Grup Hikayeler kategorisi, 7 kiş i ve ben hikayesini oku.

7 kiş i ve ben

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
bir gü n ailem beni yaz kampı na gö bdermiş ti. orada ç ok eğ leniyordum geceleri otelin discosuna gidiyorduk otelden dı ş arı ç ı kamı yorduk ama otelde herş ey serbestti. yine discodaki bir gü n bir ç ocuk benden hoş andı ğ ı nı sö yledi. bende yaz macerası aradı ğ ı m iç in kabul ettim. arkadaş ları nı n yanı na gittik. oturduk konuş tuk. benden hoş lanan kiş i beni mü ziğ in ç ok sesli olduğ unu sö yleyerek odası na davet etti gittim. arkadaş ları dizcoda kalmı ş tı . neyse biz odada oturduk biraz daha sonra ö pü ş meye baş ladı k ç ok ateş li ö pü yordu. bir sü re sonra sikinin havada olduğ unu gö rü p gü ldü m. bana bakire olup olmadı ğ ı mı sordu. 18ime yeni basmı ş tı m fakat bakire eğ ildim olmadı ğ ı mı sö yledim. mutlu oldu sikiş meye baş ladı k ö nce her yerimi ö zellikle gö gü s uç ları mı ı sı rarak mü thş yalı yordu. bende onun sikini okş uyordum. bana yeter dedi ü stü me iyice geldi ve amı ma soktu. azcı k acı mı ş tı fakat ç ok gü zeldi. gidip gelmeye baş ladı ben sert sevdiğ imi sö yleyerek hı zlanması nı istedim. saç ı mı tutup deli gibi gidip geliyordu. boş alacağ ı m dedi hemen ağ zı ma aldı m ve boş aldı . ve bana madem sert seviyorsun arkadaş ları mı da ç ağ ı rmamı ister misin dedi. ö nce tereddü t ettim nası l yeteceğ imi dü ş ü ndü m fakat onlar hep bö yle yaparlarmı ş . macerenı n fena olmadı ğ ı nı dü ş ü nü p tamam dedim hemen telefon etti ve arkadaş ları nı ç ağ ı rdı . mutlu bir ş ekilde geldiler. bir tanesi sikini ağ zı ma verdi, diğ eri arkadan grdi, diğ eri altı ma yatı p gö ğ ü slerimle ilgileniyordu, bir diğ eri video cekiyordu ö tekilerde sı ra bekliyordu. toplam 8 kiş iydik 7 erkek ve ben!!! ağ zı ma aldı ğ ı m kiş iyle gö tü me giren kiş i yer değ iş ti ve ö nce gö tü mdeki boş alrı onun yerine baş ka arkadaş ı geç ecekti, pozisyon değ iş tik. ben yattı m biri amı ma, iğ eri gö tü mebir diğ eri ağ zı ma ve diğ eri de gö ğ ü slerimeydi var olan tü m deliklerim doluydu ancak bir sü re sonra inlemeye baş ladı m gerç ekten ç ok zevk alı yordum birisi ulen kı z zevkten ö lecek dedi o derece inliyordum. bunu diyen daha sonra amı mı girdi ve ağ zı ma boş aldı . sonunda 7 posta amı ma ve 7 posta gö tü me yemiş tim. gö t deliğ im tuvalet deliğ i kadar olmuş tu ve ç ok bitkindim. sı rayla hepsi ağ zı ma boş aldı dü ş ü nü n 7 kez ağ zı ma boş aldı lar!! daha sonra odaları nda duş bile almama izin vermeden kovdular beni git odana artı k diye resmen kullanulmuş tı m ama memnundum zevkle uyudum. gitmeden ö nceki gü n tekrar odaları na ç ağ ı rdı lar gittim ve aynı ş eyler yine oldu ama bu sefer hepsi gö tü me boş aldı ve ç ok daha serttiler vuruyorş ardı delirdim zevkten seks kö lesi olmak gü zel bir ş ey benim gibi sert seven iç in. ç ok mutluyum henü z 19umdayı m ama iç ime neler girdi neler..
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

