aldatmanın bedelİ ö detİ rdİ m

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
SLM ARKADAŞ LAR BENİ İ ST DEN SENE 2007 DEYDİ Fİ Lİ Z Dİ E Bİ R KIZLAN MSN DE TANIŞ TIM 1 SÜ RE SONRA MSN DE Ç IKTIK Hİ Ç REELDE BULUŞ MADIK Ç Ü NKÜ BENİ HEP Ç OK SEVİ YORDU AMA BULUŞ MAYA GELMİ ODU BENIM BAŞ KA ARKADAŞ IM MURATLANDA AYNI ZAMANDA Ç IKIYODU VE BULUŞ UYODU BENIM HABERİ MDE OLMUYORDU BUNA ZAMANLAN HERŞ EYİ Ö Ğ RENDİ M BENDEN KORKMAYA BAŞ LAMIŞ TI Ç Ü NKÜ BEN Ç Ü K Sİ Nİ RLİ Bİ R İ NSAN OLDUĞ UM İ Ç İ N BENDEN Ç OK Ç EKİ Nİ ODUDA AYNI ZAMANDA Bİ R GUN MURATLAN KAVGA ETTİ M DEDİ M O KIZI BANA GÖ STERECEN ODA TAMAM DEDİ AKŞ AM 8 DE LUNA PARKA Ç AĞ IRALIM GELSIN TAMAM DEDİ M ODA Ç AĞ IRDI ONU GÖ RDÜ M GERÇ EKTEN Ç OK GUZELDİ YANINA Gİ Tİ MM Nİ E Ö LE Bİ R Ş EY YAPTIĞ INI SÖ LEDİ M VE O DA BAŞ KA CAREM OLMADIĞ INI SÖ LEDİ O GUN Bİ RLİ KTE DOLAŞ TIK ARTIK YENGE GÖ ZÜ YLEN BAKMIŞ TIM NUMARAMI İ STEDİ VERDİ M ONDAN SONRA LUNA PARKTAN AYRILDIK Ö BÜ R GUN OLDU BENI ARADI BULUŞ ALIM DEDİ BENDE KABUL ETTİ M BE BULUŞ ACAĞ IM YERİ SÖ LEDİ M GELDİ VE YANINA Gİ TTİ M AKLIMA Bİ R Fİ Kİ R GELDİ BENI ALDATMANIN BEDELİ Nİ Ö DEYECEĞ İ ME SÖ Z VERMİ Ş Tİ M Ç Ü NKÜ SOKAKTAN GEÇ Tİ K SESİ Z VE SEDASI HEMEN YAPIŞ TIM DUDAĞ INDAN Ö PMEYE ODA Ö PÜ YODU Ç OK DEHŞ ET ONU ORMANA DOĞ RU GÖ TÜ RDÜ M GELMİ ORUM Dİ YEREK İ SYAN EDİ ODU AMA Hİ Ç Bİ Ş İ UMRUMDA DEĞ İ LDİ KAFAMA KOYMUŞ TUM GÖ TÜ RDÜ M UFAK VE Ç OK KUCUK Bİ R KULUBEYE ORDA DUDAĞ INA YAPIŞ ARAK SEVİ Ş Tİ K AMA NASIL DUDAĞ IMIN İ Ç İ Nİ EMİ OODU Ç OK GUZEL VE SEXSİ YDİ HEMEN GÖ Ğ Ü SLERİ Nİ KŞ AMAYA BAŞ LADIM O NE KADARDA ELİ Mİ Ç EKİ Tİ YSE BEN SIKIYODUM Sİ Kİ CEKTİ M Ç Ü NKÜ Fİ Lİ Zİ GÖ Ğ Ü SLERİ Nİ Ç IKARTIM DIŞ ARIYA Fİ Lİ Zİ N GÖ Ğ Ü SLERİ Nİ YALAMAYA BAŞ LADIM YALADIKCA O ZEVKE GELİ ODU SOYUNMASINI İ STEDİ M SOYUNMADI AĞ LADI Fİ Lİ Z BEN ONU SOYUNDURMAYA Ç ALIŞ TIM HAYIR BEN SOYUNURUM DEDİ BENDE KABUL ETTİ M SADECE PANTOLONUNU Ç IKARTMASINI İ STEDİ M VE Ç IKARTI BEM BEYAZ VE Ç OK YUMUŞ AK AMI KARŞ IMDA DURUYODU YALAMAK İ STEDİ M İ Zİ N VERMEDİ İ ZORLA OLSADA YALADIM O KENDİ NDEN GEÇ Tİ VE ONUN Ö NDEN Sİ Kİ CEĞ İ Mİ SÖ LEDİ M ONA ODA BUNU KABUL ETMEDİ BAKİ RELİ Ğ İ N BOZULACAĞ INA SAKSO Ç EKİ CEM Dİ E SÖ LEDİ BENDE VERDİ M ELİ NE AĞ ZINA SOKTU VE YALAMAYA BAŞ LADI Ö LE GUZEL YALIYODUKI BEN KENDİ MDEN GEÇ İ ODUM VE ONUN AYAĞ A KALKMASINI SÖ LEDİ M VE GÖ TÜ NE SOKACAĞ IMI SÖ LEDİ M ODA KABUL ETİ YAVAŞ YAVAŞ GÖ TÜ NE SOKTUM VE Ç IĞ LIK ATII YAVAŞ OL Dİ E SÖ LERKEN BEN DAHA HIZLI SOKMAYA BAŞ LAMIŞ TIM GÖ T DELİ Ğ İ NDEN Ç IKARTIM YARAĞ IMI AĞ ZINA VERDİ M Fİ Lİ Zİ N VE AĞ ZIMDA BOŞ ALAMAMI SÖ LEDİ VE ONA İ NAT OLARAK AĞ ZINDAN BOŞ ALDIM ..DEWAMI SONRA
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

