Gay-Travesti Hikayeleri kategorisi, 4 arkadas hikayesini oku.

4 arkadas

Selam Ben Aylin, Telefonda Seni Bosaltmamı İstersen Beni Arayabilirsin. Telefon Numaram :
00237 800 09 90
Merhaba Ben Murat sı ze anlatacagı m hı kaye cok utanc verı cı olabı lı r ama cok guzel ve gercek.Bı r gun 4 arkadas eglenmek suretı yle eve icmeye gı tmı stı k . Bı r arkadası mı zı n cok fazla ı cmesı sarhos olması na sebeb oldu. Kı msenı n aklı nda olmayan seylerı n gerceklesmesı cok guzeldı . 4 Senelik aRkadaSı m qozuMe C0k seksi geLmı stı 19 yaSı ma kadaR hiç biR biRlikteLik yasamamı Stı m bunun veRdiqi haz ve abazaLı k beNi c0k deLiRtmı stı . Bundan kimseye bahsetmemı stı m fakat diger 2 aRkadaSı mda beNim aynı fikiRde oLduklaRı nı diLe getiRdi. SaRhos oLan aRkadaSı mı zı aNnesinin yatak odaSı na gotuRduk saRhos oLması ndan faydaLanaRak iLk Once eqLenmek aMacı yLa aRkadaSı mı zı eLLemeye baSladı k.İ ş in kotu yeRlere gideCeqini tahMı n edemı yoRduk.. İ lk oNce aRkadaSı mı za taSak oLsun die saRap siSesinin maNtaRı nı soktuk,ARkadaSı mı zdan heRhanqi biR tepki geLmeyiNce saRap siSesinin baSı nı iç Ç ine aLmı stı , biS bu duRuma c0k saSı Rmı stı k..dieR 2 aRkadaSı mı odadanN dı saRı ya Cı kaRttı m saRhos oLan aRkadaSı mla soNunda baS baSa kaLmı stı m.. hiÇ bekLemediqim bi ş eKillde aRkadaSı m PANTOlOnumun uzeRinden yaRaqı mLa oynuoRdu bu duRum C0k hoSuma gitmiŞ ti ve Bunu yapma geReqi hiSsettı m. Daha oNce kimSe İ le beRaber oLmamamı N veRdiqi abazaLı kLa paNtoLonumu iNdiRdim.ArkadaSı m o kaLı n yaRRaqı mı yaLanmaya baSladı ..İ lk kes biR kiş i iLe oRal seks yapı yoRdum c0k guSeldi.BiRan iÇ in aRkadaSı mı uNutup oLayı aLdı qı m zevke bı Raktı m iLk kez yapTı qı m oRal seksLe yuzunNe siddetLi biR boSaLma yaSADı m.. heRsey Cı qı Rı qı ndaN Cı kmı stı . oNu yataqa uzattı m yuz uSTU yatı Rdı m.komı dı Nı n uZeRinde buLunnaN vazeLini paRtneRimiN gotune suRdum yavaSCa iÇ ine ittiRmeye baSladı m.. paRtneRimin tepkisizLiqi beLi Cı lgı Na ceviRdi aRtı k iÇ indeydı m C0k seRi biR seKilde git geL yapı yoRdum aNAl SEKSı n bu kadaR zevk veRici oLduqunu duSunemedim... oNu baqı RtaSı ya kadaR siktim Sonunda tepki veRmeye baSladı ... kaRı giß i baqı Rı p beNi tatMı n ettRmeye caLı sı YORDu.. boSaLmak uzeReydı m zevkiN doRuklaRı na vaRmı stı Mmm.. Sikimi gotunden Cı kaRı p aqzı na uzattı m tam boSalı Rken dieR 2 aRkadaSı m bizi baStı soke oLmustum... heRkes saSkı na uuqRaMı stı oDayı deRin biR sesSizLik aLdı ... aMma aRkadaSlaRı mı n bnmLe ayNı fikiRde oLduklaRı nı biLqimimMM iÇ in c0k rahttı m oNlaRda yanNı mı za geLdi aMma heR TÜ Rk eRkeqı Nde oLduqu gibi bende de sahipLenMe duyquSu kabaRdı ı ı paRtneRİ mi paylLaSmak iStemı oRdum o beNmdiii c0k mutLuydum amMma aRkadaSlaRı m beni tehdit etmı Stı bu duRuma uzuLeRk seS Cı kaRtamaMı stı m.. :( : ( Hem cciNsiNle beRabeR oLmak topLumumuz taRafı ndaNn peKk hos kaRsı LanmaSada C0k supeR biŞ i tavSiye edioRumMmm hepiNizi opuyoRum MuCkkk MmuCk
Selam Ben Ayşe, Seni Telefonda Konuşarak Boşaltmamı İstermisin ? Numaram:
00237 800 09 90

Yorumlar

Yorum Yapın!