karisina tecavuz ettik sikis

Selam Arkadaşlar ben İzmir’den İdris, 1,90 boyunda kumral ve k.rengi gözlüyüm. Sizlerle 2005 senesinde Askerdeyken yaşadığımız bir olayı paylaşmak istiyorum. Askerliğimin bitmesine 1,5 ay kalmıştı. Çok sevdiğimiz bir komutanımızın tayini G. Doğuya çı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

eşim ve sevgilileri

İsimler dışında herşey gerçek olarak yaşanmıştır.Eşim Serap özel bir iş için İstanbul a gitti.Onu orada daha önceden kendileri ile gurup    sex yaptığımız Harun karşılayacaktı.Harun ve eşi Nesrin ile çok iyi anlaşıyorduk ve birçok harika an... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

öğretmen ve eşi

Meraba ismim recep antalyada yaşıyorum başımdan geçen bir ilişkiği siznle paylaşmak istiyorum ben 27 yaşındayım olay olduğunda birmeraba ismim recep antalyada yaşıyorum başımdan geçen bir ilişkiği siznle paylaşmak istiyorum ben 27 yaşındayım olay old... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

spor odasi 4

Spor odası -4- Yatakta çırılçıplak yatıyordum.Sikim elimde ve burcuya bakakalmıştım. Burcu ile Anıl Hoca konuşuyordu. Ama Burcunun gözü elimdeki sikimdeydi. Burcu anıl hocaya : tahminimden daha büyükmüş dedi. Anıl hocada bilmiyormusun ben her yarrağı... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ozamanlar 18 yaşındaydım

Merhabalar adim Emre. Yasim su anda 19, fakat ben bunlari yasarken 18 yasimdaydim. Her sene bir yaz tatili yapmak üzere Mersin’deki yazligimiza gideriz. Babam ise yogun is temposundan dolayi bize katilamaz ve arkadan gelir. Neyse geçen sene gene ben,... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

iki kız kardeş

Merhaba ben 19 yaşında bir yarisalim.comim evin altında oturan lise sona giden iki tane kız kardeşler vardı birbirimizi gördügümüz zaman merhabalaşırdık sadece .bunar ikiz kardeşti ikiside fazla dikkatimi cekmezdi anlıyacagınız fazla güzel kızlar deyild... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ana kiz

ANA KIZ merhaba ben esmerdelikanli..size anlatacagım anım tamamen gercektır ve basımdan gecti. bir ay önce karsı dairemize 3 kişilik bir aile tasındı.ahmet abi,karısı melahat teyze ve kızları ceren.ceren 19 yasında mavi gözlü,siyah saçlı,super vucutl... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ev arkadaşım ve eşi

Ben antalyadan ali.arkadaşım İbrahim ile aynı şirkette çalışıyoruz.Eşi Fatma.Güzel,seksi,.büyük göğüslü bir kadın.Eşim h. de seksi.seks de hiç sınırtanımaz.Devamlı yenilik yaparız. Bazen eşimin amına salatalık sokarım ,bazenpatlıcan.benim ve eşim çok... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kıskançlık

SLM BEN AZIZ ESIM NALAN IYI BIR SEKS HAYATIMIZ VARDI TAKI ANNEM ÖLUNCEYE KADAR EVIN TEK OGLUYUM IKI KIZ KARDESIM VAR BABAM YANLIZSLM BEN AZIZ ESIM NALAN IYI BIR SEKS HAYATIMIZ VARDI TAKI ANNEM ÖLUNCEYE KADAR EVIN TEK OGLUYUM IKI KIZ KARDESIM VAR BABA... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

rus turistler

Merhaba. Ben 18 yasında yeterı kadar yakısıklı bı gencım. Sızlere gecen yaz bır otelde stajdayken yasadıgım bı anımı anlatacagım. Ben turızm okuyorum ve bu sebeple yaz aylarında staj yapmak uzere antalyaya otele gıdıyorum. otel (adını vermek ıstemıyo... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.