben kemer altında çalıstığım için gecen... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ilk sikişiydi

slm ben günay size 2 gün önce başımdan gecen olayı anlatacağım asya diye bi arkadaşım vardı onlara gidip gelirdim birgün asya beni aradı ve açilen yanına gelmemi istedi bende bi telaşla arabaya atlaıyp gittim zili caldım baktım asya kapıyı actı ne ol... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kendini bana sundu

Selam Aldatanlar okuyucuları..sizlere gercek bir anımı anlatacagıyarisalim.comanıp inanmak size kalmıs..ben Murat 30 yasında esmer kilolu bir erkegim..cevrem tarafından cok sempatik bulunurum..kız kardesimin bir arkadası var ismi aylin kardesimle bize gelip g... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Üst üste yakalandık

Evet uzun süreden beri yazmıyorum neyse çekirge gibi bir yarrak yedim iki derken üçüncüsünde yakalanıyordum.bu olay 3 ay önce oldu çok amıştım evlenen eski tokmakcımın hanımı yanında değildi ee adam alışkın sevişmeye ihtiyacı vardı ama beni istemiyor... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

bakire serap

|Selam sizlere yaşanmış bir hikâyeyi anlatmak istiyorum. Olay üniversitede geçti. Sınıfımızda çok tatlı bir kız vardı, adı serap, vücut ölçüleri harikaydı. Onunla ilk görüştüğümüzde sanki elektrik almış bir şeyler hissetmiştim. Sınıf arkadaşlığımız s... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

camdaki bakire

Sıcak bir yaz günü bizim evin balkonunda oturuyordum. Evimizin karşısındaki evde 3.katta hasta olduğum bir kız vardı. O balkonu yıkıyordu. Onu izlerken birden dikkatini çektim herhalde bana baktı güldü bekle der gibi işaret edip içeri girdi. Biraz so... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Kuzenimin O Şişmiş Amı

Kuzenim benden 2 yaş büyük dolgun poposu ve iri göğüsleri var.Bizde yatmaya gelmişti tam karşiki yatatkta uyuyacaktı ailemiz uyumuştu. ve arada bacaklarını bacaklarımın üstüne koyar bazende götünü sikime deydirirdi.Yatmadan önce biraz konuşabilirmiyi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.