Aldatma Hikayeleri kategorisi, ah ö zlem yaktı m seni hikayesini oku.

ah ö zlem yaktı m seni

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
merhaba sayı n site sakinleri ben bir hikayemi paylaş makistiyom size ben baran doğ uluyum yeterincede yakı ş ı klı yı m hikayeem gercek ten saplantı olmadan anlatacam size doğ uda yaş adı ğ ı m iç in bizim buraya bir hemş ire arkadaş ı m vardı ben hemş ireler dayanmadı ğ ı m iç in hemş ire ayarlakam istemiş tim kendime ve hastanaye gitim satece heş ireler iç in neyse gitim birtaneyei kö zume kestirdim ve kestirmeye baş ladı m onu neyse sohbet etmeye baş ladı k ve dulmuş 3.yada 4 yaş ı nda kı zı varmı ş 1 yı ldı r eş inden ayrı lmı ş ama hemş irede bir afetmiş ismi ö zlem di neyse ve arkadaş lı ğ ı mı z ilerlemiş ti artı k kafamdan bin bir ibnelik tonmeye baş lı yordun konu bir ara sex geldi bana dediki sen sex hayatı n nası l diye sordu bana valah yok bu aralar biş ey dedim olurmu senin gibi yakı ş ı klı biri kı z arkadaş ı olmazmı sex yapmazmı bende oan sen ne yapı yon dedim senin hayatı n nası l dedim benimde yok dedi bana neyse ve onun dudağ ı na ayapı ş trı m emeye baş ladı m dudakları nı bana burda olmaz eve gel dedi akş am bence akş amı iple cekiyom akş am oldu ona gitim kapı ya girer girmez bebni iç eri cekti baran yanı yom dedi ateş imi sondur dedi ve baş ladı m onu soymaya kucakladı ğ ı m gibi yatak odası na gitim ve yatağ a serdim onu okadar guzel gö ğ usleri ve kalcaları vardı ki dayanamı yordum hemen baç akları nu omuzuma aldı m ve kabak gibi amı ortadaydı ve yalamaya baş ladı m yaladı kca o bağ ı ı rı yordu artı k onun dayanacak gucu nlalmamı ş tı artı k sok yalvarı yordu bana bende yavaş ayavaş ydayadı m sikimin kapası nı bal kutusuna cm cm sokup cı kartı yordum yavaş ayavaş ritimle ı zlanmaya baş ladı m ve 10 sonra beraber boş aldı k bana sarı larak dinlenmdik biraz ama ben otururmuyum o beni sikimi emeye baş ladı sanki bir saxsefoncu bibi ç alı yordu ona beni boş aldı dum manı mı yutu ve ona sordum gö t ten yedinmi hiç yok dedi bana vermeni istiyom bakeretini baş kası olmı ş orayı da bana ver dedim ve arkası na gectim kı remledim ve yavaş yavaş sikmeye baş ladı m giremiyordu zorelaya zorlaya girdim baş ı nı yatağ a gö muş tu baran yalvarı yom sana cı k diyordu ben bı rakı rmı yı m onu bulmuş ken neyse git gelden sonra zevk almaya baş ladı ve inlemeye baş ladı gote burdukca taş akları m amı na carpı yordu ve azı yordu neyse beraber boş aldı k yere duş tuk sigara iç mek istedik kalktı kuluk almaya yurudu yere duş du yuruyemiyordu gene onu kucakladı m yatağ a uzandı hale be 1yı l ö yle devam etik ş imdi taynı konyaya cı ktı artı k gö ruş emiyoruz ama gö zum onu cok arı yor neyse yeni arkadaş lı ğ a acı kı m isteyen kı z yada bayan varsa eklesin beni konuş alı m doyurayı m onu
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

yengeme ve cansu ablaya masj ve sonrası

merhaba ben alnyadan mustafasize basımdangecen bir anımı dahaanlatmak istiyorum ogün ogün yazlıktangelmiş istandulda yengemlerin evdeydik arctaki bir kac parca esyalar vardı yazlıktan getirdiğimiz onları beraber tasıdık yengemle yengem yorulmıştu küç... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

karısını sikerken kocası bana teşekkür ediyordu

MERHABA ANLAŞAMADIĞIMIZ KOMŞUM HARİKAYDI YAZISINI YAZMIŞTIM MAİL YOLLAYAN OLMAMASINA KARŞIN OKUMA SAYISI FENA DEĞİL. NEYSE BEN HİKAYEME GEÇEYİM. BULUNDUĞUMUZ ŞEHİRDE AİLECEK GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ BİR KARI KOCA VARDI. AMA ARALARINDA BAYAĞI YAŞ FARKI VARDI. KAD... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kirayı artık karısını mikerek alıyorum..

merhaba yarisalim.com severleri ben istanbuldan aykut(takma isim) 28 yaşında,1.78 boyunda sarışın, mavi gözlü , bakmlı kendi halinde bir gencim.Daha öncede benzer hikayeler paylaşmıştım sizlerle. Gelelim hikayemize ben oldukça sempatik bir erkeğim. ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aglayan bayanlara dayanamam

merhaba ben istanbulda yaş ı yorum yaş ı m 35 18170 ela gö zlü yü m.ben taksi sö fö rü yü m birgü n arabama bir bayan bindi ve tel geldi daha sonra aglamaya baş ladı .bende ü zü cü b... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

her saat 24 saat arayın

slm öncelikle bu sıte hoşuma gıttı ben basımdn geçen bır gerçeği anlatıcam siz e ben otobuste gıderken ışe her gun mınıbuse bınen 40 yasındaki bir bayanla hep aynı saatte gıdıyoduk asıl bayanın amacıda benı ayartmakmıs bır gun aynı munubuste tıklım t... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kocası kendi siktirdi

ben kenan istanbulda yaşıyorum arkadaşlar bu anlatacagım olay tamamen gercektir.ben ist.lüx bir semtinde tesisatçılık yapıyorum 178 boyunda 80 kiloda 35 yaşında oldukça yakışıklı sprtmen vücudlu biriyim meslegim geregi çok kadınla birlikte oldum ama ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

taksimde otelde kaçamak

Bu olay Martta başıma geldi,İnternetten yine arkadaşlık sitelerinden sorunsuz ilişki yaşıyabiliceğim bir bayan arıyordum.Sonunda sorunsuz bir şekilde birlikte olabiliceğim bie kadınla tanıştım.Minyon tipli sarısın çok sevimli bir kadındı 27 yaşındayd... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aldattım..

marhaba hikaye sevenler geçenlerde başımda geçen bir olayı anlatmak istiyorum.. evliyim ve eşimi çok seviyorum her ne kadar tartışmalarımız olsada o çok ii biri ama sexs te zayıf biri geçen gün eşimin bir arkadaşı aradı beni benimle konuşmak istediği... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

eşinden sıkılan kadın bende kendini buldu...

Merhaba arkadaşlar öncelikle hikayem tamamen gerçektir. Birebir yaşadığım için ilk defa böle bir şey yazıyorum.Artvinliyim tam olarak neresi olduğunu yazmıyıcam isimlerde gerçek değildir. Bu yaşadığım 30 Ağustos 2007 tarihinde gerçekleşmeye başladı. ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

aldatılan kadın

Hikayeme konu İzmirli bir güzeldi.Adlar gizli tabi.Herşey okey oynarken yanlışlıkla okeyi atmasıyla başladı.bu arada belirtmeden gecemeyeceğim.Birçok hikeye okudum.Olma olaslılığı olanla fantaziler birbirine geçmiş...Ama benimkinin her satırı doğru.İ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.