selam site yöneticileri

neden hikayelerimi yayınlamıyorsunuz bi sorunmu var anlamadım beni bilgilendirirseniz sevinirim saygılar... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

babamın arkadaşının kızı

|yazın babamın arkadasının kızı amerikadan tatile gelmişti ve bizde kaldı.o gelmeden önce aklımdan acaba bana verir mi diye merak ediyordum.geldiginin ilk gecesi dışarı çıkmıştık ve ikimizde baya içkiliydik.eve dönerken kız yolda sendeliye sendeliye ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

Kuzenimin O Şişmiş Amı

Kuzenim benden 2 yaş büyük dolgun poposu ve iri göğüsleri var.Bizde yatmaya gelmişti tam karşiki yatatkta uyuyacaktı ailemiz uyumuştu. ve arada bacaklarını bacaklarımın üstüne koyar bazende götünü sikime deydirirdi.Yatmadan önce biraz konuşabilirmiyi... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sevgılım beni

|Benım adım naz fransada yasıyorum yasım 18 1.75 boy 54 kılo sarışın ela gozluyum kalcalarım tam yerınde gogusler o bıcım tam bır sex kralicesiyım ama taaa ki sevgılımle lise 2 ye kadar hıc bısey yapmamıstım..bir gun sevgılımle bızım eve gıttık ders ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

olgun ç İ ftle doyumsuz

selam ben izmirden mimar kaan 28 yaş ı nda ş imdiye kadar 3 tane yaş amı ş oldugum anı ları mı paylaş mı ş tı m oldukç a yakı ş ı klı yı m bu anlatacağ ı m hikaye t... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sadece anlayın

selam arkadaşlar adım murat herkez gibi benimde başımdan gecirdigim bi hikayem var daha sonra yazıcagım ama yazmadan önce burda okuduklarımı yazıyım umarım yanlış anlamaz ve yetkili kişi onay verir benim anlamadıgım konu şu birşeyle ryaşıyorsunuz bir... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

yengemi ben düzdüm

Merhaba arkadaşlar bu ilk hikayemde yengemi nasıl becerdiğimi anlatmak istiyorum sizlere ben 17 yaşında 1,77 boyunda 60 kilo ağılığında bir gencim bu olay yaz tatilinde başımdan geçti.beno zaman 16 yaşındaydım.o gece rüyamda yengemi gördüm yengemin a... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karşı komşumuzun kızı

ben askerden şubat ayında izmire geldim kardeşimin yanına gezmek amaçlı 1 ay falan kaldım onlarda bu sırada abazalıktan ölüyodum neyse kardeşim ve eniştem işe gidiyo akşamları geliyolardı benimde canım sıkılıyo ne yapıcağımı şaşırıyodum aradan 3 4 gü... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

demeti depoda

bu olayda anlatacaklarım size komik gelebilir ama gerçekten hikayemdeki yaşanan olay gerçektir ben bir gün markette çalışırken markette çalışan bayan elemanla birlikte depoya gitmiştim peynir alacaktık ama peynirler biraz yukarıda oldugu için demet e... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

duygu yla ateşli dakikalar

|selam ateşyarisalim.com takipçileri ben çağatay 1.80 boylarında kumral açık tenli kadınları etkileyebilecek bir karizmaya ve yakışıklılığa sahip 17 yaşlarında bir erkeğim ve şu anda iskenderun da yaşıyorum. bundan 1 sene öncesinde yaşanan bir olay... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.