Aşağıdaki Benzer Hikayeleride Okuyabilirsiniz.

uzun hasretin sonundaki o yaz

Merhaba, ben şu an 27 yaşındayım. Pasif eşcinselim. Uzun zamandır eşcinsel olduğunu bilen ama bunu geç yaşayanlardan. Eğer interneti keşfetmeseydim belki de hiç yaşayamayacaktım, hikeyem nette başladı. İki yıl kadar önce nette biriyle tanıştım. Bende... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

beden dersinde

BEN MURAT BU HİKAYE GERÇEKTİR.BEN 17 YAŞINDAYKEN LİSEDE BİR ARKADAŞIM VARDI ADI MEHMET ÇOK SAMİMİYDİK O ÇOK YAKIŞIKLIYDI BENİ UFAKKEN BÜYÜK ABİLER ÇAĞIRIRLARDI ONLARIN EVİNE GİDERDİM VE HEPSİ SOYUNUR BENİ KUCAĞINA OTURTURLARDI.SONRA BU BENDE KALDI ME... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

sınıfta göt verdim

Sınıfta Göt Verdim slm ben erhan 19 yaşındayım bu olay başıma iki sene önce geldi o zaman lise 2. sınıftaydım beden dersimiz vardı bu nedenle biz arkadaşlarla giyinmeye cıktık erkekler bir arada bi odada giyiniyoduk ben yarak yemeyi cok merak ediyodu... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

düşlerim gerçek oldu 4

Kapı çaldığında ikimizde çırılçıplak halının üzerinde. yatıyorduk.Aslında irkilmiştik ama onun kapıyı açması lazımdı. Alelacele üstüne şortunu geçirip kapıya doğru yöneldi. Ben de banyoya gizlenmiş kimin geldiğini merak ediyordum.Bir kaç dakika sonra... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

tenhada arabada verdim

selam oktay 26 yaşında parlak bir pasif im bu birlikteliği tekirdağda yaşadım. akşam internette dolaşırken uye olduğum çok bilinin bir eşcinsel sitesinde dolaşırken bir mesaj geldi tanışmak istediğini söyledi ve bende neden olmasın dedim ve msn adres... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

kadınsı biriyim

Selam. ben 22 yaşında sarışın 1,79 boyunda zayıf bir transeksüelim. evimde her zaman kadın görünümüyle dışarıda erkek görünümüyle gezerim. iki erkek arkadaşımla düzenli bi cinsel hayatım var. ama bana yetmeiyor. gerçekten çılgına dönmek ve zevkin son... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

alinin ilk pasif deneyimi

Alinin ilk pasif deneyimi Aliyle düzenli olarak düzüşüyorduk artık. Hangimizin evi boşsa fırsatı kaçırmıyorduk. Benimde aklımdan Aliyi düzmek geçiyordu bazen ama o buna hiç yanaşmıyordu. Sevişirken sikimi emiyor, götünü parmaklamama ses çıkarmıyordu ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

uzun yolda başıma gelenler

İstanbu`dan antalya`ya gitmek için gece otobüse binmiştim. kış sezonu olduğu için otobüs tenhaydı. Yolculara hizmet eden bir host vardı okadar yakışıklıydı ki ondan çok etkilenmiştim. servis yaparken bakışlarımla o nu süzdüğümü farketti ve sıra bana ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

ayhanın tuvalet showu

Merhaba , ben 25 yaşında esmer yakışıklı bir gayim. Sizlere amcamın oğluyla yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Amca oğlum Ayhan,    30 yaşında, oldukça yakışıklı, uzun boylu vücudu tam bir manken vücudunu andıran birisidir. Hep onunla ... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.

alacağımı aldım ama doymadım...

Ben 29 yaşında aktif pasif bir gayim.Hikayemi sizlerle paylaşmak istiyorum.Sizlerinde beğeneceğini umuyorum...Turistik bir otelde çalışıyorum..yaz mevsiminin gelmesini iple çekiyorum.Çünkü o zaman otelimize yakışıklı turistler geliyor.Benimde gözleri... Hikaye'nin devamını okumak için tıklayınız.